Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Opony, felgi, hamulce i zawieszenie (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=33)
-   -   skrzypi przy lekkim puszczaniu hamulca... (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=18920)

dsroka 27-09-07 13:22

skrzypi przy lekkim puszczaniu hamulca...
 
Witam

Mam taki problem, auto jak sie puszcza lekko hamulec jak auto stoi z gorki to skrzypi masakrycznie, generalnie hamulce pracuja ok i nie ma problemu, ale jak sie minimalnie i powoli puszcza to jest przerazliwe skrzypienie.. ;/

dsroka 27-09-07 13:22

skrzypi przy lekkim puszczaniu hamulca...
 
Witam

Mam taki problem, auto jak sie puszcza lekko hamulec jak auto stoi z gorki to skrzypi masakrycznie, generalnie hamulce pracuja ok i nie ma problemu, ale jak sie minimalnie i powoli puszcza to jest przerazliwe skrzypienie.. ;/

Pabloos 27-09-07 14:13

A moze zrobiles juz przeglad stanu klockow i tarcz ? Skrzypi jedno kolo czy wszystkie ?

Pabloos 27-09-07 14:13

A moze zrobiles juz przeglad stanu klockow i tarcz ? Skrzypi jedno kolo czy wszystkie ?

Patrol 28-09-07 09:04

Re: skrzypi przy lekkim puszczaniu hamulca...
 
Cytat:

Napisał dsroka
Witam
Mam taki problem, auto jak sie puszcza lekko hamulec jak auto stoi z gorki to skrzypi masakrycznie, generalnie hamulce pracuja ok i nie ma problemu, ale jak sie minimalnie i powoli puszcza to jest przerazliwe skrzypienie.. ;/

a jak się zachowuje przy użyciu tylko ręcznego? jeśli masz bębny to będziesz wiedział czy to ich wina - czasami pomaga przeczyszczenie, bo syfu się potrafi zebrać sporo...

Patrol 28-09-07 09:04

Re: skrzypi przy lekkim puszczaniu hamulca...
 
Cytat:

Napisał dsroka
Witam
Mam taki problem, auto jak sie puszcza lekko hamulec jak auto stoi z gorki to skrzypi masakrycznie, generalnie hamulce pracuja ok i nie ma problemu, ale jak sie minimalnie i powoli puszcza to jest przerazliwe skrzypienie.. ;/

a jak się zachowuje przy użyciu tylko ręcznego? jeśli masz bębny to będziesz wiedział czy to ich wina - czasami pomaga przeczyszczenie, bo syfu się potrafi zebrać sporo...

stokoni 28-09-07 12:12

U mnie tez tak sie dzieje. Tzn jak hamuje i puszczam normalnie to ok ale np jak sie zatrzymam na pochylonym terenie i puszczam powoli hamulec to takie chwilowe skrzypienie/zgrzyt ale u mnie to nie ma duzego nasilenia. Przyzwyczailem sie, pozatym takie syt sie rzadko zdarzają. U mnie wyraznie slychac ze to tył

stokoni 28-09-07 12:12

U mnie tez tak sie dzieje. Tzn jak hamuje i puszczam normalnie to ok ale np jak sie zatrzymam na pochylonym terenie i puszczam powoli hamulec to takie chwilowe skrzypienie/zgrzyt ale u mnie to nie ma duzego nasilenia. Przyzwyczailem sie, pozatym takie syt sie rzadko zdarzają. U mnie wyraznie slychac ze to tył


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi