View Single Post
stare 07-09-10, 09:23   #29
Rasta
Sympatyk
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Skąd: Z dupy
Inny
cabrio
1.4 Zetec 75KM manual
2011
Postów: 7 209
Domyślnie

Ziom qarwa, o rudym masz na tym forum zylion informacji. Przecie już zostało powiedziane, że nie rdzewieje konstrukcja tylko ranty drzwi oraz tylna klapa na zgrzewach w wyniku błędu technologicznego, pozostałe elementy są rudego pozbawione, no chyba, że były jakieś przygody ale to wtedy jest oczywiste.

Też nie ma co tu pisć o dziurach od rudego, bo jeszcze osobiście takiego egzemplarza nie psotkałem. Focus ma już naprawdę nowoczesna konstrukcję, nadwozia, bardzo sztywną i bezpieczną, wiem bo dwa razy testowałem A wracając do rudego to można i 10 letni egzemplarz spotkać w dobrym stanie, u mnie a mam rocznik 99 klapa w stanie igła, a oznaki rudego, na razie lekki nalot mają tylko zgrzewy na drzwiach kierowcy. Więc nie popadajmy w panikę, to nie fiesta czy kaczka, gdzie rude jadło wszystko co sie da, a na rynku są już tylko sery szwajcarske.

Cytat:
Napisał Radek89 Zobacz post
widzę , że w wielu focusach , jak nie we wszystkich na progach są plastikowe nakładki ... - czy ruda atakuje progi pod tymi nakładkami ??
Nie

Tyle qarwa pitolenia o dupie marynie, a nawet jeszcze żadnego focusa live ne oglądałeś.
__________________
Jestem biedakim, jeżdżę Focusem.

Ostatnio edytowane przez Rasta ; 07-09-10 o 09:28
Rasta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem