Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne

Komunikaty

Inne techniczne Problemy, usterki, naprawy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11-09-09, 12:10   #1
marian5110
Turysta
 
Avatar marian5110
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Myszków
Postów: 12
Domyślnie mokra podłoga po stronie pasażera

Witam, usilnie szukam informacji odnośnie zlikwidowania i przyczyn powstawania wycieku wody na podłodze po stronie pasażera. Nadmieniam że kilka tygodni wcześniej przykleiłem podszybie gdyż ono również było bardzo luźne i przez filtr na podszybiu rónież wlała mi się woda do kabiny (po kilku dniach intensywnego deszczu). Proszę o pomoc doświadczonych forumowiczów w w/w przypadkach.
Dzieje się to przy włączonej klimie jak rónież przy działającym tylko nawiewie.
Pozdrawiam
marian5110 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-09, 12:28   #2
Bzyczek
Banned
Grupa: Warszawa
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Rembertów
Ford Focus I FL
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
kwiecień
2004
WB Warszawa Bemowo
Postów: 3 249
Domyślnie

u mnie też z klimy leci, dokładnie tak samo...


Bzyczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-09, 12:31   #3
marian5110
Turysta
 
Avatar marian5110
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Myszków
Postów: 12
Domyślnie

dzieje się to zawsze, również w pogodne dni (bezdeszczowe), nie tylko z właczona klimą, nawet gdy jest właczony tylko nawiew , woda kapie z okolic czarnego elementu plastykowego tuz nad podłągą (jest tam uszczelka gumowa czy z jakiejś pianki) z lewej strony nóg pasażera i spływa po gumowym dywaniku w kierunku fotela.

jak bym to zdjęcie zrobił u siebie
__________________
FFI 1,8 benzyna, kombi 2002r.
marian5110 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-09, 12:50   #4
Bzyczek
Banned
Grupa: Warszawa
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Rembertów
Ford Focus I FL
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
kwiecień
2004
WB Warszawa Bemowo
Postów: 3 249
Domyślnie

dokładnie mam tak samo, ale u mnie to się pojawia po wyłączeniu klimatyzacji... ale jeszcze u nikogo z tym nie byłem...
Bzyczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-09, 22:30   #5
wojtek.am
Turysta
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Skąd: chrzanów
Ford Focus II FL
HB 5D
1.4 Duratec 80KM manual
listopad
2009
Postów: 22
Domyślnie

sprawdź rant z silikonu czy nie ma przerw itp. który jest tuż pod podszybiem /plastikowy/ musi być dobrze dopasowany do szyby nie może być szczelin pomiędzy plastikiem i szybą
wojtek.am jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-09-09, 07:42   #6
artur76
Turysta
Grupa: Warszawa
 
Avatar artur76
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Skąd: Rembertów
Ford Focus I
kombi
1.6 Zetec 100KM manual
lipiec
2002
WOT powiat otwocki (Otwock)
Postów: 442
Garaż
Domyślnie

Silikon silikonem ale co sie dzieje z woda ktora nie ma mozliwosci splywania na podloge???
Problem dotyczy tez mojej Foki, ale nie zawsze.
Generalnie zlalem sprawe.
artur76 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-09-09, 09:03   #7
marian5110
Turysta
 
Avatar marian5110
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Myszków
Postów: 12
Domyślnie

Problem przecieku przez podszybie i filtr wyeliminowałem podklejając podszybie u szklarza samochodowego, problem raczej tkwi w zbyt obfitym skraplaniu się wody i niemożności spłynięcia (może odprowadzenie jest zapchane ???) albo któryś element jest nieszczelny w kabinie. Troszkę ciężko mi się o tym pisze bo się na tym wszystkim nie znam i nie wiem dokładnie jak nazwać poszczególne części :P
__________________
FFI 1,8 benzyna, kombi 2002r.
marian5110 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-09-09, 19:44   #8
marian5110
Turysta
 
Avatar marian5110
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Myszków
Postów: 12
Domyślnie

mokre jest to coś

a dokładniej


woda leje się spod samochodu z rurki do odpływu wody z klimy co oznacza że odpływ jest drożny - wiec dlaczego przez w/w elementy cieknie mi woda ???
__________________
FFI 1,8 benzyna, kombi 2002r.
marian5110 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-09-09, 14:25   #9
dvl
Turysta
 
Avatar dvl
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Skąd: Polska
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDCi 100KM manual
2004
BAU powiat augustowski (Augustów)
Postów: 359
Garaż
Domyślnie

Zaobserwowałem u siebie to samo, ale nie zawsze udawało mi się to powtórzyć. Czasem jeździłem na klimie 2-3h i nic się nie działo, a czasem wystarczało kilka minut i już było rozlewisko na dywaniku. Odpływ drożny, pod samochodem na postoju pojawia się dość spora kałuża.

Woda spływa z obudowy parownika na plastiki i gąbczastą uszczelkę (i dywanik) pokazane na zdjęciu w poście wyżej. Byłem pewien że to nieszczelność, aż przypadkiem zrobiłem dość głupi test. Mianowicie zatrzymałem się na poboczu w jakimś lesie poszedłem wyciągnąć coś z bagażnika (nie trupa ;p). Silnik i klima pracowały, zostawiłem też niechcący uchylone drzwi pasażera. Po jakichś 5 min. wróciłem do auta i zauważyłem jeziorko na dywaniku (gdy wysiadałem to go nie było). Na dworze tego dnia było dość wilgotno. Czyżby wilgoć skropiła się na obudowie parownika?
__________________
dvl
dvl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-09-09, 20:29   #10
marian5110
Turysta
 
Avatar marian5110
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Myszków
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Damiano1412 Zobacz post
Aha no to... czeka cię wydatek ok 800zł i zdemontowanie całej deski rozdzielczej...... Warto ? Raczej nie.

Ja sobie z tym poradziłem sam trzeba mieć silikon szklarski, wyjąć schowek i tam gdzie kapie napchać tego silikonu ile wlezie. ALE SILIKON SZKLARKI !!!! Ja tak zrobiłem i ani kropelki.
możesz zrobić zdjęcie jak to u Ciebie wygląda po zasylikowaniu i doradź nam proszę co i jak dokładnie zalać sylikonem
__________________
FFI 1,8 benzyna, kombi 2002r.
marian5110 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-10-09, 08:02   #11
marian5110
Turysta
 
Avatar marian5110
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Myszków
Postów: 12
Domyślnie

Powiem tak, zdecydowałem się odwiedzić ASO i wyminili mo prawe podszybie + zaczepy + masa uszczelniająca i ...... jak narazie jest spokój. Było kilka deszczowych dni i nocy i w kabinie narazie sucho nie zapeszać ale jest ok i "chyba"mogę doradzic innym że to felerne ustrojstwo należy dokładnie przykleić i uważać przy następnych wymianach filtra przeciwpyłkowego aby nie zerwac zaczepów podszybia i uszczelki.
__________________
FFI 1,8 benzyna, kombi 2002r.
marian5110 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-10-09, 17:09   #12
piotr-ek
Sympatyk
Grupa: Wrocław
 
Avatar piotr-ek
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Skąd: Kamienna Góra
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
listopad
2000
DKA powiat kamiennogórski (Kamienna Góra)
Postów: 569
Garaż
Domyślnie

a ile to podszybie cie kosztowało jak można wiedzieć
piotr-ek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-10-09, 18:12   #13
marian5110
Turysta
 
Avatar marian5110
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Myszków
Postów: 12
Domyślnie

można wiedzieć oczywiście, usługa + podszybie + 2 zaczepy + masa uszczelniająca -> 290pln. troche dużo ale nic nie przecieka (narazie)
__________________
FFI 1,8 benzyna, kombi 2002r.
marian5110 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-09, 12:02   #14
mateuszfocus87
Turysta
 
Avatar mateuszfocus87
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Skąd: Wschowa
Postów: 5
Domyślnie

u mnie filtr kabinowy suchy rynienka ładnie odprowadza ale zauważylem dzis zaciek i wycieraczka pasażera cała mokra

zdjecie ponizej
skąd to leci????

http://www.polskajazda.pl/foto/foto-...x4S7300393.JPG
mateuszfocus87 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-09, 23:21   #15
zbirkos
Turysta
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Skąd: Gliwice
Ford Focus I FL
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
2003
SG Gliwice
Postów: 24
Domyślnie

U mnie też cieknie. W weekend w ASO wymienili filtr i uszczelnili podszybie i kapie nadal.Na wycieraczkę. Głównie z nawiewu klimy na nogi pasażera. Kapie u mnie tylko przy deszczowej pogodzie.
zbirkos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-09, 14:34   #16
Sebastian_TM
Turysta
 
Avatar Sebastian_TM
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Ford Focus I
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
grudzień
1999
ETM powiat tomaszowski (Tomaszów Mazowiecki)
Postów: 164
Domyślnie

Podłącze się do tematu. Mam problem z wodą po stronie pasażera. Jak otworze szczelinke w miejscu numerów vin i włoże rękę pod wykładzine to jest tam naprawde mokro... Nie mam pojęcia skąd może się to brać bo nie zaoobserwowałem nigdzie kapiącej wody, wycieraczka też jest zawsze sucha.. Tylko pod wykładziną robi się bajorko. Co może być przyczyną? Co mam sprawdzić? Jak ew. samemu mogę to usunąć?
Sebastian_TM jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-04-10, 19:17   #17
marbed
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Ford Focus I FL
HB 3D
1.6 Zetec 100KM manual
2003
Postów: 23
Domyślnie

Odświeżę temat bo też zauważyłem u siebie bajoro pod dywanem. Tak jak w poście kolegi powyżej jak się otworzy klapkę od numerów VIN to już widać wodę ale najwięcej jest jej trochę wyżej za tym szarym plastikiem i co najgorsze w okolicach tego elektronicznego modułu za tym plastikiem (zaznaczone strzałką - zdjecie zapożyczyłem z wcześniejszego postu )



trochę się o to boję bo raz, że zgnije filc i będzie smród, dwa że jest tam kupa elektroniki i jeszcze się jakieś zwarcie zrobi no ale przede wszystkim co tam cieknie?
Gdyby to była wina podszybia jak sugerujecie w tym o kilku innych wątkach to by było mokro wyżej a tu gnój zaczyna się na wysokości tej czerwonej strzałki.

Zmartwiło mnie to, bo nie mam koncepcji jak się pozbyć problemu.
marbed jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-10, 11:55   #18
turbomaka
Turysta
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Skąd: Szczecin
Postów: 14
Domyślnie

Podłącze się pod wątek
jak znaleźć wspominany odpływ skraplanej wody z klimy - bo u mnie niestety nic spod auta nie leci, a w środku często paruje.
Przy okazji odgrzybiłbym klime Wurthem.
turbomaka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-06-10, 21:07   #19
Adam Rychcik
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: warszawa
Ford Focus I
kombi
1.8 TDDi 90KM manual
2002
Postów: 12
Domyślnie

cześć miałem podobny problem i byłem nawet u fachowców od klimy kupiłem nowe podszybia i było po problemie
woda od strony pasażera (przypomnij sobie czy przed tym jak zauważyłeś wodę to przypadkiem nie wymieniałeś filtra kabinowego jeśli tak to na 100% podszybie)
__________________
mena77

Ostatnio edytowane przez Adam Rychcik ; 10-06-10 o 21:11
Adam Rychcik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-10, 19:42   #20
moons
Kataryna
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Hajnówka
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
luty
2001
BHA powiat hajnowski (Hajnówka)
Postów: 5 021
Domyślnie

Generalnie w Focusie woda pod nogami pasażera powinna w pierwszej kolejności skierować właściciela w stronę źle założonego/uszkodzonego podszybia. Jest tam kilka rzeczy które można spier.... przy nie umiejętnej wymianie filtra i wtedy woda będzie się lala do środka. Więc jeśli przy deszczu cieknie woda na 99,99% podszybie. Natomiast jeśli przy używaniu klimy pojawia się woda, to raczej wina gdzieś nieszczelnej klimy. Jest tam kilka rurek które mogą lekko pęknąć i woda nie będzie płynąć normalną droga tylko na dywanik bo tam będzie jej krótsza droga. Raczej odradzam zapychanie tych szczelin silikonem czy innym uszczelniaczem. Wiem że zaraz się ktoś oburzy że po co rozbierać jak można wepchnąć i nic nie cieknie , tylko jeśli ktoś tak zrobił to czy da głowę że nie zapchał czegoś innego. Klima to jednak trochę wrażliwa rzecz, a tym bardziej te części przez które przepływa woda, para czy jeszcze inne rzeczy, wystarczy że trochę będzie zostawać wody i zaraz z wylotów mamy śliczny zapaszek bagna. Także lepiej się poświęcić i jednak wymienić tę pękniętą część. A demontaż deski to wcale nie taka bardzo straszna rzecz.
Pozdrawiam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
p.s. nie bądź rasistą, bądź jak panda: czarny, biały i azjata
moons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-10, 22:31   #21
moons
Kataryna
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Hajnówka
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
luty
2001
BHA powiat hajnowski (Hajnówka)
Postów: 5 021
Domyślnie

Oczywiście że to nie jest nic wielkiego. Jak Rasta czyta ten temat to może to potwierdzić bo już chyba nie raz to robił. Owszem nie jest to jak wyjęcie dywaników z auta ale jakieś mega trudne też nie jest. Z elektryką też nie przesadzaj bo wtyczki jakie trzeba odłączyć można praktycznie policzyć na palcach obu rąk. Mniejsza z tym czy pęka czy uszczelka i tak i tak trzeba tę część wyjąc i założyć nową uszczelkę. Nikogo nie namawiam do wyjmowania deski, ale jeśli robić to robić to porządnie. Komu przecieka nadal ta klima polecam sprawdzenie w jakiej pozycji auta przecieka. Bo na pewno jest tak że jak któraś strona auta stoi wyżej to nie cieknie i temu to jest tak nieregularne.
Pozdrawiam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
p.s. nie bądź rasistą, bądź jak panda: czarny, biały i azjata
moons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-06-10, 09:09   #22
moons
Kataryna
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Hajnówka
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
luty
2001
BHA powiat hajnowski (Hajnówka)
Postów: 5 021
Domyślnie

Jeśli robić to za 800zł to może i faktycznie ale ja bym to zrobił za jeden wolny dzień.
Pozdrawiam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
p.s. nie bądź rasistą, bądź jak panda: czarny, biały i azjata
moons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-11, 18:25   #23
StRaDiVaRiUs
Turysta
 
Avatar StRaDiVaRiUs
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Bogatynia/Jelenia Góra
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
wrzesień
1999
DZG powiat zgorzelecki (Zgorzelec)
Postów: 225
Garaż
Domyślnie

Ponawiam wątek.

Czy komuś udało się rozwiązać problem wody pod dywanikiem pasażera?
Wyraźnie zaznaczam, NIE JEST TO SPRAWA PODSZYBIA I FILTRA KABINOWEGO, PONIEWAŻ BYŁY ONE JUŻ KILKUKROTNIE SPRAWDZANE.

Proszę o jakiekolwiek doświadczenia w tym temacie, mile widziane zdjęcia i szczegóły.
StRaDiVaRiUs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-11, 10:29   #24
Bzyczek
Banned
Grupa: Warszawa
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Rembertów
Ford Focus I FL
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
kwiecień
2004
WB Warszawa Bemowo
Postów: 3 249
Domyślnie

co ciekawe minęło jakieś półtora roku odkąd wkleiłem tu zdjęcia i nie przypominam sobie, kiedy ostatnio coś takiego się u mnie wydarzyło
Bzyczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-11, 10:30   #25
piotras
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Ford Focus I
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
1999
Postów: 6
Domyślnie

Tak samo mam problem z cieknącą wodą po stronie pasażera.
Dokładnie w tym miejscu:
http://imageshack.us/photo/my-images...52011030s.jpg/

Woda cieknie tylko podczas deszczu, tak więc nie jest to problem klimy ani nagrzewnicy.
Filtr kabinowy suchy, zdjąłem podszybie, wlałem 3 litry wody i wszystko ładnie zeszło odpływami... Dodatkowo podczas deszczu jak woda kapała włączyłem obieg zamknięty, tak aby od środka nawiewu zobaczyć czy woda nie dostaje się jednak przez filtr kabinowy, ale było sucho. Na wszelki wypadek, uszczelniałem też całe podszybie, ale i to nie pomogło.

Macie jeszcze jakieś sugestie ?

@moons,
masz może jakieś zdjęcia, lub link do instrukcji jak rozebrać deskę rozdzielczą ? chociaż, żeby mniej więcej widzieć rozmieszczenie śrub/zatrzasków, tak żeby niczego nie urwać.
piotras jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-11, 10:58   #26
bzyku137
Turysta
Grupa: Łódź
 
Avatar bzyku137
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Skąd: S-dz
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
2001
ESI powiat sieradzki (Sieradz)
Postów: 35
Domyślnie

W passacie kiedyś woda leciała mi po przednich słupkach bo miałem żle wklejoną szybę także jak macie autka po jakiś dzwonach to warto te miejsce sprawdzić.
bzyku137 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-11, 18:57   #27
piotras
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Ford Focus I
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
1999
Postów: 6
Domyślnie

Przykleiłem dodatkowo tą uszczelkę wokół szyby silikonem. Na razie jest spokój (przynajmniej jak lałem wodę przez pół godziny, to było sucho w środku). Poczekam jeszcze do jakiegoś większego deszczu, żeby się upewnić, ale wygląda na to, że problem rozwiązany.
piotras jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-11, 19:15   #28
tommy-ky
Turysta
 
Avatar tommy-ky
 
Zarejestrowany: May 2010
Skąd: Pasłęk
Ford Focus I
HB 5D
1.8 Zetec 115KM manual
luty
1999
NEB powiat elbląski (Elbląg)
Postów: 222
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał piotras Zobacz post
Przykleiłem dodatkowo tą uszczelkę wokół szyby silikonem. Na razie jest spokój (przynajmniej jak lałem wodę przez pół godziny, to było sucho w środku). Poczekam jeszcze do jakiegoś większego deszczu, żeby się upewnić, ale wygląda na to, że problem rozwiązany.
jedźna myjnię, masz wodę pod ciśnieniem i możesz przerwać w dowolnym momencie, a jak będziesz miał oberwanie chmury to nie pstrykniesz palcem i się niebo nie rozjaśni... polecam jechać z kimś kto będzie lał wodę żebyś mógł w środku badać skutki
tommy-ky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-11, 21:44   #29
XymoX
Gaduła
 
Avatar XymoX
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Skąd: Wawka - Grochoof - Witolin
Ford Focus I FL
kombi
1.8 TDCi 100KM manual
luty
2004
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 1 615
Domyślnie

a ja zaraz po kupnie foki pierwsze co zrobiłem to profilaktycznie przerobiłem podszybie na wkręty bo odstawało i były potrzaskane zaczepy i przez trzy lata bez żadnych uszczelek i cudów na kiju była w środku susza jak na pustyni. Przy ostatniej wymianie filtra pp (miesiąc temu) skusiłem się na taśmę butylową .... po piątkowych ulewach w Wawce zalało mnie jak jasna cholera - suszę go już trzeci dzień. Podszybie przylegało cacy a filtr mokry i w środku litry wody .....

Przyszło mi jeszcze do głowy, że może woda, która spływa z podszybia dostaje się jakoś w komorze silnika pod tą matę wyciszającą i tam jakoś do środka bo zauważyłem, że mata ta po deszczu jest cała mokra nawet jak samochód nie jeździł .....
__________________
XymoX http://www.clanofxymox.com/

Był Focus a jest AUDI A4 B6 kombi 1.9 130KM

Ostatnio edytowane przez XymoX ; 29-05-11 o 22:13
XymoX jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-11, 22:13   #30
moons
Kataryna
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Hajnówka
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
luty
2001
BHA powiat hajnowski (Hajnówka)
Postów: 5 021
Domyślnie

Ja miałem po deszczu często mokro na dywaniku kierowcy, ledwie trafiłem że to szyba źle wklejona i przeciekała na słupku. Ciekło po słupku, potem po desce i na półkę pod kierownicą i dopiero na dywanik. Usiadłem podczas deszczu w aucie i po nitce do kłębka jakoś trafiłem. Co śmieszniejsze te miejsce gdzie puścił klej było naprawdę dobrze widoczne, tylko do głowy mi nie przyszło że tą drogą może woda się dostawać do środka auta. Jesienią wymieniona szyba i jak ręką odjął.
Natomiast podszybie mam urwane te przednie zatrzaski, oraz jeden kołek. Ale wymiana filtra zawsze w ASO gdzie jest super mechanior i nigdy nie cieknie Czyli z podszybiem trzeba wiedzieć co i jak.
Pozdrawiam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
p.s. nie bądź rasistą, bądź jak panda: czarny, biały i azjata
moons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u