Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   [FFI] Ile może kosztować przegląd przedsprzedażny w ASO ford (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=14966)

KRAUZIK666 02-02-07 23:26

[FFI] Ile może kosztować przegląd przedsprzedażny w ASO ford
 
Bo nie mam zamiaru wtopić przy zakupie :D :D :D

Arturek 03-02-07 11:17

Witam
1.
- Ja robiłem tak jakiś czas temu. Wtedy podstawowa "ścieżka" to 100zł.
- Jeśli chcesz pomiar sprężania + 100zł
- Podpięcie pod komputer - dodatkowo
- Przeglądy nie obejmują sprawdzenia punktów bazowych podwozia.
2.
Myślę, że teraz trzeba liczyć ok. 200zł
3.
Na twoim miejscu bym zrobił podstawowy i zapytał mechaników prywatnie o zdanie. Wtedy możesz się zastanawiać na dalszymi badaniami.
4.
Najlepiej zadzwoń do ASO to Ci podadzą cenę telefonicznie - po co gdybać i zgadywać.

pozdrawiam
Arturek

KP 03-02-07 11:34

no i oczywiscie jedz do wybranego przez siebie ASO :mrgreen:

KRAUZIK666 03-02-07 11:41

Cytat:

Napisał KP
no i oczywiscie jedz do wybranego przez siebie ASO

Taki jest plan :D

paolos 04-02-07 14:04

Albo też popytaj w okolicy za jakimś dobrym nie-ASO-wskim zakładem - tam CI mogą powiedzieć nawet więcej za mniejsze pieniądze :-)

adi610 04-02-07 18:48

ostatnio pytałem i powiedzieli ok 200 zł za przegląd samochodu, przegląd trwa ok 2 godzin

wojtekn 06-02-07 07:18

W serwisie podpięcie pod kompa ze 130 + dodatkowa diagnoza płatna,
a u pana "Kazia" który też to zrobi solidnie 50,
ja osobiście jak kupowałem zajechałem tylko na wybraną przezemnie stacje diagnostyczną ogólny przegląd, amorki analiza spalin wszysko powie jak cos nie tak (to mi wystarczyło) i przejażdżka

taroon 11-02-07 05:00

Cytat:

Napisał wojtekn
ja osobiście jak kupowałem zajechałem tylko na wybraną przezemnie stacje diagnostyczną ogólny przegląd, amorki analiza spalin wszysko powie jak cos nie tak (to mi wystarczyło) i przejażdżka

Ja zrobiłem tak samo :D Myślę, że to w zupełności przed zakupem wystarczy. Warto sprawdzić coś więcej jeśli są jakieś problemy albo niejasności.

lobuzek 23-02-07 21:19

W Tarnowie zrobiłem w styczniu. Skasowali 130 zł. NIe wiem czy było warto, cudów nie powiedzieli, ale przynajmniej mam święty spokój.

kasłoń 06-04-07 20:02

W związku z zamiarem zakupu Focusa (decyzja jest na 95%, teraz czekam na kasę i efekt przeglądu u mechanika w przyszłym tygodniu) zadzwoniłem do ReWo w Lubinie. Powiedzieli 330 zł! W dodatku najbliższy wolny termin był odległy o tydzień (a wypada tylko poniedziałek ze względu na święta).

M.A.G. 11-04-07 04:42

kasłoń, zrób przegląd u Mariusza Huziora - to jest mój serwisant poza ASO :mrgreen:

Tel 076-844-44-04
ul. Górnicza 5
Lubin

Gość jest dobry, sprawdzony i tani, powie co i jak - jest tylko jedno ale - też trzeba się umawiać, zazwyczaj ma tyle narodu, że kilka dni trzeba czekać :?

P.S. w zeszłym roku robiłem tam wymianę rozrządu + przeląd + wymianę filtrów i płynów :arrow: 280zł (ale nie pamiętam ile z tego sam przegląd kosztował - chyba 50zł :wink: )


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi