Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne

Komunikaty

Inne techniczne Problemy, usterki, naprawy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 21-08-06, 21:28   #1
tarantula
Turysta
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Skąd: Ostrowina
Postów: 19
Domyślnie Miłość mimo wszystko...

Pierwszy mój ford to granada,ostatni to focus.Zakochałem się w moim 1.8 TDCI,trend (2004 r.) ale on skazał mnie już dwa razy na nieprzyjemne doświadczenie.1.W zimie,zadyma,śnieg,ślisko ale jadę,słucham radia i uważam żeby jakiemuś tirowi nie wjechać w d... .Dojeżdżam do miasta wiadomo światła,staję,ruszam i czuję że nie mam jedynki.Ale jadę z dwójki.Następne skrzyżowanie,nie mam już dwójki.Słuchajta!Zostaje mi tylko piątka a jeszcze parę swiateł.Dzięki Bogu jakoś na tej piątce wylecialem za miasto i postanawiam zawrócić do Oleśnicy.Jakoś dotarłem po 15 km do miasta a tam wiadomo światła.Ruszyć nie mogę (horror),ślisko,śnieg dalej sypie a ja na pół sprzęgle ze smrodem przypalonej tarczy dojeżdżam do stacji obsługi (dawniej fiat) i proszę mistrza,żeby dał człowieka coby znalazł usterkę (zgubienie biegów).Okazało się,że linka wyboru biegów wypadła z uchwytu na skrzyni!!!Druga linka (zmiany biegów) była też w mocowaniu luźna.Dokręcono,opuszczono j pojechano.Ale uraz pozostał.Mimo wszystko kocham moją fokę,jest boska.2.Drugi miłosny zawód dotknął mnie kiedy pojechałem zakodować drugi zapasowy(mam tylko jeden) kluczyk (z transp.).Komputer diagnostyczny mimo że nawiązał rozmowę z komputerem mojego focusa (przedstawił się,rocznik,wersja oprogram. itd.,słowem romans się zaczął ale jak przyszło wykasować z pamięci stary kod (żeby wprowadzić nowy na zapas) moja foka nie chciała się oddać komputerowi diagnostycznemu i ciągle jej komp. wracał do menu start.I panowie diagności mimo solidnego drapania się po łepetynach i ponoć telefonicznej konsultacji z "centralą" nic tylko że trzeba zmienić sterownik (za ok. lub ponad 3 tys. zl.).To jest miłosny drugi zawód a ja dalej kocham swoją fokę choć kluczyk mój jedyny pilnuję jak mąż swojej niewiernej żony.Nadmieniam,że autko po prostu płynie a sama jazda to ciągle nowe miłosne doznania.Może ktoś z Was koledzy i koleżanki zna jaką uzdolnioną nadzwyczjnie rączkę która zakodowałaby mój zapasowy,orginalny kluczyk?
tarantula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Czasami nie pali foka mimo, ze jest wszystko ok ;) AsMfc Inne 3 18-09-06 20:20

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u