View Single Post
stare 15-11-07, 08:56   #3
Pabloos
Sympatyk
 
Avatar Pabloos
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Warszawa
Ford Focus II FL
kombi
1.6 Zetec 100KM manual
2009
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 1 938
Domyślnie

Widzisz "zlota raczka " cie nie ominie ja jak dorabialem kluczyk to procedura wyglada tak : W ASO kupujesz kluczyk "baze" czyli bez zabkow .. idziesz do pana slusarza i on dorabia Ci zabki , a potem wracasz do ASO na zaprogramowanie kluczyka .. ( w ASO nie ząbkuja kluczykow )
Tylko uwaga ! Bo ja trafilem na kiepska "zlota raczke " i koles zle zrobil zabki wiec moglem tym kluczykiem tylko zamknac dzwi a juz o o twieraniu nie ma mowy , tym bardziej odpaleniu ale na szczecie to przewidzialem i zrobilem tak , kupilem u goscie kluczyk nieorginalny za 10 zeta ( czy cos kolo tego , nie pamietam dokladnie ) kazalem mu go dorobic , i sprawdzilem okazalo sie ze spieprzyl , wiec wrocilem do niego , powiedzialem mu ze mam poprawic i poprawil juz dobrze z tym ze za drugim razem zrobil to w ramach reklamacji A potem kupilem w ASO baze a to juz jest zanczenie drozej i wrocilem do tego samego gostka , po upewnieniu sie ze mnie pamieta , pokazalem mu rachunek za kluczyk z ASO , i poprosilem zeby sie nie pomylil bo bedzie musie pokryc koszty ponownego zakupu bazy i pan "zlota raczka " sie tym razem postaral od razu
__________________

http://www.walkofftheearth.com/
Pabloos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem