Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Uwaga. we Wrocławiu kradną airbagi (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=21239)

czerpa 11-03-08 12:02

Uwaga. we Wrocławiu kradną airbagi
 
Witam. Dzisiaj w nocy ukradli mi poduchy ( na mojej ulicy jeszcze w 3 fokusach zwineli dzisiaj poduchy). ukradli tylko poduchy - radia nie ruszyli. Wyłamali zamki w drzwiach - tak weszli. Mam pytanie. w chwili obecnej nie mam funduszy na nowe i dlatego myślę o zakupieniu zaślepek, tylko czy zaNumer referencyjny: 0025869985.000pka na kierownicę rozwiąże sprawę klaksonu, i drugie pytanko jak włączyć migającą kontrolkę airbagu. Pozdrawiam

Macios 11-03-08 12:35

a nie wypadałoby tego zlikwidować z AC??
ja bym się bał jeździć bez poduch...

MisiekT 11-03-08 12:37

Macios, z postu wnioskuje ze kolega czerpa AC nie posiada :cry:
a jezeli nie, to jestem pelen podziwu, ze parkujac w nocy na ulicy nie ma wykupionego...

tomek242 11-03-08 12:48

Sorki za OT, Czerpa, to na jakiej ulicy lepiej nie parkować?

grzybek 11-03-08 18:03

Pewnie sprowadzili z Reichu parę rozbitków i poszło zamówienie :? Kto by pomyślał że teraz poduszki zaczną kraść.

Pastoo 11-03-08 18:08

Cytat:

Napisał emde
przeciez poduchy juz nie sa tak wartosciowe ze im sie chce krasc..

Jesteś pewien? Komplet w ASO kosztuję kilka tys. złotych.

Cytat:

Napisał grzybekbgi
Kto by pomyślał że teraz poduszki zaczną kraść.

Ten proceder trwa już od dłuższego czasu. teraz może co nawyżej przybierać na sile :|

emde 11-03-08 18:37

Cytat:

Napisał Pastoo
Jesteś pewien? Komplet w ASO kosztuję kilka tys. złotych.

i zlodzieje sprzedaje do aso??

saperos 11-03-08 18:43

nie ma na podusiach jakis numerów seryjnych ?

Polacy od zawsze kombinowali, kradli, kradną i będą kraść. Taka juz nasza natura.

lukibest 12-03-08 07:58

Z tego co wyczytalem to jestes z Wrocławia więc na giełde do Lubina daleko nie masz, a tam mysle ze jest duze prawdowpodobienstwo odkupienia swoich poduch. 8)

emde 12-03-08 11:11

Cytat:

Napisał lukibest
Z tego co wyczytalem to jestes z Wrocławia więc na giełde do Lubina daleko nie masz, a tam mysle ze jest duze prawdowpodobienstwo odkupienia swoich poduch. 8)

szybciej dorwiesz na alledrogo..

pawel_pz 12-03-08 12:18

Re: Uwaga. we Wrocławiu kradną airbagi
 
Cytat:

Napisał czerpa
Witam. Dzisiaj w nocy ukradli mi poduchy ( na mojej ulicy jeszcze w 3 fokusach zwineli dzisiaj poduchy). ukradli tylko poduchy - radia nie ruszyli. Wyłamali zamki w drzwiach - tak weszli. Mam pytanie. w chwili obecnej nie mam funduszy na nowe i dlatego myślę o zakupieniu zaślepek, tylko czy zaNumer referencyjny: 0025869985.000pka na kierownicę rozwiąże sprawę klaksonu, i drugie pytanko jak włączyć migającą kontrolkę airbagu. Pozdrawiam

Klakson jest częścią airbagu, więc zaślepka nie pomoże. Samego plastiku nie założysz, bo nie będziesz miał jak go zamocować. Poszukaj wystrzelonej poduszki i na to załóż zaślepkę. Komplet używanych poduszek to jakieś 1000-1400 złotych.

Pozdrawiam i współczuję - jakiś czas temu przerabiałem temat :)

GIZIU 12-03-08 15:31

Kupując takie rzeczy na Allegro sami nakręcamy sprzedaż złodziejom...

grzybek 12-03-08 15:47

Cytat:

Napisał GIZIU
Kupując takie rzeczy na Allegro sami nakręcamy sprzedaż złodziejom...

Tego nie zlikwidujesz. Każdy wie że jesteśmy narodem skur**** i złodzieji. Polacy zawsze będą myśleć jakby tu coś na boku skręcić, tanio kupić (ukraść :| ) drożej sprzedać.

Pastoo 12-03-08 16:24

Cytat:

Napisał emde
Pastoo napisał/a:
Jesteś pewien? Komplet w ASO kosztuję kilka tys. złotych.


i zlodzieje sprzedaje do aso??

emde, złodziej nie sprzeda do ASO, ale wprowadzi na czarny rynek...

SUCOF33 12-03-08 23:29

Może trochę nie na temat ale żeby moje radio nie posłużyło nikomu więcej bez mojej wiedzy to zlikwidowałem numer seryjny by nie dało go się rozkodować key genem

lysy-rob 21-03-08 18:33

miesiac temu kupilem okazyjnie foczke bo gosciowi poduchy zajebali a nie mial ac.to ja na razie zalozylem zaslepki,ale zeby miec klakson musza ci zalozyc wnetrze z innej poduchy np.wystrzelonej.mi to zrobili we wschowie za dwie zaslepy 120pln

[ Dodano: Pią 21 Mar, 2008 18:43 ]
Wczoraj wykupilemAC :lol:

hook 06-04-08 21:21

Witam. Niestety muszę potwierdzić ten proceder. 4 dni kupiłem focusa z 2003 roku i dwa dni później zostałem okradziony z 2 poduszek przednich. Miało to miejsce na ul. Orzechowej i nie jest to pierwszy taki przypadek na tym osiedlu.

Pozdrawiam i ostrzegam.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi