View Single Post
stare 08-05-09, 14:11   #26
fazis
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: wlkp
Inny
Postów: 88
Domyślnie

Nie mówię że mi gubi, tylko taką teoryje mam, ale tak im bardziej intensywnie myślę tym bardziej mi to na cofające się paliwko wygląda, z tego względu że jak zapale wrzoda tam np za 2-gim czy 3-cim razem i poczekam aż wyrówna pracę czyli jakieś max 3 sekundy, to mogę go zgasić iść do domu, przyjść za 3 godziny i odpali od strzała.
A jak postoi znowu jakieś 8 i więcej to problem się powtarza czasem objawia się nierówną pracą tak do 3 sekund, czasem problemem z zapaleniem (góra za 4 próbą mi zapalił), a czasem potrafi przez tydzień być spokój i palić jak nówka sztuka.
Wykluczam wtryski jak na razie bo tak sobie myślę że gdyby to były wtryski to po tych 3 godzinach problem by się powtórzył bo przecież silnik nadal zimny i poza podciągnięciem paliwa nic się nie zmieniło, a poza tym jakieś 17k km temu (rok temu) miałem sprawdzane w pewnym serwisie Boscha i wszystkie próby przeszły pomyślnie - wynik był taki jak w nowym aucie wg pana testera zarówno dla pompy jak i wtryskiwaczy.

Dziś wymieniam aku, za jakiś tydzień będe musiał wymienić filtry oleje i takie tam, więc zobaczę czy będzie poprawa i dam znać.
__________________
http://fazis.mybrute.com
fazis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem