Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Szkody, Naprawy, Porównania (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Naprawa lakiernicza w Ford Szumilas Sosnowiec (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=24902)

Mały77 28-12-08 09:57

Naprawa lakiernicza w Ford Szumilas Sosnowiec
 
Witam
Czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat tego serwisu? Ogólnie i pod kątem naprawy lakierniczej?
Z góry dziękuję za wszystkie informacje - czy warto czy nie.
A może ktoś robił swoją foczkę gdzieś w rejonie Sosnowiec i mógłby polecić jakiegoś dobrego lakiernika?

Kamillo 02-07-09 23:07

witam podłącze się pod temat.
Czy naprawiał ktoś może coś u Szumilasa .Jedyne co wiem to to że pewna firma naprawiająca tam auta była zadowolona (przynajmniej są słowni co do terminów)
Jako że niedawno pewien baran wjechał mi bok drzwi na skrzyżowaniu rozdzieńskiego i strzelców bytomskich ( Katowice dąbrówka mała)(jeśli jesteście z okolicy pewnie znacie to skrzyżowanie nie ma dnia bez stłuczki )
ale chciałbym poznać jakieś opinie bo mam do wymiany cały bok lewy dwoje drzwi próg i pewnie cały tylni bok bo to chyba jeden element.
Znacie może jakiś innych dobrych fachowców w okolicach Katowic ??

Kamillo 02-07-09 23:07

witam podłącze się pod temat.
Czy naprawiał ktoś może coś u Szumilasa .Jedyne co wiem to to że pewna firma naprawiająca tam auta była zadowolona (przynajmniej są słowni co do terminów)
Jako że niedawno pewien baran wjechał mi bok drzwi na skrzyżowaniu rozdzieńskiego i strzelców bytomskich ( Katowice dąbrówka mała)(jeśli jesteście z okolicy pewnie znacie to skrzyżowanie nie ma dnia bez stłuczki )
ale chciałbym poznać jakieś opinie bo mam do wymiany cały bok lewy dwoje drzwi próg i pewnie cały tylni bok bo to chyba jeden element.
Znacie może jakiś innych dobrych fachowców w okolicach Katowic ??

falcor 04-07-09 00:32

Witam

Pewnie już za późno, ale napiszę dla potomnych.
Naprawiałem tam autko już dwukrotnie w tym roku.
Pierwszy raz bmw wjechało mi w tyłek w styczniu.
Zero problemów z tym warsztatem, umawiasz się na termin, przywozisz autko, spisują wszystko , oglądają, odbierasz protokół.
Gdy się okazuję że trzeba coś więcej wymienić wszystko zalatwiaja z ubezpieczycielem.
Miałem tak już dwukrotnie.
Po tygodniu odebrałem autko naprawione i pomalowane oczywiście. Nie ma się do czego przyczepić.
Drugi raz to sam obrysowałem na parkingu cały lewy bok 2 miesiące temu.
Ta sama sytuacja, co powyżej.
Zero problemów z załatwieniem formalności, gdy coś się okaże to Pani dzwoni i pomaga załatwić to i tamto. Super babka z blacharni, pozdrawiam :)

Jeśli chodzi o malowanie autka czy złożenie po ewentualnym malowaniu, nie zauważyłem żadnych uchybień, czy to na lakierze czy w samym autku.
Wiem natomiast, że super mi się zamykają z lewej strony drzwi.
Super wyregulowali, jakbym miał nowe autko :)

To jest moje zdanie, ja jestem zadowolony z obsługi. Mogę śmiało polecić.

Pozdrawiam
Mariusz

falcor 04-07-09 00:32

Witam

Pewnie już za późno, ale napiszę dla potomnych.
Naprawiałem tam autko już dwukrotnie w tym roku.
Pierwszy raz bmw wjechało mi w tyłek w styczniu.
Zero problemów z tym warsztatem, umawiasz się na termin, przywozisz autko, spisują wszystko , oglądają, odbierasz protokół.
Gdy się okazuję że trzeba coś więcej wymienić wszystko zalatwiaja z ubezpieczycielem.
Miałem tak już dwukrotnie.
Po tygodniu odebrałem autko naprawione i pomalowane oczywiście. Nie ma się do czego przyczepić.
Drugi raz to sam obrysowałem na parkingu cały lewy bok 2 miesiące temu.
Ta sama sytuacja, co powyżej.
Zero problemów z załatwieniem formalności, gdy coś się okaże to Pani dzwoni i pomaga załatwić to i tamto. Super babka z blacharni, pozdrawiam :)

Jeśli chodzi o malowanie autka czy złożenie po ewentualnym malowaniu, nie zauważyłem żadnych uchybień, czy to na lakierze czy w samym autku.
Wiem natomiast, że super mi się zamykają z lewej strony drzwi.
Super wyregulowali, jakbym miał nowe autko :)

To jest moje zdanie, ja jestem zadowolony z obsługi. Mogę śmiało polecić.

Pozdrawiam
Mariusz

Kamillo 06-07-09 22:47

falcor, Dzięki bardzo za opinie .... nie jest za późno, jutro umówiłem się na jutro
mam nadzieje że wszystko będzie jak u Ciebie

Kamillo 06-07-09 22:47

falcor, Dzięki bardzo za opinie .... nie jest za późno, jutro umówiłem się na jutro
mam nadzieje że wszystko będzie jak u Ciebie


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi