View Single Post
stare 18-11-07, 17:09   #16
max333
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2007
Skąd: Poznań
Postów: 44
Domyślnie

mój 1,6l benzyna i jest to samo jak u Was. Ale obroty nie zawsze falują, tylko czasami. Nie ma żadnej reguły. W momencie jak falują to minimalnie przegazuję i zazwyczaj, po jednym lub kilku razach obroty się wyrównują. Światła również przygasają, ale wydaje mi się to normalne. Przy minimalnych obrotach alternator nie jest wstanie wygenerować pełnej mocy prądu. U mnie po odpaleniu jest ok. 1200obr, a później po rozgrzaniu 750obr. Po podłączeniu ogrzewania szyby też silnik zwalnia i zaczyna terkotać trochę jak traktor. Wydaje mi się więc, że ten typ tak ma. Podoba mi się jak chodzi silnik jak wejdzie na obroty, ale na biegu jałowym trochę terkocze jak to mówicie trochę jak traktor (nawet przy standardowym poborze prądu - światła). Inne samochody jakimi jeździłem pracują równiutko. Ale nie przeszkadza mi to jeśli u Was też tak jest. Mój akumulator oryginalny 2002r i jeszcze dycha. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie jak przyjdą mrozy. A może już kupić - jakieś przeciwskazania, żeby trzymać go do końca?

[ Dodano: Nie 18 Lis, 2007 17:13 ]
a ha. Jak faluje to 750-1100obr.
__________________
max
max333 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem