Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   [FFI] Ruda zawitała wraz z wiosna (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=9734)

moon 05-04-06 11:40

[FFI] Ruda zawitała wraz z wiosna
 
W piatek przeprowadzilem szybkie mycie polaczone z inwentaryzacja.

Stwierdzono ognisk rudej szt. 2:
- klapa bagażnika - tradycyjnie ponad listwa,
- zaczatki u dolu prawych drzwi od wewatrz ma spawie - rowniez tradycyjnie.

Wiek - dwa lata i 4 miesiace [boshe] [panna].

Super, hiper, ghia, full wypas nach Deutschland [screwy] [los]

Ktos cos mowil, ze teraz juz nie naprawiaja tylko wymieniaja?

Jak sytuacja u Was?

kawin 05-04-06 12:18

boję się zaglądać [helm]

NeroN 05-04-06 12:33

Ja myłem z zamkniętymi oczami.... [zaklopotanie]

A serio, klapa czsyta (tylko pod szybą już coś się rodzi 3 rok i nie może urodzić), pod lusterkiem i na drzwiach wyszła(to co w zeszłym roku malowałem) a tak to [bigok] lać i jeździć od wymiany do wymiany [tuning]

Lukaszeczek 05-04-06 12:36

Tylny pas, nad zderzakiem po dwoch stronach małe ogniska - w piątek przegląd, ciekawe, czy znajdą. Inna sprawa, to dzowniąc do serwisu i pytając o przegląd, w dwóch miejscach odpowiedziano mi najpierw, że oni blacharki nie robią, a potem, że tylko przegląd... czyżby wiedzieli co się święci :mrgreen:

AsMfc 05-04-06 13:25

Czysto jak narazie ... zagladalem na kanale pod foke i tez narazie czysto .. nic nowego.
No na bebnie od hamulca jest cos tam wyprysniete :evil: ale idzie do malowania niedlugo :mrgreen:

Beo 05-04-06 13:52

rude od spodu drzwi sie troche czai, ale w ilosciach minimalnych :) bedzie zakonserwione :D

Quenti69 05-04-06 14:34

Cytat:

Napisał moon
- zaczatki u dolu prawych drzwi od wewatrz ma spawie - rowniez tradycyjnie.

Miałem tylne lewe drzwi w miejcu zawiniecia blachy pod tym uszczelnieniem lub jak mowisz spawem, ale ASO zrobilo mni to na gwarancji :P . Wkoncu za cos im co roku place za te przeglady. To bylo w pazdzierniku ubieglego roku [pop] . Moja Foka miala dwa latka jak to znalezli a pozniej czekala od pazdziernika do konca stycznia na swoja kolejke do naprawy [boshe]. Po zimie jak narazie nie znalazlem nic co by moglo mnie niepokoic [pub2]

moon 05-04-06 14:41

Cytat:

Napisał Quenti69
Wkoncu za cos im co roku place za te przeglady.

Ja tez place i na nastepnym przegladzie im pokaze. 8)

ponton 05-04-06 17:27

Ja tam jestem zadowolony znaleziono rudą ale tylko albo aż szt 1 tylnie nadkole. Kurcze dobrze trafiłem [hehe]

Pozdrawiam :)

dlugi 05-04-06 18:58

U mnie pod lusterkiem wyszła ruda ...no i w miejscach mocowań fotela kierowcy :/ - wkręty całe zarażone i naokoło nich :(

Rasta 05-04-06 19:23

U mnie (6 letnia foka) - rude pojawiło się w prawym dolnym narożniku kalpy, lekki nalocik na drzwiach pasażera i atak totalny na drzwiach kierowcy - oczywiście od spodu :(

Co robić na gwarę nie mam co liczyć bo jej nie ma hehe

Vonter 05-04-06 20:41

Hmmm..... chciałbym mieć problemy takie jak wy, u mnie 4 dzwi od dołu i klapa w 2 miejscach!!

olo 05-04-06 20:55

Re: Ruda zawitała wraz z wiosna
 
Foka nie ma jeszcze 2 lat a już zaczyna żreć pod lewym lusterkiem i na wewnętrznych spawach lewych tylnich drzwiach [banghead]
PS. Mówią że Fiat i Ford gówno wort- jako że ostatnie 8 lat jeździłem fiatami teraz stwierdzam że fiat to jest mercedes przy fordzie. Kurw... kto mnie namówił żeby kupic to badziewie....

Michał 05-04-06 21:22

Cytat:

Napisał olo
badziewie....

:shock:
Sprzedaj i kup se fiata...

DejaVu 05-04-06 21:35

Cytat:

Napisał olo
Ford gówno wort

No cóż. Nie każda mordka pasuje do fordka.

Aras 16-04-06 19:08

Cytat:

Napisał Vonter
Hmmm..... chciałbym mieć problemy takie jak wy, u mnie 4 dzwi od dołu i klapa w 2 miejscach!!

U mnie to samo. Klapa rdzewiała nad logo. Wg mnie to wina tego że zamek w kufrze ma dwa zatrzaski i jak sie przypadkiem nie domknie to trzeba docisnąć klapę, co powoduje że listwa ociera sie o lakier.
Ja to mam od ok 2 lat :|
Pozdroofka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi