Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Zakup kontrolowany czyli mądry Polak przed szkodą

Komunikaty

Zakup kontrolowany czyli mądry Polak przed szkodą Pozostań w niewiedzy, lecz wybieraj mądrze, abyś kupując fokę, nie trafił na miejsce, które żre rdza

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22-03-17, 20:47   #1
wtomeks
Turysta
Grupa: WLKP
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Ford Focus I FL
kombi
1.8 Zetec 115KM manual
2004
Postów: 19
Domyślnie Galaxy 2.8 radom Uwaga trup

kosz

Ostatnio edytowane przez wtomeks ; 24-03-17 o 20:30
wtomeks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-17, 20:53   #2
weuek
Kataryna
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Inny
cabrio
sierpień
1998
Postów: 3 618
Domyślnie

Zdziwiony jestem twoim zdziwieniem. Moim zdaniem dokładnie tego można się spodziewać w dużym szesnastoletnim aucie za 11 tysięcy.
__________________
http://www.focusklubpolska.pl/image.php?type=sigpic&userid=31622&dateline=142581  4442
weuek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-17, 10:24   #3
wtomeks
Turysta
Grupa: WLKP
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Ford Focus I FL
kombi
1.8 Zetec 115KM manual
2004
Postów: 19
Domyślnie

Kolega jakiś handlarzyna chyba

Tak auto 16 letnie z wydmuchaną uszczelką pod głowicą z bijącymi hamulcami, niedziałajacą klima, webasto, rozdartymi skorzanymi fotelami, z lampą na taśmę zamocowaną, z klapą az powietrze gwizda, wyjący 2 bieg, zerwane poduszki silnika,

Zapraszam na oględziny mojego auta z 1994

Zresztą widzę że znasz się jak żyd na gwiazdach to nawet dyskutować z Tobą nie mam zamiaru Nie szukam nowego z salonu ale jak każde auto powyżej 10 lat musi mieć wydmuchaną uszczelkę pod silnikiem i nic działajacego to zostaje mi współczuć że mieszkasz gdzieś gdzie jest taki obraz nędzy i rozpaczy

Ostatnio edytowane przez Falcon ; 23-03-17 o 11:32
wtomeks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-17, 10:45   #4
weuek
Kataryna
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Inny
cabrio
sierpień
1998
Postów: 3 618
Domyślnie

Za 11 tysięcy kup sobie yarisa - będzie się nadawał do jazdy.

Zwyczajnie zapłaciłeś 259 zł za naiwność.
__________________
http://www.focusklubpolska.pl/image.php?type=sigpic&userid=31622&dateline=142581  4442

Ostatnio edytowane przez Falcon ; 23-03-17 o 11:33
weuek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-17, 18:38   #5
wtomeks
Turysta
Grupa: WLKP
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Ford Focus I FL
kombi
1.8 Zetec 115KM manual
2004
Postów: 19
Domyślnie

oglądałem takiego za 15 na miejscu wiele lepszy nie był . a poprostu cieżko Ci zrozumieć że to nie jest focus w bocianie których w kazdym komisie jest po 1000 szt

Nie zauważyłeś że jest to auto 16 letnie w wersji której nie każdy chce czyli 2.8 silnik większośc woli boćki 1.9 bo jak by im spaliło więcej niz 8 l to by padli na zawał.

Więc aut 2.8 w manualu z wyposażeniem są od 8-13 tyś i oglądam co się da

Tak nie odpowiesz na to bo wali całą Twoją teorie w gruz. Auto 2 miesiące temu wisiało za 14 tys... i co już może byc??

Z ciekawosci wejdz sobie na mobile eu . zaznacz sobie galaxa 2000-2004 produkcja 2.8 manual 10 aut od 1000 euro do 2850 potem jest jeden 2005 za 5600 euro
Więc jak nie masz o czymś pojęcia to nie pisz nie każde auto to kompat w dieslu tak samo jak nie każdy facet z widłami to posejdon

Ostatnio edytowane przez wtomeks ; 23-03-17 o 20:19
wtomeks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-17, 00:24   #6
Yerzo
Żyrandol
Zlotowicz
Grupa: Warszawa
 
Artur
Zarejestrowany: Aug 2006
Skąd: Sokołów Podlaski
Ford Focus II
HB 3D
listopad
2006
Postów: 8 706
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał wtomeks Zobacz post
Więc jak nie masz o czymś pojęcia to nie pisz
- dajesz komuś 250zł aby ocenił 16 letnie auto warte 11 złotych - i czego się spodziewasz ?,
- jesteś zainteresowany autem z Radomia - miastem znanym z tego, że jest krainą płynącą szpachlą i lakierem,
- sam piszesz, że na mobile.de ceny wahają się między 5000 a 12000zł a interesujesz się autem od handlarzyny za 11000zł, który pewnie kupił auto z tej niższej półki cenowej i przyklei na aucie lekko 2-3 tysiące,
- jak sam piszesz : "Sprzedający: auto sprawne, przyprowadzone jakiś czas temu, prywatny niby sprzedający" a kuźwa gość ma konto na otomoto od 2013 roku co od razu sugeruje handlarza,
- auto sfotografowane w połowie zeszłego roku sądząc po zdjęciach także sprzedający już dosyć długo buja się ze sprzedażą,
- tablice zagraniczne, tak że aż wali po oczach, ze sprowadzone typowo na handel,
- auto prawdopodobnie jest takim szrotem, że sprzedający od połowy zeszłego roku nie może się go pozbyć, a Ty w marcu kolejnego roku jesteś zainteresowany taką ofertą,
- sprzedającemu nawet nie chce się ruszyć dupy do zrobienia nowych zdjęć chociaż trochę sugerujących, że auto jest "świeżo sprowadzone" jak sam napisał.

No stary... i zarzucasz komuś brak pojęcia. Chyba sam siebie chcesz oszukać.

__________________

Tiguan R-line - Ateca FR
Yerzo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-17, 20:30   #7
wtomeks
Turysta
Grupa: WLKP
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Ford Focus I FL
kombi
1.8 Zetec 115KM manual
2004
Postów: 19
Domyślnie

yerzo , ogólnie wrzucam tylko jaki stoi trup. Nie miałem do nikogo pretensji nie oczekiwałem cudów. Lecz 16 letnie auto za 11 tys = brak silnika i to jest według was norma.

Ogólnie nie wiem na co taki atak. Cena za galaxa ani najniższa ani za wysoka.

Spodziewałem się auto brudnego, do wyczyszczenia, do wymiany tarcze klocki coś w zawiasie i ogólny serwis. A nie trupa bez silnika, skrzyni biegów i nic nie działające.

Ja mam konto na otomoto też, od 2006 a sprzedałem 4 auta. Handlarz..

Ogólnie to nie wiem co sapiecie jak stare marudy.
wtomeks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-17, 22:25   #8
Kubuch
Sympatyk
Grupa: Cujawy
 
Avatar Kubuch
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Skąd: z Matplanety
Inny
HB 5D
1.0 EcoBoost 125 KM manual
2017
CB Bydgoszcz
Postów: 1 061
Garaż
Domyślnie

Maruda to jesteś Ty. Na FCP już Cię sprostowali to się obraziłeś i tu to samo...
Kubuch jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-17, 22:34   #9
wtomeks
Turysta
Grupa: WLKP
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Ford Focus I FL
kombi
1.8 Zetec 115KM manual
2004
Postów: 19
Domyślnie

Tak sobie mozesz tlumaczyc. Szkoda mojego czasu na znafcow najmadrzejszych. Jak ktos nigdy nie mial auta gdzie ma 15 szt w calym pl oraz de to co ja poradze. Kilka fordow przywrocilem z krainy zmarlych i za 500 euro widzialem lepsze auta.
wtomeks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-17, 23:47   #10
Adiko.
Sympatyk
Zlotowicz
Grupa: Cujawy
 
Avatar Adiko.
 
Adrian
Zarejestrowany: Jul 2012
Skąd: Lubsko, Osterburken
Ford Focus III ST
kombi
2.0 EcoboostST 250 KM
listopad
2015
FZA powiat żarski (Żary)
Postów: 2 491
Domyślnie

W sumie to nie wiem o co się czepiacie, gość ostrzegł, żeby uważać bo sam się przejechał, a wy szukacie dziury w du..
Na drugi raz będzie miał to w du.. I zamiast ostrzec pomysli: pier... To i tak nie jeszcze zjada, więc niech sami też się przyjadą na nie uczciwym sprzedawcy.
Ludzie...
Adiko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u