Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Opony, felgi, hamulce i zawieszenie (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Amorki Bilstein B6 (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=2606)

miki1 28-04-05 16:29

Amorki Bilstein B6
 
Czy ktos ma takie zamontowane?
zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy warto?

Prezes 29-04-05 19:43

Ja smigam na Bilsteinach tylko nie pamietam modelu, zamienniki serii tylko twardsze, bardzo fajnie sie jeździ tylko szybko sie skończyły ok 60tyś km oryginały wymieniałem po 90tys a myśle że do stówki by dociągneły

hayabusa 30-04-05 08:46

Re: Amorki Bilstein B6
 
Cytat:

Napisał miki1
Czy ktos ma takie zamontowane?
zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy warto?

ja jezdze na takich, rewelacja, warto....:)

tomkx 02-05-05 20:22

Cytat:

Napisał Prezes
Ja smigam na Bilsteinach tylko nie pamietam modelu, zamienniki serii tylko twardsze, bardzo fajnie sie jeździ tylko szybko sie skończyły ok 60tyś km oryginały wymieniałem po 90tys a myśle że do stówki by dociągneły

Gazowo-olejowe zamienniki serii mają oznaczenie B4. :) W Escorcie miałem okazję trochę na takich pośmigać i byłem naprawdę zaskoczony poprawą zachowania samochodu w zakrętach i to na seryjnych sprężynach. :twisted:

A B6 Sport to już amorki dla bardziej wymagających. Do "sportowych" sprężyn na pewno będą jak znalazł. Więcej infromacji np. na tej stronie (klik) :)

zmax 27-05-05 23:16

Też jeżdże na Bilsteinach B4 jak by ktoś potrzebował to mam tanio takie. POZDRAWIAM

Picia78 28-05-05 06:22

Cytat:

Napisał tomkx
Cytat:

Napisał Prezes
Ja smigam na Bilsteinach tylko nie pamietam modelu, zamienniki serii tylko twardsze, bardzo fajnie sie jeździ tylko szybko sie skończyły ok 60tyś km oryginały wymieniałem po 90tys a myśle że do stówki by dociągneły

Gazowo-olejowe zamienniki serii mają oznaczenie B4. :) W Escorcie miałem okazję trochę na takich pośmigać i byłem naprawdę zaskoczony poprawą zachowania samochodu w zakrętach i to na seryjnych sprężynach. :twisted:

A B6 Sport to już amorki dla bardziej wymagających. Do "sportowych" sprężyn na pewno będą jak znalazł. Więcej infromacji np. na tej stronie (klik) :)

Tak sobie czytam i ile kosztuje taka przyjemność te B6 bo u mnie nie dlugo muszę wymienić a mam zrobione 32tys

zmax 28-05-05 09:56

Takie B6 to około 300 zł za szt

Tommi 28-05-05 18:13

B6 to bardzo dobre amory, najwazniejsze ze na grubej sztycy i ze sa do sprezyn normalnej dlugosci a nie obnizonych taczek :lol:

gRuHa 28-05-05 20:30

moj starszy w mondku mial jeszcze przed 20tys. troszke(mocno) zuzyte amorki, ale w servisie na przegladzie powiedzieli ze sa jeszcze dopre....... tyle ze mu tyl tak dobija, ze poprostu plakac sie chce....... w sumie to sluzbowa fura wiec kij z tym......


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi