Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [MK1] Pilot Forda nie chodzi. (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=67030)

dpercio149 13-11-13 21:11

Pilot Forda nie chodzi.
 
Witam
Zakupiłem Focusa 1993 i nie chodzi oryginalny pilot forda.Jest inny który chodzi ale nie zamyka szyb ,nie rygluje . Powiedzcie co może być tego przyczyną ?
Proszę o pomoc
Pozdrawiam

beherit 13-11-13 21:37

a piloty dostaleś razem z autem ? czy dokupowałeś , moze trzeba zakodować pilot ,bądz baterie wymienić ,lub rozleciał sie guzik wpilocie

czarkoski 13-11-13 21:53

Cytat:

Napisał dpercio149 (Post 925390)
Witam
Zakupiłem Focusa 1993 i nie chodzi oryginalny pilot forda.Jest inny który chodzi ale nie zamyka szyb ,nie rygluje . Powiedzcie co może być tego przyczyną ?
Proszę o pomoc
Pozdrawiam


Brachu piloty Fordowskie nigdy nie chodziły i nie bedą chodzić.
Masz dwa posty na koncie co swiadczy o Twoim doswiadczeniu na Forum, bez urazy ale skorzystaj z wyszukiwarki oraz zagadnień typu programowanie kluczyka itp

Powodzenia i pozdrawiam !

Oczywiście nie zrazaj się

dpercio149 13-11-13 22:36

Rozumiem lecz mam inny pilot który nie działa jak powinien , jakiś dokładany i nie wiem czy jak zacznę programować oryginalny to wywali mi ten co mam aktualnie.Mam mondeo MK III i chodzi pilot oryginalny bez zarzutu.Otrzymałem pilot z samochodem lecz pilot jest nie sprawny , oryginalny Ford-owski.

---------- Post dodany o 22:36 ---------- Poprzedni post był z 22:10 ----------

To focus 1999 r.
Przepraszam za błąd.

MATRIX60MW 13-11-13 22:57

podejrzewam że masz dokładany alarm wraz z dodatkowym pilotem i dlatego ten dokładany pilot ci działa a oryginalny nie.Musisz wybadać.

PS. ford focus z 1999 jest to focus przed liftem,a nie focus FL.Zmień w profilu dane

dpercio149 13-11-13 23:19

Cytat:

Napisał MATRIX60MW (Post 925445)
podejrzewam że masz dokładany alarm wraz z dodatkowym pilotem i dlatego ten dokładany pilot ci działa a oryginalny nie.Musisz wybadać.

PS. ford focus z 1999 jest to focus przed liftem,a nie focus FL.Zmień w profilu dane

A jak sprawdzić czy jest ten alarm ?

Ale gdy wybieram MK I nie ma tego silnika czyli TDDI 1,8 , a przy Focus MK I FL jest mój silnik.

dpercio149 14-11-13 13:14

Cytat:

Napisał beherit (Post 925403)
a piloty dostaleś razem z autem ? czy dokupowałeś , moze trzeba zakodować pilot ,bądz baterie wymienić ,lub rozleciał sie guzik wpilocie

Pilot dostałem z autem.Bateria była rozładowana ale po wymianie nadal nie chodzi.Mogę go zakodować na podstawie instrukcji i nie będzie problemu jeśli jest inny pilot który aktualnie tylko otwiera auto?Gdy próbuję zamknąć auto tym drugim pilotem tylko mrygają kierunki.
W instrukcji jest napisane że głośnik wskazuje kiedy można programować pilota lecz nie mogę znaleźć tego głośnika,jak mam włączone światła i wysiadam z samochodu nie ma żadnego dźwięku.

Podepnę się pod ten temat aby nie zaśmiecać forum.
Mam jeszcze problem ze światłami długimi.Gdy pociągnę do siebie manetkę światła się włączają, a gdy odpuszczam tak jakby te długie przygasają .Na długości jest okej lecz boków już nie oświetla(po odpuszczeniu manetki).Kontrolka od długich się świeci.

Mam tak mało postów ponieważ od wczoraj jestem w posiadaniu Focusa więc nie miałem opcji wcześniej uczestniczyć w rozmowach na forum.

Pozdrawiam

MisiekT 14-11-13 16:14

Cytat:

Napisał dpercio149 (Post 925562)
Mam jeszcze problem ze światłami długimi

to nie problem - tak to dziala:
- przytrzymanie manetki=oba zarniki w H4
- na stałe=żarnik od długich

marfm76 14-11-13 23:37

Tematów o problemach z pilotem jest na forum MNÓSTWO.
Proszę skorzystać z opcji SZUKAJ.
Jak już znajdziesz tematy, to przeczytaj dokładnie i znajdziesz odpowiedź -w razie wątpliwości dopisz się do jednego z nich. Na prawdę nie potrzeba zakładać kolejnego tematu O TYM SAMYM.
Pozdrawiam.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi