Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 06-10-09, 00:32   #1
Jackiller
Gaduła
 
Avatar Jackiller
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Skąd: Pruszków
Inny
Postów: 1 531
Thumbs down Ford AutoPlaza - WWa ul. Popularna - porażka !!!!

Witam

Jakiś czas temu tesciu sprzedał swojego Mondeło ST200 kupionego w Auto Plaza na Popularnej od tamtejszego pracownika. Auto kupił jeden z naszych kolegów z forum FORDklub... oto co mi napisał o działalności tego ASO-sraso (dodam że auto bylo w nim serwisowane)

Cytat:
Cześć!

Ostatnio miałem trochę czasu, więc się wziąłem za STka... i powiem Ci, że nie jeździjcie więcej do Atuoplazy ze swoimi autami

Pisałem Ci już, że filtr powietrza był zapchany, jakby go nikt kilka lat nie wymieniał.
Nie wiem, czy pisałem, że puszka filtra była od zwykłej V6, a nie od ST200. Ktoś podmienił - może ASO miało zapotrzebowanie na tą puchę (ona ma dwa doloty i większą średnicę, a zwykła ma jeden dolot i jest węższa).
Kupiłem w USA puszkę od bliźniaczego Contoura SVT i jest lepiej. Nawet dźwięk jest bardziej V6-tkowy

Ale to nie koniec
Kable WN były w nim oryginalne, bo jak zdjąłem, to zobaczyłem datę produkcji 1999
Świece ciężko powiedzieć, bo w całkiem niezłym stanie, ale numer na nich nabity, już od 4-5 lat nie jest produkowany. Teraz jest inny model (te same parametry, ale inna technologia produkcji, więc i inny symbol).
Czyli na 100% nie wymienione świece od 2004 roku

Filtr paliwa również oryginał, z niezłym nalotem, więc dobrych kilka lat pod autem

A to są wszystko rzeczy, które przy przebiegu 112000 powinny być dawno wymienione
Więc teściu płacił za przeglądy... ale oni tylko wzrokowo przeglądali

Auto Plaza jest niezłym burdelem... Ty płacisz, a oni Cię ru.....ą bez mydła

Pozdrów teściów i powiedz, że autko jeździ bardzo ładnie, ramkę halogenu ma dokupioną, alarm wymieniony (bo tamten świrował po nocach), jest uprane (choć ten Twój dzieciak, nieźle zakleił tapicerkę pod fotelikiem ) i spisuje się bardzo dobrze.
(...)

Jakie to szczęście że auto zrobiło w 6 lat 20.000km (no może ciut więcej... i głównie przez teściową która nie osiągała zalecanych startowych 4000obr) Inaczej popłynęło by już dawno... ooojjjj dawno . Jakie to szczęście że nasze rodzinne FFII i Fiesta już sa po gwarancji... masakra po prostu.


Ze swojej strony dodam tylko, ze nie potrafili sobie poradzić z problemem falujących obrotów i nie zostało to naprawione do dnia sprzedaży.
__________________
Szukasz palet drewnianych - zapraszamy
Kiedyś TDCI teraz US - VTEC
SZYBCIEJ mocą, FAJNIEJ momentem

Ostatnio edytowane przez Jackiller ; 06-10-09 o 00:34
Jackiller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u