Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 01-05-09, 10:32   #1
deepwood
Turysta
 
Avatar deepwood
 
Zarejestrowany: May 2007
Skąd: Łódź
Postów: 33
Domyślnie Auto Brzezińska Łódź

Witam !!!

Nosiłem się od paru dni z myślą o zrelacjonowaniu mojej przymusowej wizyty w ASO .
Jakiś rok temu rozwiercono mi zamki w drzwiach , o czym zresztą pisałem włącznie z załączoną fotografią . Co by nie mówić w końcu zdecydowałem się to zrobić , aby przy odsprzedaży nikt mi nic nie zarzucił . Pierwsza wizyta , zapoznanie się z cenami :
- Koszt wkładki 170 zł
- koszt robocizny 150 zł

Zamówiłem wkładki i na prośbę Pani która przyjmowała zlecenie : 100 zł zadatku .
Po namyśle zadzwoniłem i zamówiłem również montaż . Pon. 27.04. godz. 13ta .
Zostawiłem auto , mieli zadzwonić jak skończą... czekam i nic , jadę po pracy , auto stoi zrobione na placu . Pytam się dlaczego nikt nie zadzwonił , bez sensownej odpowiedzi .

Przy płaceniu okazało się , że jak zamawiam 2 szt zamków i sie pytam o koszt montażu , to mi mówią cenę za jeden...ze 150 się robi 300zł . Dobra , widocznie źle zrozumiałem .
W tym zleceniu zakupiłem również kołpak do alufelgi i kwota całkowita powinna wynosić 670 zł . Tymczasem kolo mi mówi 708 zł proszę...

Zgłupiałem , mówię że zostawiałem 100zł zaliczki . Koleś nie może tego znaleźć w systemie . Robię się coraz bardziej wk...ny . Po jakimś kwadransie wraca i mówi ,że faktycznie ale muszę zapłacić całą kwotę i oni mi zrobią korektę .

Zgodziłem się ale pytam jakim cudem wychodzi mu 708 zł . Koleś mi pokazuje monitor z szyderczym uśmiechem , gdzie faktycznie jest 708 zł ale ten zamek nie jest po 170 ale 189 zł . Wziąłem kalkulator i mu liczę i wychodzi 670 zł . Koleś nie reaguje i nadal twierdzi , że mam zapłacić . Kazałem sprawdzić w zleceniu zakupu jakie są ceny(to na które dałem 100zł zaliczki). Koleś się zastanawia i mówi, że widocznie już mi ktoś po RABACIE cenę powiedział . ja o żadnym rabacie nic nie wiem .

W końcu łaskawie się zgodził na 670 zł . Zapłaciłem, Pani w kasie zrobiła korektę i poszliśmy sprawdzić auto , działało , więc pojechałem do domu .
Rano szeroko otworzyłem drzwi i te skur....nie schowały kabli od lusterek pod boczek w drzwiach i były nim przytrzaśnięte ..


Nie znajduję słów którymi mógłbym opisać to jak się poczułem .

Przestrzegam przed nimi ...
__________________
Żyj życiem abyś mógł już nazajutrz , przed Bogiem twarzą w twarz stanąć ...
deepwood jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u