Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Silnik i skrzynia

Komunikaty

Silnik i skrzynia Wszystko o Foczych silnikach

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 26-07-09, 22:07   #40
stelmach
Turysta
 
Avatar stelmach
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Gorlice
Ford Focus I FL
kombi
1.8 TDCi 115 KM manual
styczeń
2002
KGR powiat gorlicki (Gorlice)
Postów: 234
Domyślnie

Cytat:
Napisał carl23
Cytat:
215/8lat=26tys rocznie - praktycznie nierealnie niski przebieg dla diesela w Niemczech
ale faktycznie, jak porownasz do Allegro, gdzie fury juz maja przebiegi skrecone o polowe i wiecej, to wydaje sie duzo...
Słuchaj,co do przebiegu wcale u Niemców nie wychodzi rocznie dużo,tzn nie tak...26tyś to przeciętny przebieg typowego Niemca...oni tam benzyna/diesel traktują w zupełnie innych kategoriach niż polacy...pierwszy właściciel foczki robił nie wiecej niż 17tys rocznie,drugi kręcił 30-35 rocznie.W Holandii smigaja duzo wiecej.Często też przebieg wynika z tego czy jest drugie auto w rodzinie czy nie.Szwagier ma vectre C, 5 lat z salonu i teraz ma 83tys przejechane,i jak bedzie sprzedawał to zdziwienie w Polsce będzie czy nie krecony...a wcale nie oszczedza,auto jeżdzi codziennie,czesto w trasy po 300km w związku z jego pracą.Poprostu jak auto "nie pracuje" tylko słuzy do domowego użytku przebiegi nie bedą kolosalne,co innego odkupowane od firm,lub małych biznesów...


Cytat:
a dla innych zwykla 2-dniowa traska tam i z powrotem
no np dla mnie tak wpada co drugi weekend, w tygodniu po ok 500km, więc ta awaryjność i koszty napraw mają znaczenie spore bo autko muszę mieć ciągle sprawne,a z tego co piszecie foczka z tdci nie daje takiej sprawności szkoda bo autko kopa ma świetnego, wizualnie ładne, w środku nawet ok...
No nic,zobaczę jutro u jakiegoś fachmana jak znajdę wolnego,mam nadzieję,że wgranie nowego kodu do wtrysku załatwi sprawę.

[ Dodano: Nie 19 Lip, 2009 21:04 ]
Chciałem właśnie gada odpalić,pokręciłem 3 razy,biały dym z rury i nic nie udało się....wogóle odpali mi auto po jeszcze dłuższym kręceniu tak by dojechać do jakiegoś majstra?(nie chce męczyc na darmo)

Dziś próba i znowu nic czy zdjęcie klemy może coś pomóc czy w tym modelu nic sie nie zdziała?

[ Dodano: Pon 20 Lip, 2009 22:12 ]
Problem rozwiązany wtrysk zgubił kod, zaprogramowanie +próba przelewowa na wtryski 250zł serwis diesel Modlinska 330B w Wawie.

Wtryski są super,foka śmiga jak burza...po pierwszym przeglądzie:
-amorki przód 74% tył 76%-wydruk
-zawiecha ok
-spaliny mierzone miernikiem boscha (wkladany w wydech)-facet był w szoku że idealnie wyszło-jest wydruk
Robione w Dekrze.

Podsumowując,foczka jak ta lala,trochę w śroodku muszę ogarnąć bo jakiś niechluj jeżdził....

Jest ktoś chętny na tę laleczkę? (kombi sreb met 01' alu 15,klima sprawna,abs 4 poduchy,szyby w oryginale,215 przeb do 180 udokumentowany-2008r,2 właścicieli w niemczech)
to samo ci sugerowałem bo miałem to samo - zadnych maherów lokalnych - tylko serwis - ja bez proby przelewowej zaplacilem 188 pln ale w aso
stelmach jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Miga kontrolka świec żarowych i gaśnie - Pomocy! krystian8814 Silnik i skrzynia 1 05-08-09 14:07
miga kontrolka akumulatora czyma Elektryka, audio i alarmy 1 29-07-09 17:50
Miga kontrolka świec żarowych po próbie uruchonienia gacoperz Silnik i skrzynia 4 04-05-09 14:03
Miga kontrolka świec żarowych mcezario Silnik i skrzynia 7 18-12-08 08:21
Miga kontrolka świec żarowych i traci moc beny69 Silnik i skrzynia 5 14-03-08 22:16

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u