Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   kradzież radia 6000 - alternatywa? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=11266)

keptyn 26-06-06 14:59

kradzież radia 6000 - alternatywa?
 
Hi,
Właśnie niedawno pozbyto mnie, wraz z szybą, radia 6000 CD.
To radio jest pierońskio drogie w ASO (ponoć 2300!!).
Oczywiście od złodzieja (np. na Wolumenie) nie kupie - interesuje mnie legalny sposób.
Pewnie tym razem pójdzie z ubezpieczenia - ale na dłuższą metę to chyba za droga zabawa. Radio nie jest złe - ale za taką cenę ...

I tu moje pytanko - jak do Focusa I włożyć inne - bardziej standardowe radyjko? Co i gdzie trzeba kupić?

Jak zabezpieczyć (poza zdjęciem panela) 6000 CD?

--
keptyn

cviat 26-06-06 15:06

Koszty standardowego radyjka przerobiłem w Norauto:
Ramka 20 PLN
Przejściówka z ford na DIN 30 PLN.
Jak się potrafi przelutować kabelki, to nie trzeba przejściówki :)

Gimnastikball 26-06-06 16:38

Cytat:

Napisał keptyn
I tu moje pytanko - jak do Focusa I włożyć inne - bardziej standardowe radyjko? Co i gdzie trzeba kupić?

5000 RDS + Zmieniara pod fotel
Działa cacy, nie kusi, większe możliwości niż 6000 cd, bo masz dod kasetę.

Miałem tak w moim nieboszczyku i było łoki

Arturek 27-06-06 17:50

Cytat:

Napisał Gimnastikball
Cytat:

Napisał keptyn
I tu moje pytanko - jak do Focusa I włożyć inne - bardziej standardowe radyjko? Co i gdzie trzeba kupić?

5000 RDS + Zmieniara pod fotel
Działa cacy, nie kusi, większe możliwości niż 6000 cd, bo masz dod kasetę.

Miałem tak w moim nieboszczyku i było łoki

Witam
Popieram pomysł radio Ford 5000 + zmieniarka (pod fotel pasażera). Poprostu kaseciaków prawie nie kradną.
Radi Ford 5000 na allegro (z papierami = 150 - 180) + koszt zmieniarki i kabla.
pozdrawiam
Arturek

Rasta 27-06-06 17:58

Daj sobie spokuj z tym radiem - kup se najtańszą Alpinę (pewnie ok. 500-600 pln)

A jak się upierasz to kup sobie 6000 na Allegro. Cena ok 400-450 pln za egzemplaż w idealnym stanie. Nie wszystkie radia na Allegro są kradzione, ja swoje też na Allegro sprzedałem, a złodziejem nie jestem.

Pytanoe tylko p[o co to badziewie kupować? By ponownie stracić szybę? Podwyżki składki AC nikt ci już nie zwróci [boshe]

kleofas 27-06-06 19:44

ja mam blaupunkta wkładanego w kieszeń...
koszt przerobienia to jakieś 60 PLN ramka+przejściówki + 40 kieszeń
blaupunkt ma podtrzymywanie pamięci, więc jak radio wyjmiesz ze sobą to nie ma problemu, stacje się nie rozprogramują, a gra całkiem całkiem

kriskros 05-07-06 16:06

4000
 
Ja zakupiłem w ABSCAR 4000rds (kaseciak) za 250zł, słucham tylko radia i w zupełności mi to wystarczy, wartość radia jest taka, że ukraść je bez panela musiałby jakiś desperat


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi