View Single Post
stare 05-05-07, 00:39   #1
haq
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Skąd: Poznań
Postów: 18
Domyślnie historia z kluczem kluczykiem pilotem do centralnego.

Ponawiam temat bo na forum to kilka kilkanascie wersji słyszałem.

Mam jeden klucz z pilotem do centralnego ( pilot nie działa ). chce mieć 3 klucze z pilotami ( zakładam że ten pilot jest uszkodzony ) więc trzy klucze z dwoma sprawnymi i jednym niespawnym pilotem. w zeszłym tygodniu kupiłem dwa kluczyki ( gładkie groty do wyszlifowania z miejscami na piloty ). jeszcze do mnie nie doszły ale >>> zakladamy, że juz je mam. dokupie jeszcze dwa piloty nowe. czyli będę miał zestaw docelowy.

co do pilotów to mogę zaprogramować je sam, wiem co i jak, więc z tym nie bedzie problemu..

Z tym, że tutaj pojawiają sie problemy. po pierwsze gdzie ( w Poznaniu albo Bydgoszczy ) mogę doszlifować klucze, ile to będzie kosztowało,

trzeba jeszcze zaprogramować imobilliser, i tu ten sam problem, gdzie to mogę zrobić ( Poznań, Bydgoszcz ) ile to będzie kosztowało.

kolejna sprawa to wczytałem, że jak bym już jeden klucz ( tz. imobilliser) zaprogramował gdzieś to trzeci klucz jestem w stanie sam całkowicie zaprogramować..

Pytanie do specjalistów<<<>>> czy to co napisałem jest prawdą, jezeli nie to co jest nie tak..

I jeszcze jedna kwestia - polećcie mi jakieś inne punkty niż salony forda...

Z góry dzięki za odpowiedz i sorrki dla adminów i calej loży za powtarzający sie temat.

Chce ruszyć z tym tematem, dlatego potrzebuje rad...

Pozdrawiam

Nawiedzone Q :P
haq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem