View Single Post
stare 08-11-09, 05:03   #1
dominikzbaszyn
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2008
Skąd: Zbąszyń
Ford Focus II
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 109KM manual
2005
Postów: 15
Domyślnie Mokra podłoga pasażera.

Witam!
Mam Problem z moją foczką, otóż od lata nie mogę zlokalizować gdzie mam przeciek i którędy wlatuje mi woda pod tapicerkę podłogi od strony pasażera!
Szukałem w necie i dowiedziałem się że jest to dość częsta przypadłość FFII. Otóż niektórzy mają jakąś nieszczelność związaną z klimatyzacją lub niedrożny przewód odpływowy klimy. Zauważyłem że w miejscu wybicia numeru VIN jest dość mocno mokre wygłuszenie i tapicerka podłogi od strony pasażera. poza tym macając skąd może ciec zauważyłem ze lekko wilgotna jest tapicerka ta za bezpiecznikami idąca pionowo do góry _ borodziej mokra jest od strony lewych drzwi. czy ktoś z was miał podobny problem a jeśli tak to jak sobie z tym poradziliście?? Podobno może być:
1, wyciek z klimy
2, przeciekające podszybie
3, zapchany jakiś odpływ wody z podłogi?
nie mam zielonego pojęcia gdzie jest odpływ wody z klimy i gdzie tego szukać. Gdzie również może powstawać ewentualny wyciek z klimy i jak się dobrać do tego miejsca. jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak rozwiązać tego problem to jetem otwarty na wszystkie podpowiedzi - instrukcje. z góry dzięki za Pomoc!!!
dominikzbaszyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem