Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Sony? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1489)

szy 01-03-05 22:16

Sony?
 
Cześć,

Nie trafiliście na stronę, gdzie można więcej znależć o sprzęcie Sony montowanym w nowej
foce? Chociaż jakiś symbol sprzętu. Ze zdjeć nic nie można wyciągnąć...

Guglanie 'ford sony car audio' zwraca straszny śmietnik.

Szy.

Trojan 02-03-05 15:23

Tes sam sprzet jest montowany w C-Maxie. Przy odrobinie szczescia mozna wycziac taka intalacje w aucie w salonie. Mnie sie udalo. Sprzet brzmi nieporownywalnie lepiej niz dotychczasowe radia w Fokach. Bodajze w topowej wersji jest 6-glosnikow ale to chyba z systemem multimedialnym.
Tak wiec dzwiek jest niezly. Dla niewprawnego ucha to az nadto. Dla dociekliwych i mimo wszystko niezadowolonych polecam sprawdzic jaki model glosnika jest wsadzoiny, jakie ma parametry itd. Po cenie mozna wnioskowac, ze raczej sa dobre.
Tym nie mniej polecam dolozyc niewielki wzmacniacz, zgrabnie upchnac subwoofer i mamy calkiem przyzwoity sprzet.

RSSSS 02-03-05 17:36

Nie tylko w c-maxie.Do mondeo i galaxy też można zamówić.
Po za świetnymi efektami audio,należy zwrócić uwagę na stronę wizualną. :smt023

szy 02-03-05 18:49

Dzięki :)

RSSSS, Ty podobno jesteś z 'tamtej' strony, tak? ;) Gdybyś w wolnej chwili mógl w jakieś
specyfikacje rzucić okiem i wrzucić tu symbole tych zestawów, by łatwiej było szukać
czegokolwiek :)

Thx,
Szy.

GreGX100 02-03-05 21:22

W momencie zamowienia radia SONY instalacja radiowa sklada sie rowniez z glosnikow lepszej jakosci niz w przypadku zwyklego radia Ford np 6000CD.

To radio Sony ma moc 4x56W odtwarza MP3 ma pamięć 24 stacji radiowych RDS/EON, komunikaty drogowe TA/TP, NEWS, AVC i na pewno nie ma wyjscia na wzmacniacz.

Numer katalogowy FINIS 1320966

RSSSS 02-03-05 22:49

Cytat:

Napisał szy
Dzięki :)

RSSSS, Ty podobno jesteś z 'tamtej' strony, tak? ;) Gdybyś w wolnej chwili mógl w jakieś
specyfikacje rzucić okiem i wrzucić tu symbole tych zestawów, by łatwiej było szukać
czegokolwiek :)

Thx,
Szy.

Ok.Nie ma problemu.
Jutro podam,bo dzisiaj jestem już w piżamce i nie mam jak wyjść do auta. :D :mrgreen:

[ Dodano: Czw 03 Mar, 2005 ]
Cytat:

Napisał szy
Dzięki :)

RSSSS, Ty podobno jesteś z 'tamtej' strony, tak? ;) Gdybyś w wolnej chwili mógl w jakieś
specyfikacje rzucić okiem i wrzucić tu symbole tych zestawów, by łatwiej było szukać
czegokolwiek :)

Thx,
Szy.

Witam.
Jak obiecałem tak zrobiłem.
Dorwałem u siebie w sklepie radyjko sony (to z wbudowaną zmieniarką na 6 cd).
Oznaczenia prezentują się następująco:

- Sony item number: CDX-FC132

- Model: CD132-CD6

- Serial number: MO2004 (to jest pewnie numer fordowski)

- Part number 5S7T-18C815-CC

Nie wiem,czy dokładnie o to chodziło.ale ewntualnie pytajcie dalej to postaram się poszukać!

Pozdrawiam

szy 03-03-05 14:31

Dzięki Wam wielkie :], ale chyba z powodu montowania tego w fordach na jakichś
wyjątkowych zasadach, ani słowa o tych modelach w necie.

Co więcej, na stronach Sony nie ma nawet żadnego dwujunitowego radyjka.

Dzięki :],
Szy.

Niedźwiedź 04-03-05 08:23

Ciekawe jak jest z zabezpieczeniem tego radia przed złodziejami?!

dkrysmann 05-03-05 18:34

sony w c-max
 
spodziewam sie mojego c-max'a 1.6 dci Ghia w polowie maja, no i zamowlilem wlasnie to radio sony z opcja mp3. Jak tlumaczyl mi dealer to radio ma dwa smaki, albo mp3 albo 6x- wbudowana zmieniarka cd. Ja wybralem opcje mp3. Dodatkowo razem z tym radiem znajduje sie 8 specjalnych glosnikow, zwanych tez przez dealer'a jako glosniki premium. Maja to byc glosniki lepszej jakosci niz te w komplecie z 6000. Nie mniej dobrze wspominam radio 6000 i 6 glosnikow montowanych w focusach ghia z roku 2000.

RSSSS 05-03-05 18:46

Re: sony w c-max
 
Cytat:

Napisał dkrysmann
spodziewam sie mojego c-max'a 1.6 dci Ghia w polowie maja, no i zamowlilem wlasnie to radio sony z opcja mp3. Jak tlumaczyl mi dealer to radio ma dwa smaki, albo mp3 albo 6x- wbudowana zmieniarka cd. Ja wybralem opcje mp3. Dodatkowo razem z tym radiem znajduje sie 8 specjalnych glosnikow, zwanych tez przez dealer'a jako glosniki premium. Maja to byc glosniki lepszej jakosci niz te w komplecie z 6000. Nie mniej dobrze wspominam radio 6000 i 6 glosnikow montowanych w focusach ghia z roku 2000.

Z doświadczenia wiem,że dobrze zrobiłeś! 8)

Oskar 06-03-05 10:42

Re: sony w c-max
 
Cytat:

Napisał dkrysmann
spodziewam sie mojego c-max'a 1.6 dci Ghia w polowie maja, no i zamowlilem wlasnie to radio sony z opcja mp3. Jak tlumaczyl mi dealer to radio ma dwa smaki, albo mp3 albo 6x- wbudowana zmieniarka cd. Ja wybralem opcje mp3. Dodatkowo razem z tym radiem znajduje sie 8 specjalnych glosnikow, zwanych tez przez dealer'a jako glosniki premium. Maja to byc glosniki lepszej jakosci niz te w komplecie z 6000. Nie mniej dobrze wspominam radio 6000 i 6 glosnikow montowanych w focusach ghia z roku 2000.

Mój wujek ma w c-maxie takie radio + 8 głośników i fakt audiofilem nie jestem ale moim zdaniem gra super

szy 06-03-05 11:14

A jak się takie radio chroni przez ch^H^H^Hzłodziejami?

Jest jakiś panel do wyjęcia, cokolwiek?

Szy.

Oskar 06-03-05 11:36

Cytat:

Napisał szy
A jak się takie radio chroni przez ch^H^H^Hzłodziejami?

Jest jakiś panel do wyjęcia, cokolwiek?

Szy.

Niestety nic takiego

RSSSS 06-03-05 11:38

Cytat:

Napisał szy
A jak się takie radio chroni przez ch^H^H^Hzłodziejami?

Jest jakiś panel do wyjęcia, cokolwiek?

Szy.

Nie ma nic :(

szy 06-03-05 11:42

Osz fak. Ale wyjmuje się tak samo łatwo jak 6000? Uchwyt i... heja, nie ma radia?

... to w ogóle robi się takie radia jeszcze?! :/

Szy.

[ Dodano: Nie 06 Mar, 2005 ]
A w nowym 6000 chyba też nie ma panela do wyjęcia, jak w starym, co?

Szy.

Miner 06-03-05 11:48

Panel
 
Co z tego, że panel będzie zdejmowany, skoro na Allegro, czy pierwszej lepszej giełdzie można kupić panel do takiego radia jak zakosili?

szy 06-03-05 12:10

Ej, a może coś pozytywnego? ;)

Napisz mi, że trudno wyjąć, że nie ma uchwytów, że jest na stałe przypisywane
do rejestracji ;P, itp, bo tak...

... to jeszcze go nie sluchałem, a już czuję ze go nie mam ;)

:]

Szy.

L_BUBU 18-03-15 07:24

Odświeżam temat

Czy do tego radia SONY z MP3 można podłączyć jeszcze zmieniarkę
Jeśli tak to jak to zmieniarka

Za pomoc dziękuje

Adam Getka 18-03-15 09:55

Jest temat o Audio w MK2.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi