View Single Post
stare 18-08-09, 17:02   #8
suz
Turysta
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Skąd: Leszno/Anglia
Ford Focus I
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
2001
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał MarcoNygus
Do 60mm głębokości wejdą spokojnie.
na stronie jest opisane http://www.autosound.pl/powerbasses6c-p-2273.html

woofer: średnica 165mm, bardzo sztywna i lekka papierowa membrana wzmacniana mieszanką wełny i kewlaru, zawieszenie z gumy butylowej, nakrapiany stalowy kosz, głębokość montażu 64mm (ok. 61mm bez gumowej osłony magnesu)

powinno wejsc? ma ktos moze te glosniki u siebie?

Cytat:
Napisał MarcoNygus
napisałem przecie ze tylne głośniki Cie nie interesują i nie warto w nie inwestować... Jesli chcesz rozbudować system w przyszlosci można kupić wzmacniacz czterokanałowy i zmostkowac dwa kanały pod subwoofer. Na razie jednak skupmy się na systemie przednim bo przy wygłuszonych drzwiach, ES-6C myślę ze spokojnie Ci wystarcza Tak wiec interesuje Cie wzmacniacz dwukanałowy.
Ja nie myslalem o glosnikach dodatkowych w polce, tylko wlasnie o skrzynce w bagazniku czy cos, narazie tak jak mowisz mnie to nie interesuje bo i tak przod musze najpierw bo to nie ma sensu, tylko jesli bedzie przod i mam kupowac wzmacniacz dwukanalowy i za chwile kupowac znowu nowy to jest sens? czy nie lepiej kupic sobie od razu czterokanalowy? narazie by byly zuzyte i tak dwa kanaly, a pozniej jesli nie ta skrzynka w bagazniku to bym sobie wymienil glosniki w drzwiach tylnych chociaz i tak
choc raczej i tak skrzynka moze jakas...

---

znowu pytanie z innej beczki, jak np mam wzmacniacz na dwa glosniki z przodu a radio ma wyjscie na 4 kanaly to mozna te z radia tez jakos zmostkowac czy cos by te tylne mialy ta wieksza moc z radia zeby ta moc co jest na 4 glosniki przeszla na te 2 glosniki?
czy z tym nie mozna tak?
suz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem