Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Tuning > Tuning mechaniczny

Komunikaty

Tuning mechaniczny Co zrobić żeby nasze foki lepiej jeździły, lepiej skręcały i w ogóle były fajniejsze... Optyka piętro niżej!!!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12-03-05, 17:18   #1
Rybak
Turysta
 
Avatar Rybak
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Skąd: Warszawa / okolice
Postów: 362
Domyślnie neony pod foczke

chciałem sie zapytac co myślicie o neonkach pod foczke wiecie czy warto gdzie to sie dokładnie mocuje i takie tam
__________________
FOLOW ME
Rybak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-05, 18:46   #2
acmeadow
Turysta
 
Avatar acmeadow
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: pomysł, że wawka ?
Ford Focus II
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
2008
WPR powiat pruszkowski (Pruszków)
Postów: 395
Domyślnie

ja wiem o tym tylko tyle, że IMHO super wygląda, oczywiście zielone
choć większośc twierdzi, że to cepelia straszna. wiem, że ja na pewno zrobię w swojej coś takiego, tylko jak lato przyjdzie i mi się zachce bawić.
__________________


pozdrowionka for @ll !
acmeadow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-05, 19:28   #3
Rybak
Turysta
 
Avatar Rybak
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Skąd: Warszawa / okolice
Postów: 362
Domyślnie

a co do tych neonuw to do kombi wystarcza 40 z przodu i 60 na boki
__________________
FOLOW ME
Rybak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-05, 20:20   #4
acmeadow
Turysta
 
Avatar acmeadow
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: pomysł, że wawka ?
Ford Focus II
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
2008
WPR powiat pruszkowski (Pruszków)
Postów: 395
Domyślnie

ja bym dał max moc jaką się da. trzeba poprosić prezesa ślepego o opinię, widziałem na którymś zdjęciu jego foki chyba neony
__________________


pozdrowionka for @ll !
acmeadow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-05, 22:32   #5
driver
Turysta
 
Avatar driver
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Foczkowo:)
Postów: 974
Domyślnie

Ja mam neonki ale we wnatrz autk z przodu.Kupilem na allegro.Sa rozne zestawy do kupienia.I tak jak ktos wyzej pisal.Tylk oz tego co mi pisal sprzedawca tych neonow to najlpeiej 2 neony p[o 60 cm na przod i tyl a 4 po 40 cm neony po 2 na lewo i na prawo.Efekt swietny.
Ja u siebie mam z przodu zielone(wiadomo pod kolor oswietlenia deski) i swietnie to wyglada.
__________________


Troszkę Alpine, 2 kilo Rainbow'a doprawione U-dimnesion + skrzynia z kolejnym U-dimnesion i cała foczka w Dynamicie
driver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-05, 12:42   #6
pinio_tdci
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Poznan
Postów: 545
Domyślnie

Podjedz do Frankfurtu (okolice Hauptbahnhof'u) lub Berlina i popatrz sobie jak 'chlopcy' ladnie podswietlaja swoje 'fury'

Potem popatrz jaka trzoda jezdzi tymi sprzetami i jak jeszcze bedzie chcial wioche robic, to Twoja sprawa

Ale potem, nie zapomnij o 'low rider kit', diodach w spryskiwaczach, 'lotce' wielkosci klapy od bagaznika, etc., etc. ...
__________________
FF sedanik, dieselek w kolorze zwanym 'pepper red' (oramkowany )
pinio_tdci jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-05, 12:59   #7
Czarnuch
Turysta
 
Avatar Czarnuch
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Radom
Postów: 319
Domyślnie

Cytat:
Napisał pinio_tdci
Podjedz do Frankfurtu (okolice Hauptbahnhof'u) lub Berlina i popatrz sobie jak 'chlopcy' ladnie podswietlaja swoje 'fury'

Potem popatrz jaka trzoda jezdzi tymi sprzetami i jak jeszcze bedzie chcial wioche robic, to Twoja sprawa

Ale potem, nie zapomnij o 'low rider kit', diodach w spryskiwaczach, 'lotce' wielkosci klapy od bagaznika, etc., etc. ...
Bez przesady. Kazdy zapewnia swojemu autu taki tuning, na jaki pozwalaja mu mozliwosci finansowe. Jezeli sie podoba wlascicielowi, to ja nie mam nic przeciwko. Dla mnie osobiscie takie oswietlenie zrobione dobrze (tj. rownomiernie rozlozone, w ktorym nie widac zrodla swiatla) jako np. gadzet na zloty jest jak najbardziej ok:
Czarnuch jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-05, 13:05   #8
pinio_tdci
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Poznan
Postów: 545
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czarnuch
Bez przesady. Kazdy zapewnia swojemu autu taki tuning, na jaki pozwalaja mu mozliwosci finansowe. Jezeli sie podoba wlascicielowi, to ja nie mam nic przeciwko. Dla mnie osobiscie takie oswietlenie zrobione dobrze (tj. rownomiernie rozlozone, w ktorym nie widac zrodla swiatla) jako np. gadzet na zloty jest jak najbardziej ok:
Ale czy ja pisze, ze ma nie robic
IMHO to wiocha totalna, no ale moze mam zle skojarzenia z reichu
A jak sie komus podoba, to jego car i jego wola

Pomijam fakt, ze to nielegalne jest! wiec mozna to sobie na parkingu wlaczyc, zeby sie muchy zlatywaly, jedynie
__________________
FF sedanik, dieselek w kolorze zwanym 'pepper red' (oramkowany )
pinio_tdci jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-05, 22:17   #9
Beo
Turysta
 
Avatar Beo
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: Warszawa
Postów: 161
Domyślnie

no idac w ta strone, to ludzie powinni wystrzegac sie Bet, Mesi i Audi bo tym jezdzi mafia, bandyci i ćwoki skończone. zawsze jest tak, ze najbardziej rzuca sie w oczy najbardziej skrajny margines, btw - to jest polandia, a nie rajch.

co do samego podswietlenia. za nieduze czesto pieniazki mozna nadac choc troche charakteru swojemu samochodowi. w dzien to i tak nieprzydatna sprawa, ale w nocy, praktyczna jak sie auta szuka po pijaku

moj brat bez mojej wiedzy kupil do uprzedniego auta 4 listwy na diodach i przyznam ze swieca ladnie, niestety wybral takie male, ze starczyly w maire na zrobienie przodu ale efekt byl no ... nienajglupszy.

powinienem mu pogratulowac jednego. z kumplem ELEKTRYKIEM chcieli zobaczyc jak to swieci. i podlaczyli do kontaktu w domu neonke 12V jedna nam odpadla

ja zrobilem instalacje elektryczna do tego, przelacznik i uwazam, ze jesli jemu to sie podoba i zrobione jest tak, ze te neony nie wystaja z kazdej strony a ladnie oswietlaja spod ... to czemu nie. na przyklad na zlocie stanac i sobie odpalic, to masz punkt orientacyjny

dzisiaj na allegro namierzylem fajny patent sterownik do diod, ala Knight Rider czego to ludzie nie wymysla
Beo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-05, 22:26   #10
RSSSS
Sympatyk
 
Avatar RSSSS
 
Piotrek
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Wrocław
Ford Focus III
HB 5D
2.3 EcoboostRS 350 KM
wrzesień
2016
DW Wrocław
Postów: 1 668
Garaż
Domyślnie

Myślę,że neony mają sens jak wprowadzi się więcej zmian tuningowych (minimum duże fele i gleba).
Wrzucanie tago do seryjnego auta faktycznie mija się z celem.
To tak jakby ubrać miniówkę do kaloszy...!
__________________

Focus RS MK3 400KM i 570NM
RSSSS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-05, 22:43   #11
Beo
Turysta
 
Avatar Beo
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: Warszawa
Postów: 161
Domyślnie

Cytat:
Napisał RSSSS
To tak jakby ubrać miniówkę do kaloszy...!
no ale ... jesli nogi sa ladne, to te kalosze Cie walą. wazne, że mini jest

no fakt, to jakos sie prezentuje przy obnizonym zawieszeniu i felach. ale ... fele to wydatek badzmy uczciwi juz nie tak maly, obnizanie nie jest tak proste, a neony mozna sobie za ... 200-300 zeta zrobic (wersja drozsza ).
a od czegos zaczac trzeba ...

hm... kalosze do mini... musze swojej to zaproponowac i jak bedzie ladnie wygladala, to i neony zaloze
Beo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-05, 18:42   #12
wlodi
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: PORSCHEwice :-)
Postów: 64
Domyślnie

ja mialem co prawda diodowe ale NIE polecam... mi tez nie polecano no ale wiadomo mam autko obnizone i przejezdzajac kiedys, a raczej przeprawiajac sie po jakis dziurach wyrwalem je. Aha i syf straszny na nich osiada (a nasze drogi jakie sa kazdy wie)
__________________
Łukasz
BMW 330Cd
wlodi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Focus i neony smashon Tuning mechaniczny 3 22-01-07 00:37
Neony - montaż (było "Mam jedną prożbe") PFenix Tuning mechaniczny 4 08-10-06 14:21

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u