Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Szybkie pytanie - właśnie straciłem przednią lewą szybę (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1182)

Rabarbar 15-02-05 07:26

Szybkie pytanie - właśnie straciłem przednią lewą szybę
 
O powód łatwo się domyślić :evil: A teraz pytanie gdzie w Warszawie dobrze i za rozasądne pieniądze zamontować nową?
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Znalazłem takie strony http://www.autoszyby.pl/wojew.php?id=15
http://www.moto-market.pl/multiglas/
jeżeli mieliście z którąś z firm kontakt poprosze o opinie. Dzięki

Paweł 15-02-05 07:30

W tamtym roku w Hanesco zapłaciłem 180 pln

moon 15-02-05 07:51

Ja mialem z http://www.szybysamochodowe.com/ sa spoko. Przy okazji mozesz pogadac o znizkach dla FKP. 5% jest za haslo "Internet" to mysle ze za haslo FKP powinno byc z 15% ;)

Choc boczna szybe moze wstawic Ci kazdy warsztat.

Czyzby pozyczyli sobie 6000 czy jakies nie Fordowskie bo nie pamietam co miales...

Rabarbar 15-02-05 08:16

Cytat:

Napisał moon
Czyzby pozyczyli sobie 6000 czy jakies nie Fordowskie bo nie pamietam co miales...

Niestety, 6000 :?

moon 15-02-05 09:09

Cytat:

Napisał Rabarbar
Niestety, 6000 :?

Wspolczuje... :cry:

Znajdzie sie pewnie na allegro albo na wolumenie bo blisko. :evil:

Kuba 15-02-05 11:44

Współczuję... Jeżeli został Ci panel to możesz dostać kasę z ubezpieczenia.

moon 15-02-05 11:48

Cytat:

Napisał Kuba
Współczuję... Jeżeli został Ci panel to możesz dostać kasę z ubezpieczenia.

Jak nie to zawsze mozna kupic za 100 ;)

pinio_tdci 15-02-05 13:03

Cytat:

Napisał moon
Cytat:

Napisał Kuba
Współczuję... Jeżeli został Ci panel to możesz dostać kasę z ubezpieczenia.

Jak nie to zawsze mozna kupic za 100 ;)

Za 'stowe', to moge Ci sprzedac moje 6000 z panelem [chytry]

jak dostaniesz z ubezpieczalni, to bedziesz na '+' - no chyba ze Ci panel zabiora [zaklopotanie]

PePe 15-02-05 14:02

kurcze cały czas miałem nadzieję ze im się te 6000 znudzą - a tu dalej jebut - co za gnoje :twisted: :twisted: :twisted:

dlatego jeżdże z wielką czarną dziurą a radyjko leży w domu...

co za kraj jak pragnę zakwitnąć [panna]

Rabarbar 15-02-05 17:30

Cytat:

Napisał PePeto
kurcze cały czas miałem nadzieję ze im się te 6000 znudzą - a tu dalej jebut - co za gnoje :twisted: :twisted: :twisted:

Też miałem taką nadzieję że doczekam tego momentu wkońcu Focus Mk.II tuż tuż ale niestety :cry:


Cytat:

Napisał PePeto
dlatego jeżdże z wielką czarną dziurą a radyjko leży w domu...

Dostanę nowe CD 6000, które prawdopodobnie podzieli los Twojego. Co za kraj :?

Rabarbar 15-02-05 17:38

Dziękuję wszystkim za pomoc i wyrazy współczucia. Zdecydowałem się za pokrycie szkody z ubezpieczenia i mam juz nową szybę.

Dziękuję ASO Lipski B.S. za szybką i sprawną pomoc z załatwieniu sprawy :smt023
Nie dziękuję ASO Auto Plaza Bielany za wyznaczenie terminu przyjęcia zgłoszenia szkody na pojutrze :smt019

Oskar 15-02-05 17:39

Cytat:

Napisał PePeto
kurcze cały czas miałem nadzieję ze im się te 6000 znudzą - a tu dalej jebut - co za gnoje :twisted: :twisted: :twisted:

dlatego jeżdże z wielką czarną dziurą a radyjko leży w domu...

co za kraj jak pragnę zakwitnąć [panna]

Właśnie od 1 marca moje autko pod pracą bedzie stało na ulicy zamiast na parkingu i w związu z tym też wraca na miejsce 4000 a 6000 do domu na półkę [screwy] Taki jebany kraj [screwy]
Paranoja ma radio na cd a bedę woził w samochodzi starą padakę yhhh

Dzieciak 15-02-05 18:18

Tak jak kolega Rabarbar juz napisał

Duży + dla BS Lipski i duzy minus Dla Auto PLaza Bielany, podejścia do sprawy i klienta przez pracownika serwisu. Musze przyznać , że BS Lipski od dnia dzisiejszego bedzie u mnie na liście tych których mogę polecić. Dla wyjasnienia dodam iż w dniu dzisiejszym rownież straciłęm szybke i 6000.


Pozdr[/b]

tomkx 15-02-05 19:03

Cytat:

Napisał Dzieciak
Tak jak kolega Rabarbar juz napisał

Duży + dla BS Lipski i duzy minus Dla Auto PLaza Bielany, podejścia do sprawy i klienta przez pracownika serwisu. Musze przyznać , że BS Lipski od dnia dzisiejszego bedzie u mnie na liście tych których mogę polecić. Dla wyjasnienia dodam iż w dniu dzisiejszym rownież straciłęm szybke i 6000.


Pozdr[/b]

Wygląda to jak nie przymierzając epidemia. :( Wyrazy współczucia. Ja po stracie pierwszego radia w Escorcie i naprawie dwóch zdemolowanych zamków (jakby nie wystarczyło rozwalić z jednej strony :evil: ) zdecydowałem się na radyjko Blaupunkt + kieszeń, którą nabyłem na Wolumenie za 35 pln. Montaż banalny, skoro udało się to nawet takiemu laikowi jak ja. ;)

SM@RT 16-02-05 09:40

Re: Szybkie pytanie - właśnie straciłem przednią lewą szybę
 
Cytat:

Napisał Rabarbar
O powód łatwo się domyślić :evil: A teraz pytanie gdzie w Warszawie dobrze i za rozasądne pieniądze zamontować nową?
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Znalazłem takie strony http://www.autoszyby.pl/wojew.php?id=15
http://www.moto-market.pl/multiglas/
jeżeli mieliście z którąś z firm kontakt poprosze o opinie. Dzięki

Ostatnio tez to przerabiałem..Mi zniknęło 6000 w KRK.. a szyba w Tarnowie kosztowała mnie 145 z montażem. Szybka Saint-Gobain

PePe 16-02-05 09:59

Cytat:

Napisał Dzieciak
Tak jak kolega Rabarbar juz napisał

Duży + dla BS Lipski i duzy minus Dla Auto PLaza Bielany, podejścia do sprawy i klienta przez pracownika serwisu. Musze przyznać , że BS Lipski od dnia dzisiejszego bedzie u mnie na liście tych których mogę polecić. Dla wyjasnienia dodam iż w dniu dzisiejszym rownież straciłęm szybke i 6000.


Pozdr[/b]

to jest chyba jakaś zorganizowana akcja do konia - bo niemożliwe żeby nagle tylu klientów na 6000 się znalazło - chyba że nakupowali ostatnie F I w promocjach i tera radia szukają - jest klient jest złodziej :twisted: :twisted:

ghostg 16-02-05 09:59

Ja też sobie sprawiłem kieszeń i zamontowałem radyjko JVC. Jedyny mankament ze trzeba to radio taskać ze sobą ale chyba to lepsze niż nowa szybka. Kiedys w Escorcie miałem super radyjko stał pod blokiem ponad rok i nikt go nie ruszył. Przyszły wakacje tego roku i ani szybki ani radyjka :-(

Rabarbar 16-02-05 12:47

Cytat:

Napisał PePeto
to jest chyba jakaś zorganizowana akcja do konia - bo niemożliwe żeby nagle tylu klientów na 6000 się znalazło - chyba że nakupowali ostatnie F I w promocjach i tera radia szukają - jest klient jest złodziej :twisted: :twisted:

Jest jak mówisz, w 2 halach garażowych tylko przy 3 focusach z CD 6000 były kawałki szkła :(
Co tu dużo mówić, nowa promocja w salonach Forda ruszyła pełną parą

PePe 16-02-05 12:52

Cytat:

Napisał Rabarbar
Cytat:

Napisał PePeto
to jest chyba jakaś zorganizowana akcja do konia - bo niemożliwe żeby nagle tylu klientów na 6000 się znalazło - chyba że nakupowali ostatnie F I w promocjach i tera radia szukają - jest klient jest złodziej :twisted: :twisted:

Jest jak mówisz, w 2 halach garażowych tylko przy 3 focusach z CD 6000 były kawałki szkła :(
Co tu dużo mówić, nowa promocja w salonach Forda ruszyła pełną parą

ludzie to sa betony - auto za 5parę koła a po radio na Wolumen pójdą za 200 stówki kupić i nie myślą skąd ono się wzieło... bo te gnoje tłumaczą:
wisz Pan, Panie teges z Rajchu przywieżlim...

normalnie Syberia stoi pusta a te gnoje tu się wałęsają :twisted: :twisted: :smt068 - i to dotyczy zarówno złodziei jak i szczęśliwych posiadaczy FF I co są zwykłymi ćwokami i złamasami tyle tylko ze doszli do jakiś pieniędzy (chociaz najczęściej kredyt na auto = 90 % jego wartości [zlosnik]) - a wtedy to i na radyjko braknie juz ale za to mozna poszpanowac klimom ałtomatycznom :twisted:

Dzieciak 16-02-05 16:15

PEPETO swięta racja i niestety takie sa realia. A jeszcze ci taka menda będzie się chwaliła "" eeeee no ty to jesteś frajer jak kupiłeś to radio za 1750 PLN, bo ja to sobie załatwiłem za 200 PLN". Mam teraz tylko nadzieje ze sobie kur.... frajer dres za 300 PLN (BO TO PEWNIE SZCZYT JEGO MOZLIWOSCI) poharatał o kawałki szkła i go teraz opłakuje. :D

A wracając do plagi to z Kolegą Rabarbarem to niezłą przeprawę mieliśmy na policji i w fordzie z ta szkodą :):) Oba samochody stały koło siebie na tym samym parkungu, oba niebieskie, oba FF, oba radio 6000 CD, oba prawa przednia szyba he he


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi