Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Farba (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=7757)

Greg 10-01-06 14:17

Dzis dostalem fote od Trojana , co Wy na to :?:

http://img214.imageshack.us/img214/4...kagrega1mm.jpg

Kolor na gorze i i ten przechodzacy w ciemny jest taki sam . Trojan powiedzial mi ze program pokazal to tak jak sie bedzie go widzialo ( czy jakos tak ) , zreszta juz nie wiem jak mi to mowil :roll: Ja sie nie znam na tym .

Ale foka podoba mi sie :mrgreen:

Pzdr.

DejaVu 10-01-06 14:28

No niezłe. Niczym "Szybcy i Wściekli" [hehe] [hehe] [hehe] Brakuje tylko spojlera na aluminiowych ażurowych wysięgnikach i chromowanych 18" felg. Byłby pełen odlot [metal] [metal]

gRuHa 10-01-06 14:40

kozacko :D
rzeczywiscie tak bedzie widac, bo twoj aparat robi strasznie niebieskie zdjecia i ja tez mialem lekkie problemy z niebieskoscia czarnego :P

Greg 10-01-06 14:43

Cytat:

Napisał gRuHa
rzeczywiscie tak bedzie widac, bo twoj aparat robi strasznie niebieskie zdjecia i ja tez mialem lekkie problemy z niebieskoscia czarnego

Aha , czyli jakas lipe kupilem . Przeslalem dzis Trojanowi fotki w wiekszej rozdzielczosci ( taka jak w kalendarzu ) Ciekawe jak bedzie widac pod innym katem , narobilem sobie ochoty .

Pzdr.

gRuHa 10-01-06 14:49

hehhe ale Trojanowi nie chcialo sie wyciac klamki :P

NeroN 10-01-06 15:02

No elegancko [hmm]
Mniesie podoba... Tylko ospojlerowanie nie pasuje do tego... zupełnie inny styl... :roll:

mikgar 10-01-06 19:33

Cytat:

Napisał NeroN
No elegancko [hmm]
Mniesie podoba... Tylko ospojlerowanie nie pasuje do tego... zupełnie inny styl... :roll:

zgadzam sie [palacz]

Trojan 10-01-06 19:45

Cytat:

Napisał gRuHa
kozacko :D
rzeczywiscie tak bedzie widac, bo twoj aparat robi strasznie niebieskie zdjecia i ja tez mialem lekkie problemy z niebieskoscia czarnego :P

To nie kwestia aparatu. Po prostu przyciemniająć (ingerując) w kolor na zdjęciu zmieniają się jego wartości jasnych i ciemnych tonach. Gdy zdejmie się maskę z nowym kolorem pod spodem są te same wartości świetlne tylko jaśniejsze. W tym wypadku chciałem zbliżyć się do odcienia Magnum Grey - ale tylko na oko bo nie miałem próbki.
Jak to będzie wyglądać na prawdziwym aucie? Powinno się zrobić próbki na folii z docelowym lakierem.

gRuHa 11-01-06 17:20

poza tym no sorry ale z prawie bialego do prawie czarnego nigdy nie wyjdzie idealnie...

Blue 12-01-06 10:32

Cytat:

Napisał NeroN
No elegancko [hmm]
Mniesie podoba... Tylko ospojlerowanie nie pasuje do tego... zupełnie inny styl... :roll:

Wyjąłeś mi to z ust NeroN...

grzehoo 12-01-06 10:36

Foka Tribal :) ładnie, ładnie. ale te spojlery fajktycznie siakieś insze trza będzie, Gregu

Trojan 12-01-06 10:39

No i patrz Gregu :D wynika z tego, że na lakierowaniu się nie skończy i będziesz musiał całą brykę zmodyfikować [panna]

NeroN 12-01-06 12:04

Cytat:

Napisał Trojan
No i patrz Gregu :D wynika z tego, że na lakierowaniu się nie skończy i będziesz musiał całą brykę zmodyfikować [panna]


A kiedyś Greg mówił..."nie będę już inwestował w Fokę...." [hehe] [palacz]

Greg 12-01-06 14:54

Cytat:

Napisał Trojan
No i patrz Gregu :D wynika z tego, że na lakierowaniu się nie skończy i będziesz musiał całą brykę zmodyfikować [panna]

Nie chce zmieniac calej bryki [nono] , no napewno zmienie zderzak ale jak juz pisalem nic mi nie pasi . Progi no niby nie az tak wielki koszt , ale jak sobie pomysle ze znowu tyle kaski mam wladowac :|
Mialem juz nie ladowac w foke i znowu sie zacznie [boshe] . Jak bede tak robil dalej to chyba nigdy jej nie sprzedam .

Pzdr.

KP 12-01-06 15:10

naprawde jest ok [bigok]

BTW gdyby były odwrócone kolory (ciemny na dole) wtedy progi i zderzaki tak w oko by nie wpadały, ale moze sie myle

Rybak 12-01-06 19:35

ja jeszcze cos takiego znalazłem :wink:

http://img191.imageshack.us/img191/2...ngzewn66nw.jpg
http://img191.imageshack.us/img191/3...ngzewn50ic.jpg

KP 12-01-06 19:57

Cytat:
naprawde jest ok

BTW gdyby były odwrócone kolory (ciemny na dole) wtedy progi i zderzaki tak w oko by nie wpadały, ale moze sie myle

Cytat:

Napisał Rybak
ja jeszcze cos takiego znalazłem

o własnie cos w tym stylu :D

NeroN 12-01-06 21:29

Cytat:

Napisał Greg
Nie chce zmieniac calej bryki [nono] , no napewno zmienie zderzak ale jak juz pisalem nic mi nie pasi . Progi no niby nie az tak wielki koszt , ale jak sobie pomysle ze znowu tyle kaski mam wladowac :|
Mialem juz nie ladowac w foke i znowu sie zacznie [boshe] . Jak bede tak robil dalej to chyba nigdy jej nie sprzedam .

Pzdr.

No to trzeba inne malowanie zastosować, tribale pasują do foki, bo jej styl to ta sama "kreska", ale u Ciebie zderzaki,klapę,światła i progi masz na "okrągło", jedno z drugim sie gryzie...

Trzba zastosować, jakieś bardziej obłe motywy, a nie tribale... Albo przerobić foczkę wedle jej stylu "New Edge"-linie, linie i jeszcze raz linie.... To nie Punto I albo Clio III ,że ma być obłe [zlosnik]

mikgar 14-01-06 17:50

Cytat:

Napisał Greg
Cytat:

Napisał Trojan
No i patrz Gregu :D wynika z tego, że na lakierowaniu się nie skończy i będziesz musiał całą brykę zmodyfikować [panna]

Nie chce zmieniac calej bryki [nono] , no napewno zmienie zderzak ale jak juz pisalem nic mi nie pasi . Progi no niby nie az tak wielki koszt , ale jak sobie pomysle ze znowu tyle kaski mam wladowac :|
Mialem juz nie ladowac w foke i znowu sie zacznie [boshe] . Jak bede tak robil dalej to chyba nigdy jej nie sprzedam .

Pzdr.

pakiet RS - starczy [palacz]

Greg 15-01-06 18:34

Cytat:

Napisał mikgar
pakiet RS - starczy

Nie chce pakietu RS , nie podoba mi sie i jest za wysoko nad ziemia

Pzdr.

NeroN 16-01-06 12:03

Cytat:

Napisał Greg
jest za wysoko nad ziemia

Pzdr.

:mrgreen: [hehe] [hehe]

Mimiasz 19-01-06 08:43

Cytat:

Napisał Greg
Nie chce pakietu RS

A ja chcę pakiet RS !! - tylko nie mogę jakoś nigdzie znaleźć takowego. Czy ktoś może widział ?

Pzdr

NeroN 19-01-06 14:04

Cytat:

Napisał Mimiasz
Cytat:

Napisał Greg
Nie chce pakietu RS

A ja chcę pakiet RS !! - tylko nie mogę jakoś nigdzie znaleźć takowego. Czy ktoś może widział ?

Pzdr

http://forum.focusklubpolska.com/viewtopic.php?t=7831

Mimiasz 19-01-06 15:32

Dzięki - kozak - o to właśnie chodziło. :razz:

el_talerzos 13-11-07 19:02

Witam - nie chciałem zakladac nowego tematu, wiec podpinam sie pod ten

Czy ktoś orientuje się jakie jest pelne oznaczenie "flagowego" lakieru Forda Focusa ST II gen - bo tylko znalazlem, że jest to metalizowany lakier 3 warstwowy electic orange

z góry dzięki

FPKP pozdrawia

Bzyczek 15-11-07 18:14

postaram się zorientować i dam znać.

Pozdro [bigok]

el_talerzos 15-11-07 18:20

Dzięki wielkie za zainsteresowanie

Pozdrawiam

Bzyczek 15-11-07 18:26

kolega RSSSS być może też będzie mógł to sprawdzić jakoś w robocie.

Pozdrawiam

Yerzo 15-11-07 18:35

Nazwa farby: Electric-Orange
Kod farby: 6FSE / 6FSE5ZA
Cytat:

podałem wyżej 2 kody Electric Orange z Focusa. Dlatego, że ten krótszy jest widoczny na nadwoziu, a ten dłuższy to właśnie kod lakieru. Więc chyba po samym krótkim kodzie może się nie udać dobrać farby

Znalezione www.att-tuning.tar.pl/viewtopic.php%3Fp%3D90201+kod+lakier+electric+oran ge&hl=pl&ct=clnk&cd=1&client=opera]tutaj.[/URL] Jak widać kod i kolor sie zgadzał.

el_talerzos 18-11-07 16:27

[notworthy] [notworthy] [notworthy] [notworthy] [notworthy]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi