Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 04-03-10, 19:43   #1
Sebastian_TM
Turysta
 
Avatar Sebastian_TM
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Ford Focus I
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
grudzień
1999
ETM powiat tomaszowski (Tomaszów Mazowiecki)
Postów: 164
Domyślnie Foczka nie przeszła przeglądu!:|

Tego w życiu bym się nie spodziewał, że moja Foczka o którą dbam regularnie nie przejdzie przeglądu okresowego! Ale od początku: studiuje i pracuje w Łodzi, fart albo niefart chciał, że spojrzałem w dowód i okazało się, że przegląd mi się skończył kilka dni temu, a myślałem, że mam ważny do 7.03... Zanim sprawdziłęm chciałem zrobic przeglad w Tomaszowie tam gdzie zawsze...Jednak skoro przegląd okazał się niewazny pojechałem do PZMOTU przy ul. Targowej w Łodzi. Tam zrobili mi pełen przegląd gdzie okazało się że lewy hamulec RĘCZNEGO łapie gorzej niż prawy!! Zawieszenie, cała reszta w jak najlepszym porządku! I z tego powodu mistrzowie kolorwi nie przepuścili mi auta i nie dali pieczątki! Zaproponowali oczywiście natychmiastową naprawde u nich w warsztacie jednak odmówiłem i wziąłem zaświadczenie, że mam za 14 dni przyjechac z usuniętą "usterką". Czy naprawde mieli powód, żeby nie przepuśc naprawde sprawnego auta za taki drobiazg? Wydaje mi się, że hamulec ręczny nie jest tak ważny jak np.hamulce z przodu któe w moim wypadku są jak idealne! Ja oczywiście usunął bym tą przypadłośc jednak irytuje mnie sam fakt...! Co o tym sądzicie? BTW. Musze to zrobic w Łodzi niestety nie wiem gdzie moge dobrze i tanio to naprawic, ile takie cos będzie mnie kosztowało i co może byc przyczyną złego trzymania hamulca? Pozdrawiam!
Sebastian_TM jest nieaktywny  
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u