View Single Post
stare 12-08-10, 22:00   #22
Spongebob165
Turysta
Grupa: Opolskie
 
Avatar Spongebob165
 
Piotrek
Zarejestrowany: Oct 2009
Skąd: Opole
Ford Focus I
HB 5D
1.8 Zetec 115KM manual
listopad
2000
OP Opole
Postów: 62
Garaż
Domyślnie

Bry!

Pacjent zdjagnozowany:razz: Przekopalem sie na wylot grodzi, rozpiolem C71 zarowno od nadkola jak i od srodka i okazuje sie ze instalacji BRAK Standard! Czytalem wlasnie ze wersje GHIA to prawdziwy szczyt osiagniec techniczno praktycznych FORDA. Mam za to pelna instalke do kompa (oprocz niskiego poziomu spryskow i temp malo przydatny) do tempomatu itd. Na spryskiwacze lamp brak.

Czeka mnie prawdziwe druciarstwo w weekend. Musze podbic na szrot wyciagnac oryginalne piny i kable zeby to mialo sens przy rozlanczaniu zloncza, jakis zblizony do oryginalu przewod pod pompke (od psryskiwaczy szyb da rade) wpiac sie konkretnie tu i tam, poprowadzic kable w oryginalnych oslonach wiazki, wpiac oryginalne piny w skrzynce pod maska itd. Ale ze cenie sobie prostote i oryginalnosc to sobie to zrobie na tip top.

Teraz jeszcze pozostaje polaczyc 31 i 35 do skrzynki albo isc na latwine i jeden do manetki od spryskow a drugi do przelacznika swiatel. Chyba zaoszczedze kabla jesli znajde te wiazki w okolicach skrzynki i tam sie wepne gdzies.

To tyle z pola walki, jak zaczne robic to przy okazji zrobie fotorelacje, bo juz cale bebechy mam na wierzchu.

PZDR
Spongebob165 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem