Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona g³ówna forum Rejestracja Gara¿ FAQ Spo³eczno¶æ FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesi±ca Foczka miesi±ca
Wróæ   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Silnik i skrzynia

Komunikaty

Silnik i skrzynia Wszystko o Foczych silnikach

 
 
Narzêdzia w±tku Wygl±d
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 04-01-09, 01:58   #1
grabber
Turysta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Sk±d: Brzeziny
Postów: 48
Domy¶lnie [FFII] Bardzo g³osny wiatrak ch³odnicy po w³±czeniu klimy

Witam. Wczesniej nie zwracalem na to uwagi ale dzi¶ gdy w³±czy³em klimatyzacje u siebie w samochodzie to po chwili uruchomil sie wiatrak chlodnicy i pracuje on tak glosno jakbym stal kolo wlaczonego bardzo starego odkurzacza (czyli bardzo glosno i slychac go naprawde z dalekiej odleglosci od samochodu). Po jakis 20 sekundach sie wylacza. W sumie wogole wydawalo mi sie ze od jakies tam niskiej temperatury klima przestaje dzialac... i w sumie nie wiem czy dziala bo na dworzu -2 stopnie wiec trudno mi okreslic czy dmucha z klimy. Tak czy inaczej wczesniej albo po prostu nie mialem okazji przysluchac sie z zewnatrz pracy wiatraka albo po prostu cos jest zle. (historii samochodu nie znam wiec moze wiatrak jest podlaczony odwrotnie i dlatego tak glosno pracuje bo zamiast dmuchac to zasysa...?? )

Dlatego pytanie do innych:
- Czy wasze wiatraki tez tak bardzo glosno pracuja ??
- Czy wiatrak zalacza sie przy tak niskich temperaturach i na praktycznie zimnym silniku ??


- Nie wiem czy to ma zwi±zek z tym ale moge dopowiedziec jedno i¿ od pewnego czasu dzieje siê u mnie tak ¿e na postoju na jalowych obrotach czyli te ~750 czuje takie lekkie drgania, tak jakbym za³±czy³ klimatyzacje i silnik pracowalby na obciazeniu... Z tym ¿e u mnie dzieje siê na odwrót bo drga gdy klima jest wylaczona, natomiast jak wlacze klimatyzacje to przestaje wogole drgac. Wskazowka obrotomierza sie nie rusza. Dziwne to bo jak wlaczam ogrzewanie tylniej szyby to drgania sa silniejsze... natomiast jak wlaczam klime to zupelnie ustaja.
grabber jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB Code jest W³±czony
EmotikonyW³±czony
[IMG] kod jest W³±czony
HTML kod jest Wy³±czony

Skocz do forum

Podobne w±tki
Temat Autor w±tku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[FFII] Os³ona ch³odnicy i silnika?? Elber Silnik i skrzynia 4 14-06-09 22:08
[FFII] Bardzo dziwny problem komputera pok³adowego mini_maks Elektryka, audio i alarmy 2 23-10-08 10:30
brak mocy po w³±czeniu klimy... mar-an Inne techniczne 27 02-06-08 19:05
FFII skraplacz klimy a gwarancja kowjan1 Serwis i gwarancja 4 15-09-07 10:14

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

T³umaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Znaki firmowe i towarowe u¿yte zosta³y wy³±cznie w celach informacyjnych, s± chronione prawem i zastrze¿one przez ich w³a¶cicieli.
Komentarze, oceny a w szczególno¶ci posty na forum s± w³asno¶ci± ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialno¶ci za ich tre¶æ.

stat4u