View Single Post
stare 05-09-10, 12:02   #18
Radek89
Turysta
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Skąd: Środa Śląska
Ford Focus I
HB 3D
2.0 Zetec 130KM manual
2000
Postów: 886
Garaż
Domyślnie

Będe szukał i jeśli trafie na egzemplarz , w którym ranty drzwi nadają się do zeszlifowania , ew. moze wypiaskowania , potraktowania dobrym preparatem , potem ściągnięcia boczków i zakonserwowaniu całych drzwi , i będzie szansa że po tych zabiegach troszkę spokoju będzie , oraz jeśli zestaw Nadkola + progi + elementy nośne będą bez grama rudej , to na pewno kupie takiego focusa ... Szukałem fot tych rantów i w sumie powiem , wam że jeśli ktoś ma strasznie wielkie problemu z rdzą to w/g mnie po prostu nie zareagował na czas ... bo jeśli rdza nie jest w stadium przegryzania się przez całe blachy , to można spokojnie to zakonserwować na tyle skutecznie , żeby przez 3 zimy był spokój , a koszt takiego czegoś to ok 100 zł na preparaty , i jakieś kilkanaście godzin roboty w pojedynkę ...

Powiedzcie mi jeszcze , o jakim filcu była mowa ?? Że niby pod nim często jest rdza ... ??

P.S

Czy kwota 12 koła wystarczy na focusa przynajmniej mechanicznie i lakierniczo w super stanie z rocznika nawet tego 1998 lub 1999 ?? Na allegro niby wybór duży , ale sporo też ofert za 14 koła i więcej ...

Ostatnio edytowane przez Radek89 ; 05-09-10 o 12:07
Radek89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem