Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [MK1] Halogeny/ ¦wiat³o cofania st170 (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=43083)

Yosephtbg 07-09-10 17:47

Halogeny/ ¦wiat³o cofania st170
 
Witam wszystkich :)
Jaki¶ czas temu zauwa¿y³em ¿e w ¶wietle cofania oraz w lewym halogenie mam.....akwarium, wszystko by³o ok dopóki nie wyla³em z nich wody. Mimo konserwacji i uszczelnienia lamp wszysko zgni³o chyba w tydzieñ, teraz praktycznie nic we wnêtrzu nie ma, dodatkowo wnêtrze halogena ( plastik na którym trzyma siê oprawka) jest popêkane wiêc muszê kupiæ nowe. Mam w zwi±zku z tym takie pytanie: Czy ca³e wnêtrze halogena od standartowego focusa bêdzie pasowaæ do halogena od ST ? pytam, bo zestaw halogenów do st jest s³abo dostêpny, ceny w aso zabijaj± a normalne halogeny da siê kupiæ. Tylny zderzak niczym siê nie ró¿ni wiêc zak³adam ¿e ¶wiat³o jest te¿ normalne.
Pozdrawiam
Adrian

moons 07-09-10 19:47

S± to identyczne ¶wiat³a jak w zwyk³ym focusie.
Pozdrawiam

Yosephtbg 08-09-10 23:07

rozumiem, ¿e mówisz o halogenach?

moons 09-09-10 17:42

Oczywi¶cie o tym i o tym. Nie bardzo rozumiem, ¶wiat³o cofania jak i przeciwmgielne sk³ada siê z tego samego czyli klosza i oprawki ¿arówki zintegrowanej z gniazdkiem. I wszystkie te rzeczy s± identyczne we wszystkich Focusach I HB.
Pozdrawiam

MisiekT 09-09-10 18:11

ale sie dogadujecie - tyl jest identyczny, ale halogeny (przednie) juz absolutnie nie...

moons 09-09-10 18:20

A gdzie tu o przednich halogenach? wydaje mi siê ¿e kolega pyta o wszystko co jest na tyle, no chyba ¿e czego¶ nie wy³apa³em.
Pozdrawiam

MisiekT 09-09-10 18:27

a jakie halogeny sa z tylu?

Yosephtbg 09-09-10 19:10

Cytat:

Napisa³ Yosephtbg (Post 481740)
Mam w zwi±zku z tym takie pytanie: Czy ca³e wnêtrze halogena od standartowego focusa bêdzie pasowaæ do halogena od ST ?
Adrian

tutaj siê pyta³em o wk³ad halogenów:) z ty³u halogenów przecie¿ nie ma, no a drugie pytanie to dla upewnienia siê by³o odno¶nie ¶wiat³a cofania.

moons 09-09-10 20:06

Nie to ¿ebym siê spiera³ bo z polskiego zawsze miern± mia³em. Ale pyta³e¶ o wnêtrze jednego halogena i nic nie napisa³e¶ ¿e to ma byæ z przodu tylko dodatkowo pyta³e¶ o ¶wiat³o cofania, jak by nie by³o z ty³u te¿ jest halogen a ¿e bardziej fachowo nazywa siê tylne ¶wiat³o przeciwmgielne to ju¿ piku¶. W ka¿dym b±d¼ razie sprawa siê wyja¶ni³a. [techn]
Pozdrawiam

Yosephtbg 09-09-10 20:39

ja by³em w technikum elektronicznym i na polskim wola³em sobie projektowaæ wzmacniacz do gitary naprzyk³ad :) do tej pory dzia³a. Ale odnosnie tematu grunt ¿e siê wyja¶ni³o, szkoda ¿e dalej mam problem braku jednego halogena, a przegl±d za miesi±c:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

T³umaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi