Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Kod lakieru (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=28613)

Mithos 18-07-09 20:04

Kod lakieru
 
Witam

Mam focusa rok 2000, szukam kodu lakieru, czytalem poprzednie posty w tym temacie ale niczego nie moge dopasowac do mojej tabliczki na przednim wzmocnieni pod maska...

Moze mi ktos pomoc w odczytaniu tych informacji? Jest tam VIN, oraz naciski na osie, kilka innych pol z kodami ale niewiem ktore odpowiada za kolor

Pozdrawiam

Mithos

MisiekT 18-07-09 20:06

zapomnij o oryginalnym odcieniu - po tylu latach i tak dobiera sie lakier do tego na aucie a nie fabryczny
a jak sie upierasz na tabliczke, to jak poszukasz dobrze na forum to znajdziesz bez problemu

Greg 18-07-09 20:11

Przed chwilą pisałem że rozpiska jest w FAQ,
zacznijcie szukać prze założeniem tematu [nunu]

Mithos 18-07-09 20:11

Dzieki za info

Hmm... Ok, czyli zabrac np wlew paliwa do lakierni i powinni bez problemu dobrac?

Pozatym, wiesz moze ile kosztuje nabicie puszki aerozolu z wybranym kolorem?

Pozdrawiam
Mithos

[ Dodano: Sob 18 Lip, 2009 20:16 ]
Spoko, czytalem te rozpiski, czytalem kilka postow o tym i ten co sa rysunki i ten gdzie sa tylko opisy... No i tyle... Zaden z nich nie pasuje do tego co mam, stad moje pytanie

M.A.G. 18-07-09 20:32

Cytat:

Napisał Mithos
Hmm... Ok, czyli zabrac np wlew paliwa do lakierni i powinni bez problemu dobrac?

Można i tak, ja jak dokupowałem w ASO po numerze z rozpiski to dostałem jaśniejszy niż ma moja Foczka - w 5 lat od daty produkcji trochę poszarzała (mam białą) :P

Mithos 18-07-09 20:44

Czyli temat rozwiazany...

Pojade do lakierni i poprosze o dopasowanie koloru
Ciekawe ile taka przyjemnosc bedzie kosztowala

P.S.
A ile ASO za puszke farby wolaja?

MisiekT 18-07-09 21:03

w ASO mozesz dostac co najwyzej lakier na zaprawki... 30-40zl za jakas symboliczna ilosc, wiec nie ma najmniejszego sensu

Grafi_x 24-07-09 22:19

Witam,
więc i ja dorzucę słów kilka nt lakieru jako że szukam niewielkiej ilości na zaprawki-udałem się do ASO z VINem i gostek wyszperał mi w kompie następującą rzecz-"czerwony kolorado NOTA WWA". Jak znam życie nie jest to żaden kod lakieru;/ Po przeczytaniu powyższych postów,podjadę autem do magika od lakieru,może coś doradzi.
p.s Zna ktoś namiar na dobrego lakiernika w Wawie?

Bourne 25-07-09 17:05

Podjedź do mieszalni i ci w sprajta dorobią

sanjarek 26-07-09 10:10

Cytat:

Napisał Bourne
Podjedź do mieszalni i ci w sprajta dorobią

u mnie nabicie sprayu dobranym akrylem na komponentach sikkensa kosztuje 45 zeta (spray ok 350 - 400 ml)

Bourne 26-07-09 10:43

no dokładnie ja w Novolu płaciłem 48zł za 400ml


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi