View Single Post
stare 31-10-10, 21:52   #1
mkaminski100
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2009
Skąd: Basingrad
Inny
kombi
2.0 DuraTorq 136KM manual
styczeń
2005
Postów: 948
Domyślnie Potrzebny schemat regulacji nawiewu - brak nawiewu na szybe

Wlasnie mam Focusa MKII z manualnymi nawiewami w ktorym nie ma prawie nawiewu na szybe przednia. Pieknie wieje na kazdym innym nawiewie (przod i nogi) wiec to ani nie dmuchawa, ani filtr.
Udalo mi sie jedynie dobrac do kilku elementow, ale bez rozkladania deski dostep jest kiepski.

Dzialaja wszystkie nawiewy, ale kiedy pokretlo jest ustawione na szybe slychac jak wentylator zaczyna pracowac glosniej jakby byl zamkniety.

Wiem, ze przeslona do nawiewu na przod (ta w nagrzewnicy na gorze)_ odchyla sie kiedy przestawiony jest nawiew na przod. Zamyka sie po przekreceniu na nawiew na nogi i na szybe. Na nogi wieje pieknie, po przekreceniu na szybe przestaje wiac na nogi i nie wieje nic na szybe (minimalnie dmucha na 4 biegu).

Jest pewnie druga przeslona ktora przelacza nogi/szyba i odnosze wrazenie, ze niepoprawnie sie przestawia kiedy wieje na szybe i blokuje nawiew.

Bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos mial schemat mechanizmu lub chocby napisal jak to dokladnie dziala w MKII, zeby nie rozbierac calej deski.
__________________
mkaminski100 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem