Temat: [MK1] klima co 15s załącza
View Single Post
stare 14-08-10, 14:09   #7
FoFusz
Turysta
 
Avatar FoFusz
 
Zarejestrowany: May 2010
Skąd: KrK
Ford Focus I
kombi
1.8 TDCi 115 KM manual
kwiecień
2002
KR Kraków
Postów: 159
Domyślnie

Ja u siebie nie bardzo jestem w stanie cokolwiek zobaczyć po spodem bo mam zamontowaną osłonę silnika, ale czytałem tutaj co nie co i pisali o ściągnięciu jakiejś podkładki z sprzęgła której to serwisy nie bardzo chcą ściągać, a która dużo zmienia w pracy klimy, poprawia skuteczność jej działania, nie wiem jak to w Twoim przypadku bo skoro masz nowe sprzęgło to nie powinno być problemów z tą podkładką.

Wg mnie powinieneś zrobić to co napisał Ci wyżej artur76 czyli złożyć reklamacje skoro działania serwisu nie przyniosły poprawy to po co wywaliłeś kasę na serwis.

Być może moja temp. jest podobna do twojej, ale jak na razie nie zdarzyło mi się aby z kratek wydobywało się ciepłe powietrze, z czasem jak jadę zawsze jest coraz lepiej, dochodzi do stopniowego obniżania temp. i cały czas pomimo upału na zewnątrz jadę z zamkniętymi szybami i nie mam potrzeby ich otwierania, więc komfort jest na pewno, ale może trochę za mały (czasem pocą mi się plecy ). Zrobię jeszcze testy podczas jazdy (oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa ) i dam znać jak to wygląda.

Pomimo wszystko i tak będę musiał udać się do serwisu, gdzieś czytałem, że temp. z kratek powinna wynosić od 7 do 10sztC przy maxymalnej pracy klimy.
__________________
...dopiero żyć zaczniesz, gdy umrzesz kochając...
Jan Twardowski
FoFusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem