View Single Post
stare 13-06-14, 18:25   #41
mario704
Turysta
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Ford Focus I FL
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
2003
Postów: 585
Domyślnie

gdzieś w Galileo lakierem do włosów gościu opony robił też super efekt.....
a poważnie to nie kumam tematu...jak coś jest dobre i mega wydajne to czemu raz na 2,3 mies. nie dać 70 zł za to i odmówić sobie parę piwek żeby był miód tylko szukać paździerza?

Celestyn plak na plastikach to kupa tłuszczu i po tygodniu kupa kurzu i mikro włosków ..uj wie skąd...
Głupi shiny garage apple dressing kosztuje 20 zł a chroni deche i plastiki min 3-4 tyg a jest w ciul wydajny i nie lejesz tym jak plakiem aż masło wychodzi..
Jeżeli temat by brzmiał detailing-mniej znane firmy lub tańsze a równie dobre kosmetyki to wtedy ok a zaraz zacznie się dyskusja o paście g3,k2 tempo i mega zajebistym autolandzie gdzie efekt jest do pierwszego mycia. Naprawdę dział to detailing i nie ma co szukać kompromisów bo jak coś jet dobre to niestety musi kosztować i powiem ci to ja i 90% ludzi którzy używali na pewno na początku różnych marketowych "siuwaxów".
BO tak jak pisałem pędzle i aplikatory może zastąpisz ale nie powiesz mi że zastąpisz porządny wosk z carnaubą czy jakikolwiek syntetyczny markowy jakimś innym pół tańszym cudem...i mówie to całkiem spokojnie nie chcąc urazić nikogo...
pozdrawiam
__________________
Lpg szkodzi tym co go nie mają
mario704 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem