Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Opony, felgi, hamulce i zawieszenie

Komunikaty

Opony, felgi, hamulce i zawieszenie Aby miło się jeździło

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21-05-08, 08:56   #1
crossmax
Turysta
 
Avatar crossmax
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Skąd: Nowy Sącz
Ford Focus I
HB 5D
1.8 Zetec 115KM manual
kwiecień
1999
KN Nowy Sącz
Postów: 172
Domyślnie Tanie felgi na allegro

Ostatnio wyszperałem kilka modeli firmy "NO NAME" na allegro. Ceny biją na głowe obręcze znanych i renomowanych firm.

Mieliście do czynienia z tymi aluskami? Jaka jest wasza opinia na ten temat - czym jest spowodowana taka cena?
Przyznam szczerze, że te felgi wydają mi się niebezpiecznie tanie

http://www.allegro.pl/item361955209_...ord_audi_.html
http://www.allegro.pl/item360818541_...luminiowe.html
http://www.allegro.pl/item361283385_...luminiowe.html
http://www.allegro.pl/item361908155_...luminiowe.html
http://www.allegro.pl/item361911290_...luminiowe.html

...niektóre do złudzenia przypominają modele innych firm, np. Toora.
crossmax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-08, 09:16   #2
tomistr
Turysta
 
Avatar tomistr
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: Tarnowskie Góry
Ford Focus II
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 109KM manual
kwiecień
2007
Postów: 88
Garaż
Domyślnie

Pewnie jakaś chińska podróba, w 3 aukcjach zauważyłem że zdjęcia nie przedstawiają opisywanych felg jeśli chodzi o rozstaw śrub. Pisze 4x108 a na zdjęciu 5 otworków. Ale może się czepiam.
tomistr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-08, 09:18   #3
Piccolo_Jr
Turysta
 
Avatar Piccolo_Jr
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Skąd: Poznań - Pyrlandia
Postów: 203
Domyślnie

No cóż najprawdopodobniej produkcja chińska....
W innym przypadku nie dałoby raczej się aż tak bardzo z ceny zejść.
__________________
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Mondeo Mk III 2.2 TDCI (kombi -2004)
Piccolo_Jr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-08, 09:18   #4
crossmax
Turysta
 
Avatar crossmax
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Skąd: Nowy Sącz
Ford Focus I
HB 5D
1.8 Zetec 115KM manual
kwiecień
1999
KN Nowy Sącz
Postów: 172
Domyślnie

Dzisiaj to wszystko jest z Taiwanu. :P
Ten fakt by mi jeszcze nie przeszkadzał...

Czekam na odpowiedź ze sklepu, który sprzedaje te felgi. Jak znam życie dowiem się, że felgi są cudowne i najwyższej jakości... Dlatego pytam Was
crossmax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-08, 09:42   #5
Boxik
Sympatyk
 
Avatar Boxik
 
Wojtek
Zarejestrowany: Feb 2006
Skąd: Kielce
Inny
kombi
2018
TKI powiat kielecki (Kielce)
Postów: 1 460
Domyślnie

Cosik za tanio 1800 zł za komplet 18-tek .. musi byc jakis zonk..w jego ofercie znalazłem felgi 18 cali do Mesia z wytłoczeniem AMG wygladaja NICE ..
__________________
Był FFI Kombi 2.0 Ghia
Był VW Golf V 1.6
Był Leon FR ARL + 183 KM 393NM
Był FFII ST HB 281 KM 451 NM by HEKO
Był Ford Kuga 2.0 tdci seria 158KM 365 NM
Jest BMW 320cd 168KM 408NM

http://www.focusklubpolska.pl/image.php?type=sigpic&userid=889&dateline=13197272  49
Boxik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-08, 09:54   #6
MisiekT
Sympatyk
Grupa: Warszawa
 
Avatar MisiekT
 
Michał
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Warszawa
Ford Focus III
HB 5D
2.3 EcoboostRS 350 KM
styczeń
2018
WWL powiat wołomiński (Wołomin)
Postów: 15 586
Garaż
Domyślnie

chinskie badziewie, najczesciej mega ciezkie, z bardzo nietrwalym lakierem, w polowie przypadkow nie do wywazenia... nie warto
__________________
Fiesta 1.6 Ti-VCT * FFI 2.0 130KM
MisiekT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-08, 10:06   #7
Yerzo
Żyrandol
Zlotowicz
Grupa: Warszawa
 
Artur
Zarejestrowany: Aug 2006
Skąd: Sokołów Podlaski
Ford Focus II
HB 3D
listopad
2006
Postów: 8 706
Garaż
Domyślnie

crossmax, odpuść sobie te felgi.
Tak jak mówi MisiekT - połowa tych felg jest nie do wyważenia.
Wiadomo, mniejsza cena=słabsza jakość.
Może one i ładnie wygladają ale jakością nie dorównują firmowym felgom.
Sam chciałem kupić to badziewie ale po rozmowie z serwisem kółek zdecydowałem się na firmowe felgi.
__________________

Tiguan R-line - Ateca FR
Yerzo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-08, 18:38   #8
Snowblade
Turysta
 
Avatar Snowblade
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: KRAKÓW
Ford Focus C-Max
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 90KM manual
październik
2005
KR Kraków
Postów: 39
Domyślnie

tak jak koledzy piszą chiński złom nie do wyważenia.Daj sobie spokój
Snowblade jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-08, 18:39   #9
oskar7
Turysta
Grupa: Pomorskie
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Skąd: Gdańsk
Ford Focus II
kombi
2.0 DuraTorq 136KM manual
Postów: 213
Domyślnie

cena rewelacyjna,
jesli ktoś blisko mieszka, i ma mozliwośc odbioru osobistego i w razie czego zwrotu osobistego , to uwazam ze warto spróbować

[ Dodano: Sro 21 Maj, 2008 18:40 ]
pojechac do nich z oponami lub kupić u nich opony i niech wywazają
oskar7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-08, 18:49   #10
MisiekT
Sympatyk
Grupa: Warszawa
 
Avatar MisiekT
 
Michał
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Warszawa
Ford Focus III
HB 5D
2.3 EcoboostRS 350 KM
styczeń
2018
WWL powiat wołomiński (Wołomin)
Postów: 15 586
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał oskar408
pojechac do nich z oponami lub kupić u nich opony i niech wywazają
hehe, i co to da?! ja tez ci moge wywazyc kazda felge tak, ze na maszynie wyjdzie w koncu 0/0, ale kiera bedzie telepac...
a w przypadku odbioru osobistego nie ma potem gwarancji zwrotu
__________________
Fiesta 1.6 Ti-VCT * FFI 2.0 130KM
MisiekT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-08, 20:15   #11
crossmax
Turysta
 
Avatar crossmax
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Skąd: Nowy Sącz
Ford Focus I
HB 5D
1.8 Zetec 115KM manual
kwiecień
1999
KN Nowy Sącz
Postów: 172
Domyślnie

Spoko, zrobie 1300km w jedną strone, żeby sobie felgi wyważyć Po trzecim myciu złupie mi się lakier, a po trzecim miesiącu jazdy skrzywie je na krawężniku przed domem :P

Spodziewałem sie takiej reakcji, więc chyba będe się trzymał opcji z markowymi aluskami. Przyznacie jednak, że cena zwraca na siebie uwage, szkoda że może się okazać proporcjonalna do jakości...
crossmax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-08, 00:06   #12
Snowblade
Turysta
 
Avatar Snowblade
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: KRAKÓW
Ford Focus C-Max
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 90KM manual
październik
2005
KR Kraków
Postów: 39
Domyślnie

Może poszukaj na otomoto używanych.Ja ostatnio kupiłem 16 z oponami i nakrętkami w dobrej cenie.

[ Dodano: Czw 22 Maj, 2008 00:07 ]
oryginały forda
Snowblade jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-08, 03:48   #13
radson
Turysta
 
Avatar radson
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: Rzeszów
Postów: 7
Domyślnie

Mam inne zdanie jeśli można. Kazdy tu się wypowiada choć widzę, ze temat zna raczej mgliscie sam jestem SS na allegro firmę bopss znam kumpel ktory ma firmę tunerską dużo od nich kupuję sam tez parę felg juz z roznych zrodel brałem i sprzedałem. Dla wyjasnienia felgi te maja bardzo ładne wzory i nowoczesne jeśli idzie o wytrzymałość wytrzymują do 800kg na kólko czyli nawet wiecej niz np. niejedne włsokie, trzeba uważać na przystawianie do krawęznika ale w jakiej feldze nie trzeba? Jeszcze nie zrobili takich chyba ktore sie nie rysują od tego! Mycie karcherem im nie szkodzi wbrew pozorom z wywazaniem to też śmiało mozna te tezy włożyć miedzy bajki, zdarzają sie egzemplarze lepsze i gorsze jak w kazdych innych. Cena taka bo to masówka sporwadzane z Malezji skośni robią za miskę ryżu a maszyny i technologia są ze stanów. Z kolei bopss moze sobie na to pozwolic bo niewielu ma konkurentów. Aby sprowadzac towar z tak daleka trzeba brać bowiem ogromne ilości aby się oplacało. Nie chcę tu zachwalać i spiewać piesni pochwalnych, broń boże ale sam miałem niby z renomowanej firmy MAK 17" za prawie 5tys. komplet i nie były ani lekkie ani lepsze w niczym choc miały być extra i pokryte powłoką teflonową zabezpieczajcą przed rysowanie szkoda gadac wrogowi nie polecam gieły sie jak masło a pierwsze rysy po tygodniu i bicie na kierownicy choc były nowe! Uwazam ze kazdy ma swoj rozum i prawo do wyboru. chciałem wyrazic odmienną opinię bo zauwazam tendencje jednostronna nasladowczą mało obiektywną a pwoinienies miec szerszy pogląd mam nadzieje ze nikogo nie urażę tym postem. pozdro4all

[ Dodano: Czw 22 Maj, 2008 03:55 ]
a co do używek to już w ogóle lepiej kupić nowe najgorsze fele z chin niz trafic na cwaniaka co Ci wcisnie jakies prostowane i lakierowane albo wytłuczone jako"prawie nowe"!!Bardzo trudno jest trafić na naprawdę dobre używane felgi już prędzej opony bym radził kupic uzywane bo bieznik i date produkcji mozesz sprawdzic sam łatki tez wyczaisz jak masz oko a z felami nie jest tak już prosto!
__________________
Maniak foczek!
radson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-08, 09:59   #14
MisiekT
Sympatyk
Grupa: Warszawa
 
Avatar MisiekT
 
Michał
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Warszawa
Ford Focus III
HB 5D
2.3 EcoboostRS 350 KM
styczeń
2018
WWL powiat wołomiński (Wołomin)
Postów: 15 586
Garaż
Domyślnie

no to mamy kontargument...

radson, powiedz mi jak czesto w tych felgach zdarza sie egzemplarz, ktory nie daje sie wywazyc ponizej 30g na strone przy zalozeniu dokladnosci do tych 5g powiedzmy? i oczywiscie przy 16-17" i niskim profilu gumy?
__________________
Fiesta 1.6 Ti-VCT * FFI 2.0 130KM
MisiekT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-08, 20:26   #15
crossmax
Turysta
 
Avatar crossmax
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Skąd: Nowy Sącz
Ford Focus I
HB 5D
1.8 Zetec 115KM manual
kwiecień
1999
KN Nowy Sącz
Postów: 172
Domyślnie

Ciekawie to uzasadniłeś, ale nie przekonałeś mnie do zakupu tych felg. A przypadek MAKów, który opisałeś, również uważam za skrajny - popatrz ile osób jeździ na tych felgach i chwali je sobie nade wszystko - nawet na tym forum.

Nie twierdze, że bopss sprzedaje złe felgi - nie będe jednak ich testował na własnej skórze. Większość markowych felg też jest doprawiana za "miske ryżu" i nie oznacza to gorszej jakości. Renomowane firmy są droższe, ale sprawdzone. Tego właśnie mi brakuje w opisywanych obręczach.

W wypadku felg, to że jedne są droższe od drugich nie zawsze wynika z tego, że producent bardziej kroi klientów. Często wyższa cena niesie za sobą wyższą jakość - ale nie jest to regułą. Dopuki nie spotkam zadowolonego klienta firmy bopss, złośliwi mogą mówić że przepłaciłem
crossmax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-08, 23:26   #16
radson
Turysta
 
Avatar radson
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: Rzeszów
Postów: 7
Domyślnie

Nie zamierzam nikogo zachecac do kupowania tych felg po prostu wyrazilem swoje zdanie. a jesli chodzi o wywazenie i zadowolonych klientow wystarczy zapytac przeciez gosc ma ich pare tysiecy sadzac z komentarzy wystarczy wejsc i zadac im pytanie na allegro, nie sadze zeby na te chocby ponad 1000 osob zadna nie miala pojecia o felgach owszem sporo ludzi to laicy ale na pewno sa tacy co potrafią ocenić co kupili fachowo wiec moim zdaniem warto popytac Mozna łatwo spradzic ile z nich miało problemy z wywazeniem, chyba ze masz kase na zbyciu albo dzianego tatusia i wolisz kupić maki za 5 tys dla szpanu to twoja forsa zrobisz jak uwazasz. Kazdy producent zachwala swoje oczywiste jest ze marka podnosi cene za sam znaczek płacisz, wiekszosc firm teraz takze produkujacych felgi przenosi fabryki do chin wiec bym się tak nad jakoscia europejskich renomowanych marek nie zachwycał bo to teraz tez w 70% china ale ceny nie obniza bo im szkoda! ja uwazam ze jak masz towar podobnej klasy lub porownywalny to 2,3 tys robi wielką róznicę jak dla mnie ale ja jestem teraz bardziej oszczedny niz kiedys i wszystko robię sam liczę sie z groszem wiec mam inne myślenie gdybym mial kasę na zbyciu jak dawniej tez pewnie bym nie pytał nie liczył tylko kupował najdrozsze niekoniecznie najlepsze ale te czasy u mnie juz minęły bezpowrotnie! pozdr
__________________
Maniak foczek!
radson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-05-08, 14:38   #17
crossmax
Turysta
 
Avatar crossmax
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Skąd: Nowy Sącz
Ford Focus I
HB 5D
1.8 Zetec 115KM manual
kwiecień
1999
KN Nowy Sącz
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał radson
ja jestem teraz bardziej oszczedny niz kiedys i wszystko robię sam liczę sie z groszem wiec mam inne myślenie gdybym mial kasę na zbyciu jak dawniej tez pewnie bym nie pytał nie liczył tylko kupował najdrozsze niekoniecznie najlepsze ale te czasy u mnie juz minęły bezpowrotnie! pozdr
Teraz mnie dobiłeś Po to zamierzam kupić sprawdzone i 400zł droższe felgi, żeby uniknąć poźniejszych wydatków. Oszczędny dwa razy płaci... a felgi to zakupy na lata.

Wolałbym nie sprawdzać, czy po kupienu najtańszych felg jakie znalazłem na rynku, będzie mnie stać na ich ewentualną naprawe.
crossmax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-06-08, 00:38   #18
radson
Turysta
 
Avatar radson
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: Rzeszów
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał crossmax
Cytat:
Napisał radson
ja jestem teraz bardziej oszczedny niz kiedys i wszystko robię sam liczę sie z groszem wiec mam inne myślenie gdybym mial kasę na zbyciu jak dawniej tez pewnie bym nie pytał nie liczył tylko kupował najdrozsze niekoniecznie najlepsze ale te czasy u mnie juz minęły bezpowrotnie! pozdr
Teraz mnie dobiłeś Po to zamierzam kupić sprawdzone i 400zł droższe felgi, żeby uniknąć poźniejszych wydatków. Oszczędny dwa razy płaci... a felgi to zakupy na lata.

Wolałbym nie sprawdzać, czy po kupienu najtańszych felg jakie znalazłem na rynku, będzie mnie stać na ich ewentualną naprawe.
To zes pojechał 400zł drozsze i spradzone no to po co ta dyskusja ja mowie o roznicy 2tys na komplecie te za 400zł niby lepsze i sprawdzone? jasne, rzeczywiscie to zywiec robi wieksza rożnicę za 400zł to koszt transoprtu pierscienie dystansy moze kupisz nie felgi sprawdzone! dreamer
__________________
Maniak foczek!
radson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-06-08, 19:26   #19
badzio
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2008
Skąd: Lublin
Postów: 2
Domyślnie

możesz się jeszcze wstrzymać i zapytać mailowo nabywców tych felg jakie są ich odczucia odnośnie towaru, masz informacje z pierwszej ręki.
badzio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-06-08, 21:30   #20
oskar7
Turysta
Grupa: Pomorskie
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Skąd: Gdańsk
Ford Focus II
kombi
2.0 DuraTorq 136KM manual
Postów: 213
Domyślnie

kazdy z was juz sie wypowiedział, nie zapychajcie tematu, :P
oskar7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-06-08, 21:44   #21
crossmax
Turysta
 
Avatar crossmax
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Skąd: Nowy Sącz
Ford Focus I
HB 5D
1.8 Zetec 115KM manual
kwiecień
1999
KN Nowy Sącz
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał radson
To zes pojechał 400zł drozsze i spradzone no to po co ta dyskusja ja mowie o roznicy 2tys na komplecie te za 400zł niby lepsze i sprawdzone?
Za 400zł więcej moge kupić felgi znanej na rynku firmy (bo mówimy o obręczach MAK), które rzeczywiście są sprawdzone i dobre. Mówie raz jeszcze - popytaj właścicieli MAKów, na tej stronie też takich znajdziesz. Więc za te 100zł na sztuce więcej, nie kupuje kota w worku.

Jeśli mówisz o różnicy rzędu 2 tys na sztuce, to zwróć uwage jakie obręcze można kupić w tej cenie. Komplet felg w rozmiarze 16'', które kosztują sporo ponad 3000zł - a wcześniej pisałeś o oszczędności? W tej cenie dostaniesz wyczynowe alusy, na obu nie do zdarcia. Ale nie tego szukam

P.S. Zacznij stawiać jakieś znaki interpunkcyjne, bo nie da się Twoich postów czytać .
Bez obrazy.
crossmax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-08, 00:05   #22
gRuHa
Kataryna
 
Avatar gRuHa
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Postów: 5 916
Domyślnie

radson, pokaż mi te MAki za 5 kafli, bo aż nie mogę uwierzyć, przecież za taką kasę to ściagasz na lajcie wyczynowe aluski z Japonii po 3,5kg sztuka
i nie powiesz mi, że wysoka cena felgi ważącej niecałe 4kg nie jest uzasadniona
__________________


gRuHa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-08, 00:15   #23
tomitomi
Turysta
 
Avatar tomitomi
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Skąd: gdynia
Ford Focus I FL
kombi
1.8 TDDi 90KM manual
sierpień
2002
GA Gdynia
Postów: 86
Domyślnie

no to będę 2 osobą po radsonie który poprze felgi od boopps'a. zanabyłem w zeszłym roku komplecik do Lanosa. cena za komplet 14" coś koło 850PLN. jeździłem na nich cały sezon i nie było problemu. rysowały się normalnie jak każde inne, z wyważenie zero problemu i a ładne były.

szwagier kupił takie same felgi co u boppsa u oponiarza w szczenie za ponad 1200PLN, potem się zgapiół, że na allegro by było o prawie 400PLN taniej.

ja sprzedałem je z z autkiem po sezonie ale szwagier śmiga na nich 2 sezon i spisują się bardzo dobrze.

na forum Lanosa jak kupowałem te felgi mówili, że jest to masowa skośnooka produkcja. z tych samych fabryk wychodzą koła z gwiazdą czy innymi 4 kółkami - ale ile w tym prawde nie wiem

ja te felgi mogę polecić.
__________________
czesio lubi foczke
tomitomi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-08, 00:25   #24
gRuHa
Kataryna
 
Avatar gRuHa
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Postów: 5 916
Domyślnie

to może rzeczywiście nie taki diabeł straszny :P
__________________


gRuHa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-06-08, 10:43   #25
radson
Turysta
 
Avatar radson
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: Rzeszów
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał gRuHa
radson, pokaż mi te MAki za 5 kafli, bo aż nie mogę uwierzyć, przecież za taką kasę to ściagasz na lajcie wyczynowe aluski z Japonii po 3,5kg sztuka
i nie powiesz mi, że wysoka cena felgi ważącej niecałe 4kg nie jest uzasadniona
Podaj maila "gRuHa" przysle CI nawet zdjecia z mojej starej carismy na tych felach, jesli chcesz?
Druga sprawa, zeby nie pierdzielić głupot, kupiłem u boppsa (ryzyk-fizyk ale sie przekonam na własnej skorze) specjalnie na próbe 16" 4x108 do swojej foki za 1399zł, z kumplem sprawdzalismy roznice na kólkach, takze dodam, ze z wywarzeniem nie było kłopotu żadnego! koncząc durne dyskusje, a wracajac do wyczynowych alusek to gdzie ja mowilem, ze cena wyczynowych felg jest nieuzasadniona? Caly temat rozbija sie o cene boppsa w porownaniu z salonami i tyle! wszystko to śkośni robią ale w salonie pod szyldem renomowanych marek tez najczesciej to samo, tylko bulisz za logo plus marża, wynajem lokalu i koszt pracownikow. wszystko wliczone do ceny ostatecznej a jak ktos mowi, ze jak da 100zł wiecej na kółku i ma sprawdzone i rewelacja to pierdzieli po prostu! bo 100zł w te, czy w te to zalezy juz od samego sprzedawcy a nie jakości.Mowiłem zresztą o roznice w cenie 2tys. na komplecie, nie na sztuce. Jesli chodzi o maki 18" z teflonowa powłoką to tak stoi komplet na sklepie w moim miescie prawie 5 kafli jak w pysk strzelił! Czy sprowadzenie z Japonii kompletu wyczynowych byłoby tansze nie wiem probowałem komplet chromowych ze stanow sciagnać w tym rozmiarze 18" wychodziło cos ponad 4 tys. za komplet pod warunkiem, ze znajde wiecej ludzi bo tylko 1 komplet droga morską jest nieoplacalny i podbija cene ogromnie dlatego zrezygnowałem.
Co do kolegi, ktory mowi zeby konczyc temat, ma chłopak racje! uwazam, ze wyczerpalismy go juz na pierwszej stronie z mojej strony koniec pieśni! Co do znaków interpunkcyjnych tez masz rację sorry ale duzo pisze na gg i sie odzwyczaiłem od polskich znaków, przecinków i kropek, za co przepraszam ewentualnych readerów!!

[ Dodano: Sob 14 Cze, 2008 10:43 ]
Cytat:
Napisał gRuHa
radson, pokaż mi te MAki za 5 kafli, bo aż nie mogę uwierzyć, przecież za taką kasę to ściagasz na lajcie wyczynowe aluski z Japonii po 3,5kg sztuka
i nie powiesz mi, że wysoka cena felgi ważącej niecałe 4kg nie jest uzasadniona
Podaj maila "gRuHa" przysle CI nawet zdjecia z mojej starej carismy na tych felach, jesli chcesz?
Druga sprawa, zeby nie pierdzielić głupot, kupiłem u boppsa (ryzyk-fizyk ale sie przekonam na własnej skorze) specjalnie na próbe 16" 4x108 do swojej foki za 1399zł, z kumplem sprawdzalismy roznice na kólkach, takze dodam, ze z wywarzeniem nie było kłopotu żadnego! koncząc durne dyskusje, a wracajac do wyczynowych alusek to gdzie ja mowilem, ze cena wyczynowych felg jest nieuzasadniona? Caly temat rozbija sie o cene boppsa w porownaniu z salonami i tyle! wszystko to śkośni robią ale w salonie pod szyldem renomowanych marek tez najczesciej to samo, tylko bulisz za logo plus marża, wynajem lokalu i koszt pracownikow. wszystko wliczone do ceny ostatecznej a jak ktos mowi, ze jak da 100zł wiecej na kółku i ma sprawdzone i rewelacja to pierdzieli po prostu! bo 100zł w te, czy w te to zalezy juz od samego sprzedawcy a nie jakości.Mowiłem zresztą o roznice w cenie 2tys. na komplecie, nie na sztuce. Jesli chodzi o maki 18" z teflonowa powłoką to tak stoi komplet na sklepie w moim miescie prawie 5 kafli jak w pysk strzelił! Czy sprowadzenie z Japonii kompletu wyczynowych byłoby tansze nie wiem probowałem komplet chromowych ze stanow sciagnać w tym rozmiarze 18" wychodziło cos ponad 4 tys. za komplet pod warunkiem, ze znajde wiecej ludzi bo tylko 1 komplet droga morską jest nieoplacalny i podbija cene ogromnie dlatego zrezygnowałem.
Co do kolegi, ktory mowi zeby konczyc temat, ma chłopak racje! uwazam, ze wyczerpalismy go juz na pierwszej stronie z mojej strony koniec pieśni! Co do znaków interpunkcyjnych tez masz rację sorry ale duzo pisze na gg i sie odzwyczaiłem od polskich znaków, przecinków i kropek, za co przepraszam ewentualnych readerów!!
__________________
Maniak foczek!
radson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-08, 20:19   #26
gRuHa
Kataryna
 
Avatar gRuHa
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Postów: 5 916
Domyślnie

Cytat:
Napisał radson
Mowiłem zresztą o roznice w cenie 2tys. na komplecie, nie na sztuce.
aha
Cytat:
Napisał radson
Jesli chodzi o maki 18" z teflonowa powłoką to tak stoi komplet na sklepie w moim miescie prawie 5 kafli jak w pysk strzelił!
no OK tu się zgodzę, że ten rozmiar może tyle kosztwać, zwłaszcza, że mówiłeś o komplecie, myślałem, że muwimy o sztuce
__________________


gRuHa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Felgi z allegro enzoparis Opony, felgi, hamulce i zawieszenie 14 11-10-08 20:39
tanie fele 16" na allegro grzehoo Tuning mechaniczny 7 09-11-05 22:35
Tanie lampy Vonter Tuning mechaniczny 1 17-05-05 19:04
Felgi na Allegro Rabarbar Opony, felgi, hamulce i zawieszenie 10 05-02-05 17:12

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u