View Single Post
stare 09-04-10, 09:11   #11
kaztob
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Skąd: Czeladź
Ford Focus III
kombi
1.0 EcoBoost 100KM manual
czerwiec
2015
SBE powiat będziński (Będzin)
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał krzys_jg Zobacz post
Bardzo scepytycznie podchodzę do tego typu wynalazków, słyszałem wiele skrajnych opinii, sporo osób mówiło, że naprawdę to działa, tylko czy to nie byli sprzedawcy. Osobiście jednak nie miałem okazji przestestować. Używa ktoś może tego ustrojstwa? Podobno to stosowane jest m.in. w statkach, nawet w poldkach i niektórych autach kiedyś też bywało, ale czy tam działało to nie wiem
Po tych wszystkich magnetyzerach i innych magicznych cudach, musiałbym się na własnej skórze przekonać o działaniu tego urządzenia.
Nie wiem czy o to chodzi ale mój ojciec kupując nowego poloneza caro w 1995r jako wyposażenie dodatkowe dokupił jakiś elektroniczny system antykorozyjny za chyba około 500zl. Wewnątrz komory silnika po obydwu stronach na błotnikach FSO przymocowało plastikowe puszeczki wielkości mniej więcej paczki papierosów z okablowaniem na których cały czas migała dioda, nie wiem co jest w środku tego plastiku ale mogę napisać tyle, że do tej pory na karoserii nie ma rdzy, nawet w miejscach gdzie lakier odprysł od kamyków nic się nie pojawia i chyba przez to ustrojstwo ojciec dalej jeździ tym polonezem mówi ze po co ma zmieniać auto jak się za często nie psuje, z lpg jest w miarę ekonomiczny i nie rdzewieje. Może trafił dobry egzemplarz, może duży wpływ ma garażowanie auta ale myślę, że coś w tym jest
kaztob jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem