Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Zderzak - lakierowanie? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1762)

pinio_tdci 17-03-05 09:40

Zderzak - lakierowanie?
 
Lakierowal ktos ostatnio tylny zderzak w foce :?

Jakies hitlerowskie bydle, przytarlo mnie na parkingu :smt086 , niestety na tyle mocno, ze sie nie obedzie bez lakiernika [banghead]

No i teraz nie wiem ile to aktualnie kosztuje (jak ktos wie ile w ASO i 'normalnie', to bede wdzieczny!), czy robic to prywatnie, czy z AutoCasco?

No i przy okazji, mam troche poodbijana maske (na autostradach, kamyczki niezle uderzaja, przy wyzszych predkosciach [hehe] ) ale tego sie zapewne pod AutoCasco nie podciagnie [niewiem] - wiec jak by ktos wiedzial, ile za to sobie zycza (jak juz to bym zrobil pewnie klape i zderzak razem), to tez byl bym wdzieczny :)

-=Seba=- 17-03-05 09:50

Generalnie to z lakierowaniem nie jeżdziłem daleko. Mój sąsiad pracuje w serwisie ale nie Forda. Przyciągnął kumpla do garażu z całym osprzętem i za wsystko, 2 progi,dałem 100 zł :).(nie miałem chlapaczy) Generalnie to chcą za element 100zł a normalnie jak bym do nich pojechał i wszedł przez office to podobno 300(oczywiście w moim przypadku).

marekj 17-03-05 10:24

pinio_tdci, Co do kosztów to nie wiem ale tak czy inaczej robiłbym nie w ASO tylko u poleconego/sprawdzonego lakiernika. Z AC bym skorzystał jeśli by to nie miało wpływu na nastepna składkę.

4tun 17-03-05 11:07

PZU za lakierowanie tylnego zderzaka w metaliku przyznaje o. 350 zł. Ja pytałem 1-go fuszmena (nie w ASO) to chciał 250 zł : robocizna + lakier.

-=Seba=- 17-03-05 11:52

setka lakieru w mieszalni kosztuje około 15 zł i wystarczy na dwa zderzaki :) Trzeba się tylko dogadać żeby taką małą ilość dorobili.

driver 17-03-05 11:55

Wczoraj pisalem podobny post(uroki wiosny).
Tez koles cmoknal w tyl mojej foczki.
Z tego co sie rozeznalem w Aso moga za element malowania wziasc do 300zl.

pinio_tdci 17-03-05 12:47

Dziekuje kolegom za pocieszenie [bigok]
Myslalem, ze bedzie drozej, ale to zboczenie z pobytu w RFN :?

Tutaj, za polekierowanie zderzaka (miejscowo, z cieniowaniem) chca 400 EUR [boshe]
za pomalowanie jednego boku 1500 [panna]

Dowiem, sie czy nie zwieksza mi skladki za to, i jak by co, to zrobie to z ubezpieczenia :mrgreen:

Rabarbar 17-03-05 14:13

ASO w Wawie życzą sobie 700-800 PLN za demontarz i lakierowanie całego zderzaka.

driver 17-03-05 16:35

No to chlopaki malo sie narobia a kase ladna sciagna

Greg 17-03-05 16:37

driver, nie mozesz porownywac cen z innych miast do Wawy . Tu wszystko jest drozsze . Tak juz jest .
Pzdr.

Picia78 17-03-05 17:40

Re: Zderzak - lakierowanie?
 
Cytat:

Napisał pinio_tdci
Lakierowal ktos ostatnio tylny zderzak w foce :?

Jakies hitlerowskie bydle, przytarlo mnie na parkingu :smt086 , niestety na tyle mocno, ze sie nie obedzie bez lakiernika [banghead]

No i teraz nie wiem ile to aktualnie kosztuje (jak ktos wie ile w ASO i 'normalnie', to bede wdzieczny!), czy robic to prywatnie, czy z AutoCasco?

No i przy okazji, mam troche poodbijana maske (na autostradach, kamyczki niezle uderzaja, przy wyzszych predkosciach [hehe] ) ale tego sie zapewne pod AutoCasco nie podciagnie [niewiem] - wiec jak by ktos wiedzial, ile za to sobie zycza (jak juz to bym zrobil pewnie klape i zderzak razem), to tez byl bym wdzieczny :)

Mnie z oce koleśa 1000zł wyszło ale mialem troszki pęknięty [foch]

NeroN 17-03-05 18:50

Koledze w calibrze zderzak z przodu i próg(cieniowany był) malował koleś i policzył 250 zeta bez lakieru.

A ja mam pytanko, do jakiej kwoty można sobie wziąć kaskę z ubezpieczenia na remoncik autka, bo mam rozwalony zderzak po spotkaniu z doniczką itd.(jutro fotki wrzucę), tak aby nie płacić większej składki, lub innych konsekwencji ponosić. Ubezpieczone w PZU autko. Czy może to indywidualnie zależy od czegoś tam... :mrgreen:

Greg 17-03-05 18:53

Chyba zawsze tracisz jakas czesc znizki przy pobieraniu kaski od tych zlodzieji :evil:
Pzdr.

moon 18-03-05 07:30

Lepeiej isz do jakiegos lepszego latkiernika to chociaz kolor jest dobrze dobrany bo z tym roznie bywa....
Cena kolo 300 PLN za element to jest w miare normalna.

W W-wie moge polecic blacharza/lakiernika ale w Poznaniu [niewiem]

PS: Wczoraj bylem na gieldzie w Poznaniu :)

pinio_tdci 18-03-05 09:59

Cytat:

Napisał moon
Lepeiej isz do jakiegos lepszego latkiernika to chociaz kolor jest dobrze dobrany bo z tym roznie bywa....
Cena kolo 300 PLN za element to jest w miare normalna.

W W-wie moge polecic blacharza/lakiernika ale w Poznaniu [niewiem]

PS: Wczoraj bylem na gieldzie w Poznaniu :)

I jak tam wrazenia po odwiedzeniu najwiekszej paserni w zachodniej Polsce [hmm]

Chyba, ze pominales 'przedgielde' i ogladales jedynie samochody [chytry]

moon 18-03-05 10:29

Cytat:

Napisał pinio_tdci
I jak tam wrazenia po odwiedzeniu najwiekszej paserni w zachodniej Polsce [hmm]

Chyba, ze pominales 'przedgielde' i ogladales jedynie samochody [chytry]

No ja nie wiem czy nie w Europie. Co tak skromnie? ;)
Wszystko mozna kupic co sie komu zamazy... Chyba Slomczyn jest wiekszy ale tam nie ma takiej duzej czesci dotyczacej czesci.

driver 18-03-05 12:17

moon a byly moze aluski do foczek - najlepiej firmowe forda 15??

moon 18-03-05 12:32

Cytat:

Napisał driver
moon a byly moze aluski do foczek - najlepiej firmowe forda 15??

Tak widzialem... Chyba za 1200 ale pewnie trzebaby poszukac, moze by sie tansze znalazly...

pinio_tdci 18-03-05 13:42

Cytat:

Napisał driver
moon a byly moze aluski do foczek - najlepiej firmowe forda 15??

'aluski' [boshe]

Tamtejsze towarzystwo, mialo niejakie problemy, z blotnikiem do Civica w wersji amerykanskiej, ale jak juz kumpel szukal turbo z jakiejs audicy, to bylo: 'Pan chwileczke zaczeka' :mrgreen:

driver 18-03-05 14:09

A moze ktos sie orientuje ile kosztuja w ASO 4 szt aluskow 15 forda??
Ile kosztuja same aluski a ile kosztuja aluski z oponami??

moon 18-03-05 16:04

Cytat:

Napisał driver
A moze ktos sie orientuje ile kosztuja w ASO 4 szt aluskow 15 forda??

Podejrzewam ze mozesz sie nie zamknac w 2 tys. za same felgi w ASO


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi