Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Odgrzybianie klimatyzacji w Wawie (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=40100)

glabro 07-06-10 12:25

Odgrzybianie klimatyzacji w Wawie
 
Przeszperałem forum i z tego co widzę polecany jest ULTRA-CAR na Modlinskiej. Czy ktoś miał jeszcze doświadczenia z tym wartszatem? Z ich strony wynika, że nie robią ozonowania tylko czyszczą mechanicznie chemią pod ciśnieniem 10atm. Czy to nie jest zbyt inwazyjna metoda? Czy po wizycie nie mieliście problemów z elektryką?
Kumplowi już jacyś spece od klimy załatwili elektrykę więc mam obawy.
Ale smród z kanałów jest coraz gorszy więc i tak chyba musze na to pójść :/

MisiekT 07-06-10 12:38

koles czysci chemicznie, dostajac sie bezposrednio do parownika - najskuteczniejsza metoda i ogolnie wcale nie inwazyjna - chyba ze ktos nie wiedzialby co robi - a ten akurat wie bardzo dobrze...

ja polecam - 3 auta robilem i z 3 wizyt jestem b. zadowolony

MichałJ 07-06-10 15:48

Jestem na jutro z nimi umówiony więc zdam relację :)

wazup 07-06-10 19:09

napisz ile czasu mu zajmuje ?

newrafal 07-06-10 22:21

ja właśnie dzisiaj bylem... przegląd uzupełnianie czynnika odgrzybianie i wymiana filtra kabinowego ogólnie trochę się zeszło bo nie miałem ze sobą filtra a też się wcześniej nie zapowiedziałem że wpadnę więc musiałem poczekać na "dostawę" filtra więc o czasie nie za bardzo mogę coś powiedzieć...

Jankos 07-06-10 23:59

A sam przegląd i odgrzybianie +/- wymiana filtra kabinowego to ile by kosztowało?

MichałJ 08-06-10 15:28

Byłem dziś, sprawdzenie instalacji azotem oraz dobicie czynnika (praktycznie go nie miałem) trwało ok godzinki. Odgrzybiania nie robiłem dziś, bo doszliśmy do wniosku, że nabijemy klimę czynnikiem fluorescencyjnym i za tydzień sprawdzi się czy wszystko szczelne, bo aż dziw, że nie było czynnika.. Niby nie było widać żadnych nieszczelności ale nigdy nic nie wiadomo. W każdym bądź razie polecam. Fachowy człowiek.

Jankos 08-06-10 15:46

Ponawiam pytanie postawione 2posty wyżej :)

MisiekT 08-06-10 16:26

to nie nas sie pytaj tylko zadzwon do serwisu :)

MichałJ 08-06-10 18:32

Wszystko masz na stronie przecież :) Ale Misiek ma rację.. Zadzwoń, podpytaj..

mar-pow 13-06-10 10:02

A ja polecam tych Panów.

Auto Klimatyzacja Górczewska
Adres: Górczewska 146, 01-460 WARSZAWA
Telefon: 22-6649878,

Robimy u nich kilka samochodów od paru lat i nigdy nie narzekamy...

bubson 13-06-10 21:38

Również polecam ultra-car. Gość wie co robi, wszystko bardzo sprawnie i szybko, cena przystępna i wystawia faktury vat. 3 miesiąc jeżdżę po sporej awarii klimy i wszystko cacy!

sarus 18-06-10 18:14

polecam ten serwis facet jest naprawdę ogarnięty !!!!!

r.maciek 02-08-10 16:58

czy polecacie jeszcze jakiś inny serwis klimy w warszawie? (bliżej ursynowa) Potrzebuje zrobić diagnostykę klimy Pozdrawiam

oskwil 02-08-10 17:23

Korzystalem z Ultra-Car. Polecam. Ogarnia z pewnoscia Focusa i naprawil klime w Hondzie zony. Ceny rozsadne.

r.maciek 06-08-10 12:13

Dziś byłem w Ultra-Car, fachowo i sprawnie wszystko wyszło. polecam

PePe 09-04-11 13:39

No i ja dziś w Ultra zrobiłem serwis klimy - facet bardzo kumaty i przyjemny, 45 minut i było po robocie - 250 zł kosztowało ale jak ładnie pachnie teraz z nawiewów [palacz]

Polecam

cobra.rdc 13-04-11 11:30

Dziś robiłem przeglądzik klimy z odgrzybianiem w ULTRA-CAR (jak co roku więc z zachwalaniem warsztatu powtarzał się nie będe) i mam ciekawe info dla klubowiczów, otóż podczas wizyty w warsztacie należy powiedzieć, że jest się członkiem FKP i otrzymujemy rabacik na usługi zamiast standardowych 250 zł za "full serwis" zapłacimy 230.
Zawsze będzie na 5 litrów waszki ;-)

abc 18-04-11 09:23

bylem w sobote w ultra car. takze polecam. gosciu ogarniety, widac, ze wie co robi. wszystko razem trwalo godzinke.

Jankos 05-05-11 13:41

ultra car super, tylko ciezko koleszke w sobote zastać a ja w tygodniu nie bardzo, czy w takim razie moze kogoś kto robi w sobote warto polecić?

Dzwoniłem też na Górczewską 146 ale u nich ceny zaczynają się od 180zł i kończą nawet na 310... co nie oznacza ze tak ma być ale jak narazie Ultra car wypada lepiej.

abc 05-05-11 13:55

Cytat:

Napisał Jankos (Post 568211)
ultra car super, tylko ciezko koleszke w sobote zastać a ja w tygodniu nie bardzo, czy w takim razie moze kogoś kto robi w sobote warto polecić?

Dzwoniłem też na Górczewską 146 ale u nich ceny zaczynają się od 180zł i kończą nawet na 310... co nie oznacza ze tak ma być ale jak narazie Ultra car wypada lepiej.

w sobote mozesz sie spokojnie umowic. ja dzwonilem w czwartek i na sobote mnie umowil. i jestem bardzo zadowolony. wszystko trwalo rowno godzine.

MisiekT 05-05-11 14:01

Cytat:

Napisał Jankos (Post 568211)
ciezko koleszke w sobote zastać

jak ciezko? dzwon, mow ze jestes z Klubu Focusa i ze ma dla Ciebie znalezc miejsce w sobote... on jest naprawde elastyczny - jak trzeba to i na 8.00 mozna sie umowic

Jankos 05-05-11 17:16

No dzwoniłem wczoraj, i prosił zebym przekręcił dzisiaj, co też zrobiłem ale nie miał dla mnie dobrego info.
A napisałem że cięzko go zastać bo mówi że on ma umowe z jakaś firmą podpisaną i co jakiś czas w sobote do nich jeździ akurat trafiło się tak że w 7 maja czyli ta sobota go nie ma :( a ja 14 czyli w przyszły weekend za to nie bardzo moge ;(

stąd pytanie o innego magika, choć niechętnie bo widze, że ten koleszka z ultra ma spore poparcie i do tego za rozsądną cene.
w moim przypadku nie ma jakiegoś pożaru, ale zauważyłem że klima słabo dmucha, dopiero na 2,3 czuć chłodniejszy powiew, pewnie czynnik spierdzielił ale granica błędu to 10-15% max, czyżby znowu się gdzieś dziura zrobiła.

PePe 05-05-11 17:36

no teraz się zaczął "gorący" okres na takie usługi...

trzeba było myśleć wcześniej

Jankos 05-05-11 19:43

jakby były upały w kwietniu i potrzeba zalączania klimy to pewnie bym wcześniej pojechał [slam]

MisiekT 05-05-11 19:44

no to w przyszlym roku sprawdzisz klime przy pierwszym sloncu :D

exiter 11-05-11 01:03

pytanko do wszystkich, którzy robili klimkę w ultra-car, jakie filtry kabinowe są montowane standardowo? otóż zadzwoniłem i cena konserwacji klimki, ogrzybianie i napełnienie dla fkp= 230zł i zapytałem także, czy jak filtr kabinowy będę miał swój czy cena idzie w dół i otóż nie, bo oni filtry kabinowe dają w tej cenie, no więc nie wiem, czy kupować motocrafta oryginał czy niech wkładają pewnie jakiegoś filtrona i tyle? co myślicie?:)

MisiekT 11-05-11 06:39

nie-oryginal, ale raczej nie najtansze badziewie... biorac pod uwage ze powinno sie wymieniac co rok, to nie ma sie co przejmowac

PS. nie prosciej zadzwonic i zapytac?

PePe 11-05-11 08:07

Cytat:

Napisał exiter (Post 570009)
bo oni filtry kabinowe dają w tej cenie

na pewno dobrze zrozumiałes??? nie sądzę

exiter 11-05-11 18:35

PePe na 100% dobrze, bo dwukrotnie pytałem;p


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi