Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   telepanie, drganie z tyłu... (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=22602)

Bolbou 23-06-08 11:48

telepanie, drganie z tyłu...
 
Hej
Coś mi sie telepie z tyłu w okolicy zamka-uchwytu pasów tylnych, okienko małe.... ale nie mogę zlokalizować co to....
rozkręciłem plastiki, podkręcałem wszystkie śruby jakie znalazłem, popodkładałem uszczelki jakieś miękkie gdzie sie dało ale dalej coś sie telepie na nierównościach....
Ktoś miał coś takiego podobnego?
Co jeszcze rozkręci - dokręci? gdzie szukać? to jest taki dość metaliczny dźwięk, więc gdzieś coś metalowego sie telepie, ale co?
Jakieś sprężyny w uchwycie pasów tylnych? ale z drugiej strony jest taki sam naciąg tych sprężyn i jest cisza....
gdzie jeszcze szukać?
dzięki za pomysły
pzdr

Oskar 23-06-08 11:59

a samo przykręcenie pasów sprawdzałeś ???
nie wiem jak w II ale w I uchwyt gaśnicy tak nap.....ł :mrgreen:

Bolbou 23-06-08 13:16

cały ten bęben od pasów dokręciłem i podłożyłem ładną uszczelkę, gaśnica leży w schowku obłożona filcem....
ale to jest gdzieś z okolicy pasów właśnie
możliwe jest żeby sam ten bęben albo jakaś sprężyna tak naparzała? z drugiej strony jest cisza..... - już mnie trafia jak jadę po jakichś nierównościach.....
pzdr

MatD123 23-06-08 13:25

Cytat:

Napisał Bolbou
cały ten bęben od pasów dokręciłem i podłożyłem ładną uszczelkę, gaśnica leży w schowku obłożona filcem....
ale to jest gdzieś z okolicy pasów właśnie
możliwe jest żeby sam ten bęben albo jakaś sprężyna tak naparzała? z drugiej strony jest cisza..... - już mnie trafia jak jadę po jakichś nierównościach.....
pzdr

kolego mam to samo co Ty i już brak mi nerwów i słów jak jadę bez żony to mam głośniej radio ( bo jak jest żona słucham jej :P)

a tak na serio sam to przerabiam i pomysłów brak ..... :cry:

a jeszcze sprawdź mocowanie tablicy rejestracyjnej bo u mnie stukało ......ale po poprawkach jest tylko trochę ciszej ....... po moich obserwacjach obstawiam ze stuka albo gdzieś w pobliżu mocowania głośnika tylne prawe drzwi albo w samej klapie gdzieś pod plastikami ......w ASO regulowali klapę i zamki ale nic nie pomogło ......

grzybek 23-06-08 14:07

Owiń taśmą zaczep oparcia fotela bo one też często lubią stukać. Być może to akurat to.

Bolbou 23-06-08 14:37

będę jeszcze szukał
zaczep od oparcia mam już dawno owinięty taśma bo sie tez tłukł niemiłosiernie....
jak coś znajdę to dam zna :)
może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły co tam może sie telepac ... :)
pzdr

[ Dodano: Wto 24 Cze, 2008 09:19 ]
hej
chyba częściowo znalazłem, tłukły sie plastiki pod boczkiem koło klapy tylnej, kolo tego małego okienka z tyłu, pouszczelniałem, powykładałem uszczelkami i trochę umilkło ale jeszcze coś tam sie telepie


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi