Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   naprawa blacharska w ASO Warszawa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=8882)

Scyzor 14-02-06 12:12

naprawa blacharska w ASO Warszawa
 
Witam
jezdze Foka 100 TDCI rocznik 2003. Jako, ze ostatnio mily pan byl laskaw przytulic sie swoim pojazdem do mojego samochdu mam do roboty kosmetyke w postaci blotnika i zdarzaka przod. Ze wzgledu na gwarancje nadwozia chce robic w ASO. Jaki serwis polecilibyscie? Myslalem o Ursyn Carze, bo mam blisko ale wyczytalem tu niezbyt pochlebne opinie.
Pozdrawiam

Maxredaktor 14-02-06 13:12

Czy to pojdzie z autocasco tamtego kolesia, czy z twojego?

Scyzor 14-02-06 13:39

Cytat:

Napisał Maxredaktor
Czy to pojdzie z autocasco tamtego kolesia, czy z twojego?

Nie. To leci z OC tamtego goscia tak wiec cena mi jest obojetna wazne by bylo dobrze zrobione. Tzn. zebymnie widzial potem roznic miedzy blotnikiem a przednimi drzwiami.

Rabarbar 14-02-06 14:07

Polecam z własnego doświadczenia Autoplaze na Popularnej. Jezeli masz ubezpieczenie w Allianz'ie możesz wykonać naprawę bezgotówkowo z własnego AC, a wtedy Allianz odzyska pieniądze z regresu z OC sprawcy. W ten sposób możesz zaoszczędzić sobie wszelkich stresów w kontaktach z TU sprawcy wypadku, które napewno nie przyjmie z uśmiechem na ustach Twojego pomysłu naprawy w ASO.

Scyzor 14-02-06 15:09

Dzieki za porady.
W zasadzie teraz mysle o Lipski, Auto Plaza i OMC.
Niestety AC mam w Warcie a znajomy z ubezpieczen odradzil mi zalatwienie poprzez regres. Generalnie mam w powazaniu co ubezpieczyciel sprawcy mysli o naprawianiu w ASO - juz sie z nim kontaktowalem. Nie robi problemu, tylko mam dostarczyc kosztorys z warsztatu, ktory oni akceptuja no a potem rachunki.

Rabarbar 14-02-06 15:42

Cytat:

Napisał Scyzor
tylko mam dostarczyc kosztorys z warsztatu, ktory oni akceptuja no a potem rachunki.

I tu jest właśnie haczyk, ale bądź twardy jak Chuck Norris :mrgreen:

Scyzor 14-02-06 17:11

[
I tu jest właśnie haczyk, ale bądź twardy jak Chuck Norris :mrgreen:[/quote]

Jak bede jak Chuck Norris to mi nowe auto zasponsoruja. :mrgreen:

A tak na powaznie to haczyk pewnie jest ale program Audatex jest jeden i wylicza koszty naprawy jednakowo. Czy to robi ubezpieczyciel czy serwis. Auto jest mlodsze niz 3 lata tak wiec zadna amortyzacja czesci nie wchodzi w rachube. A jak nie to bede musial zawrocic glowe radcy prawnemu.

Pozdrawiam

kleofas 14-02-06 20:32

Cytat:

Napisał Scyzor
Dzieki za porady.
a znajomy z ubezpieczen odradzil mi zalatwienie poprzez regres

z regresem możesz mieć tylko problem, jeśli kończy ci się niedługo ubezpieczenie
tzn tówj ubezpieczyciel nie zdąży zciągnąć kaski z tamtego i tobie przy nowym ubezpieczeniu wyjdzie szkoda z autocasco, ale jeżeli masz z pół roku do nowego ubezpieczenia, to regres jest OK
uważaj tylko na auto zastępcze, bo za to ubezpieczyciel tamtego łosia będzie się migać od kosztów, ale od tego jest poczciwy DAS :-)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi