View Single Post
stare 09-02-17, 19:39   #17
forbot
Turysta
 
Avatar forbot
 
Marek
Zarejestrowany: Jan 2017
Skąd: Warszawa
Ford Focus III
HB 5D
1.8 Zetec 115KM manual
2004
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mattik Zobacz post
Co do cen to jest zupełnie inna kwestia bo wszystko zalezy gdzie się instalacje zakłada.
Przykładowo rozpoznanie sprzed dwóch miesięcy Dębica koszt 2400, Tarnów koszt 2000, pod Krakowem założona za 1800 ten sam stag.
Czy BRC czy Stag żadna to różnica bo na jedną jak i drugą jest zazwyczaj 2 lata gwarancji.
Ceny zależą w pewnym stopniu od lokalizacji, jednak warsztaty gazowe kupują części w hurtowniach które w każdym miejscu Polski maja te same ceny.
Ciąć można tylko koszty robocizny. Wiadomo że na przykład za stawki z Tarnowa nikt w Warszawie nie będzie pracował. Serwis lpg Warszawa inaczej funkcjonuje niż serwis gazu w tym przykładowym Tarnowie.

Cena na instalacje lgp Warszawa to przedział 2700 - 3000zł za standardowy montaż.
Przepraszam jak mi ktoś pisze że instalacja gazowa sekwencyjna może kosztować 1800zł, 2000zł czy 2200zł to jest nieświadomy co pisze i nieświadomy co dostanie za te swoje 1800zł. A dostanie wielkie G......

Z ciekawości aż sprawdziłem jak kształtują się ceny w mojej okolicy. Najniższa ceny na instalacje gazowe warszawa na jakie trafiłem to od ... 2300zł.

http://lpgmasters.pl/cennik/

Pewnie "od" ma znaczenie.

Ostatnio edytowane przez forbot ; 09-02-17 o 20:57
forbot jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem