Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   wreszcie jest (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=7416)

4tun 28-11-05 18:56

wreszcie jest
 
rude długo oczekiwane [palacz] w 2-u letnim aucie na zgrzewach tylnych prawych drzwi [chytry] [boshe] .
Po dzisiejszym przeglądzie wyszło na jaw rude - czekam na malowanie.

grzehoo 28-11-05 19:01

dokładnie w tym samym miejscu na tych samych drzwiach co u mnie.
u mnie to trwało 2 miesiące, żeby się dostać na termin na blacharni + tydzień samej roboty [panna]

4tun 28-11-05 19:58

Cytat:

Napisał grzehoo
dokładnie w tym samym miejscu na tych samych drzwiach co u mnie.
u mnie to trwało 2 miesiące, żeby się dostać na termin na blacharni + tydzień samej roboty [panna]

ja się umówiłem wstępnie "za tydzień lub w styczniu" - tak orzekł gościu [los] z blacharni - zadzwoni do mnie jak będzie miał wolny termin

grzehoo 28-11-05 20:15

to samo będzie... zaczynam sie zastanawiać, czy to ma sens z tą gwarancja na blachy... zobaczymy jak rude będzie się zachowywać dalej...

NeroN 28-11-05 20:53

Napiszcie jak oni to robią... Jestem ciekaw, czy zeskrobują ten niby klej, czy tylkko powierzchownie zyszczą i malują....

Pendrzec 28-11-05 21:09

skrobac, to skrobaja. Ale najwiekszy jest pic w tym, ze srodka nie czyszcza (musieliby odgiac blace). Co praktycznie jest niemozliwe. I chyba dlatego Ford bedzie sie musial liczyc z nowymi drzwiami do niektorych fok (duzej liczby).

RSSSS 29-11-05 08:51

Współczuję kontaktów z rudą ale jako użytkownik Fordów od lat nigdy nie miałem z nią problemów :shock:

To chyba nie jest jakaś reguła?

4tun 29-11-05 11:17

Cytat:

Napisał RSSSS
To chyba nie jest jakaś reguła?

po cichu mi gościu z ASO powiedział, że dotyczy to 3/4 foczek jakie oni sprzedali.

RSSSS 29-11-05 11:25

Cytat:

Napisał 4tun
Cytat:

Napisał RSSSS
To chyba nie jest jakaś reguła?

po cichu mi gościu z ASO powiedział, że dotyczy to 3/4 foczek jakie oni sprzedali.

75% to jeszcze nie reguła :wink:

pinio_tdci 29-11-05 14:10

Re: wreszcie jest
 
Cytat:

Napisał 4tun
rude długo oczekiwane [palacz] w 2-u letnim aucie na zgrzewach tylnych prawych drzwi [chytry] [boshe] .

No to gratuluje [bigok]

Ja sie na moja ruda doczekac nie moglem i lewa strone wczeszniej wymienilem :shock:

Ale pozostaja prawe drzwi i 'nadzieja' [zaklopotanie]

Picia78 29-11-05 18:58

Karwa ciekawe kiedy łumnie wyleżile aż się boje :shock:

AsMfc 29-11-05 19:35

:P :P :P A ja mam zaledwie rude tylko na krawedzi u dolu dzwi u kierwcy i zaraz za nim na pasazera...takie male ze mozna samemu usunac i nie bedzie widac bo jest od wenatrz :D i to po 5 latach [hehe] no juz 6 latach :D

Kubeq 29-11-05 21:46

no ja niestety dzisiaj oblookalem drzwi i mam w tylkich lewych na łączenum spawu :( Focus z 2002roku :(

AsMfc 29-11-05 22:41

Ale zastanawia mnie ostatnie rozporzadzenie o tym by sypac tylko sol :( a nie piasek z sola lub sam piasek :(... rany nie zdaze juz zabezpieczyc podwozie foczki :( za zimno juz jest i za wilgotno :( ... mam nadzieje ze nie bede az tyle lodu i sniegu :)

slawb3 10-12-05 22:39

Ruda zadomowiła sie na mojej foczce już na dobre.
Wyłazi pod prawym lusterkiem, pod listwą na tylnej klapie i co najlepsze lewe tylne drzwi, ale nie na zgrzewie tylko powyżej ito od środka. takie fajne bąbelki.

driver 10-12-05 22:50

No to pozostaje CI wycieczka do Aso i niech foke uzdrawiaja z rudego bakteriobojstwa.

slawb3 10-12-05 23:12

Mam dzwonić do ASO po nowym roku, bo wtym już nie mają wolnych terminów.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi