Forum Focus Klub Polska  
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 30-09-08, 12:32   #1
grazynka
Turysta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Limanowa
Postów: 3
Domyślnie Focus 1 z polskiego salonu - rdza

Witam wszystkich bardzo serdecznie. W tym wątku chciałabym zapytać o sprawę rdzy w focusie.

A mianowicie kupiłam parę tygodni temu focusa od pierwszego właściciela z Nowego Sącza. On kupił go w połowie 2003 roku w salonie Forda ASO Wikar w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej. Większość rzeczy takie jak oleje, jakieś tam żarówki itp robił w ASO i dostałam na to wszystkie jego faktury. Niestety ostatni przegląd blacharski robił w w maju 2006 roku. I co się okazało, że nie ma to autko aktualnych przeglądów blacharskich.

Ostatnio zauważyłam myjąc dokładnie autko, że pojawiły się na tylnych drzwiach na samym dole na zgrzewach blachy takie jakby wybrzuszenia lakieru jakby coś jadła rdza. Popatrzył na to tata i stwierdził, że zaczyna wcinać rdza tak jakby od środka drzwi. Te wybrzuszenia są tak lekko zabrązowione rdzawe.

Jestem w lekkim szoku, autko ma pięć lat i wzięłam na nie kredyt bo miałam tylko połowę własnych pieniążków.

Co teraz zrobić?
Jak pojadę do ASO to pewnie mnie skroją na robociznę tej rdzy a potem dopiero odnowią i podbiją gwarancję lakierniczą na kolejny rok.

A może da się tak zrobić żeby podjechać do nich i już podbić gwarancję. Tylko czy oni ją podbiją jak coś się rdzewieje powoli? Czy może podbiją z zaznaczeniem, że za to nie biorą odpowiedzialności ale z kolejne ogniska tak?

Co radzicie zrobić. Może ktoś z Was zna jakiegoś dobrego prywatnego lakiernika w Nowym Sączu lub najbliższej okolicy. Akurat teraz pracuję w Nowym Sączu i tu wynajmuję małe mieszkanko. Więc najlepiej gdybym miała na miejscu

Proszę o jakieś rady, szczególnie czy ten motym z podbiciem gwarancji gdy lekko rdza bierze by przeszedł ?

Miłego dnia.
Grażyna

P.S. Czy ktoś z Was robił może takie poprawki lakiernicze właśnie w ASO WIkar w Sączu. Czy jeśli bym już w ostateczności podjechała do nich to jak oni to robią, dobrze? czy ceny też w miarę?
grazynka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
nóweczka z salonu ze śladami... lukaszm Inne techniczne 20 28-03-08 11:42
Focus I i rdza biela Inne techniczne 11 15-02-07 00:43
Focus a rdza. Danek74 Inne techniczne 14 30-08-06 01:46

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u