Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Wyposażenie Focusa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=22287)

Lukas_power 27-05-08 22:39

Wyposażenie Focusa
 
Witam:)
Mam pytanko dotyczące wyposażenia Focusa. Mam na oku bryczkę z 2000r w kombi 1.6 z klima, jaśkiem kierowcy, el.szyby przód, centralny, ABS, immo, wspomaganie, kupiony w Polsce i zastanawia mnie czy to normalne żeby w takim wyposażeniu nie było jaśka pasażera?? Po oględzinach nie widać żeby auto dostało. Pozdrawiam

Emf 27-05-08 23:16

Może nie mieć, bo na Polskę wychodziły również uboższe wersje, które za granicą nie były spotykane.
Chociaż jeśli to od handlarza to obejrzyj dobrze bo ostatnio na forum ktoś pisał o komisie, który wyciąga poduchy i sprzedaje osobno.

zorba 27-05-08 23:58

Moja Foka z 2000 nie miała poduszki pasażera (kupiona w salonie w PL).
Pozdrawiam :!:

szeryf_bojano 28-05-08 06:42

nie wiem czy tak jest w kazdym, ale widzialem kilka focusow, w ktorych zamist poduchy pasazera byla mala poleczka na desce
(ja mam 4 poduchy i u pasazera jest zaslepka z napisem airbag)

wisa 28-05-08 19:08

W roczniku 2000 poduszka pasażera była opcją "za dodatkową opłatą". Sprawdzałem w prospekcie.
Pozdrawiam

MONSTERA 28-05-08 19:51

Zerknij na podszybie tam gdzie jest nr. VIN. Jest tam zaznaczone ile X (razy) jest poducha.Powinna też być naklejka na plastiku widoczna po otwarciu drzwi pasażera (oczywiście jeżeli poducha pasażera była na wyposażeniu)

CAr 31-05-08 20:03

2002 rocznik i brak poduchy pasażera ;]

SzerszeN 02-06-08 13:51

a u mnie 2000 i 4 poduchy :) i mozna sie tak licytowac tylko po co

wystepowaly takie foki i nie ma w tym nic dziwnego, dobrze sprawdzic czy nie buita i jesli wszystko pozostale ok i cena atrakcyjna to brac :)

KrissII 02-06-08 19:31

ja mam wersje z FFII 2006 FX:
-4 poduchy
-klima manualna,
-wbudowane radio 6000 cd (cokolwiek to oznacza)
- el szyby przód,
-ręczne lusterka,
- brak komoputera
-immobil,
-centralka w kluczu
-abs+ebd
-brak alarmu (szkoda powinien byc w standardzie)
- i najgorsze - bębny na tylej osi !!!
jak widac te same wersje różnią się wyposarzeniem

Lukas_power 18-06-08 22:24

Dzięki wszystkim i sorki,że nie dopisywałem ale całkiem zapomniałem o tym wątku:) Autko kupione i teraz dopieszczam:) Tak jak pisalem autko z 2000r kombi, poduszka, klima, centralny z alarmem, elektryczne szyby. Stan według mnie ok, autko było badane na 2 stacjach PZMOT I POLMOZBYT wiem, że był malowany prawy błotnik ale miernik pokazywał wartości wskazujące na smo malowanie, widocznie jakaś "parkingówka". Podłużnice, słupki, dach, maska, tylna klapa nie ruszane. Silnik nie myty bez wycieków, pali od pierwszego, nie dymi. Jestem już po wymianie paska rozrządu, rolek i filtrów. Jeszce tłumik musze wymienic i 2 tuleje z tyłu, ale juz mam je zakupione tylko wymienic:) Pierwsze co zrobiłem to wymieniłem kierunki przód o bok na CLEAR:) i żarówki w zegarach i pokrętłach także już troche poznałem Focusa od środka:) Mam nadzieje ze bedzie się dobrze sprawował:)

Arturek 18-06-08 22:38

Cytat:

Napisał KrissII
ja mam wersje z FFII 2006 FX:
-4 poduchy
-klima manualna,
-wbudowane radio 6000 cd (cokolwiek to oznacza)
- el szyby przód,
-ręczne lusterka,
- brak komoputera
-immobil,
-centralka w kluczu
-abs+ebd
-brak alarmu (szkoda powinien byc w standardzie)
- i najgorsze - bębny na tylej osi !!!
[...]

... a ja jestem muskularnym ratownikiem i bardzo lubię jeździć moim Porsche :)

(tylko co to ma wspólnego z pytaniem kolegi)

pozdrawiam
Arturek


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi