View Single Post
stare 15-10-06, 19:45   #5
BMatt
Turysta
 
Avatar BMatt
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Passau/Wroclaw
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał cisza
nie wiem na ile cie to usatysfakcjonuje, ale poradzilem sobie z kierownicą w sposób najtańszy z możliwych - obszyłem skórą i jest rewelacja. Więcej znajdziesz TUTAJ
Cisza, obejrzalem sobie Twoje zdjecia - widac ze robota profesjonalna. Jest tylko jeden problem - dla mnie - ta kierownica jest za gruba. Mierzylem obwod przekroju kilku skorzanych kierownic, w sluzbowej octavii m.in. i wychodzi na to, ze po obszyciu skora standardowej fordowskiej kierownicy zrobi sie z tego straszny baleron - Ty nie masz wrazenia ze ta kierownica jest za gruba?

Co do podlokietnika - schowek mnie specjalnie nie interesuje, dla mnie wazniejsze jest zebym mogl sobie reke oprzec. Duzo jezdze i dla mnie takie oparcie to super sprawa.

[ Dodano: Nie 15 Paź, 2006 19:48 ]
Cytat:
Napisał Macios
dodatkowe przyciski na bokach poduszki powietrznej służą do obsługi tempomatu !!

900 PLN za kierę to deczko za dużo.... obszycie kiery skórą to wydatek 150-180PLN...

podłokietnik środkowy można dokupić (nie-Ford) w ASO Forda za ok. 220 PLN (na pewno w Gliwicach - tu kupowalem ja, i w Lubinie - tam kupował kolega)
Macios, proponowano mi taki erzatz, dostalem w ofercie zdjecia i zupelnie mnie to nie przekonuje. Mocowanie na jakies sruby, wyglada to brzydko i amatorsko. Masz moze zdjecia tego swojego podlokietnika? Moze ten jest akurat dobrze dopasowany? Jezeli masz to podeslij linka - bede wdzieczny.

Pzdr.
__________________
Fok off
BMatt
BMatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem