View Single Post
stare 23-10-10, 16:57   #15
rafal__lodz
Sympatyk
Grupa: Łódź
 
Avatar rafal__lodz
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Łódź
Ford Focus I FL
HB 5D
1.8 TDCi 100KM manual
2003
Postów: 203
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał TomFoc Zobacz post
Z Twojego opisu wynika, że u Ciebie zmiana temperatury na wyświetlaczu nie powoduje zmiany temperatury dmuchanego powietrza aż do ustawienia HI albo LO. Tak chyba być nie powinno.
No nie powinno. Też mam klimę automatyczną ale akurat opisuje przypadek, że klima jest wyłączona całkowicie a działa tylko nadmuch - porównując to do klimy manualnej po odpaleniu autka miałbyś pokrętło przekręcone powiedzmy na 2 kreskę od dołu na niebieskim polu i wcześniej bez względu na to czy na dworzu było 7 czy 27*C nawiew dmuchał chłodnym powietrzem. Od jakiegoś czasu po odpaleniu auta i tutaj też nie ma znaczenia temp. na zewnątrz auta, z nawiewu leci ciepłe powietrze prawie jakby było ustawione na HI (albo w manualnej klimie na maxa na czerwonym polu) i dopiero po zejsciu na LO (w klimie manualnej na maxa na niebieskie pole) i powrocie 18*C na wyświetlaczu dopiero dmucha powietrze jak dawniej przy 18*C
Sorki że opisuje trochę jak dla idioty ale chciałem zobrazować jak najbardziej problem. Wcześniej wspomniałem że takie problemy zaczęły się po wymianie filtra kabinowego i myślałem że "obruszyłem" przy wymianie elektrozawór nagrzewnicy - miałem tak we fieście tylko wtedy bez względu czy dmuchawa działała czy nie to leciało gorące powietrze (pomogło rozłączeni i ponowne podłączenie i było ok.
W focusie może nie jest to kłopotliwe aczkolwiek trochę irytujące wracanie na LO i dopiero na żądaną temp. tym bardziej że wcześniej było całkowicie ok.
__________________
Black TDCI
136KM 319Nm powered by GCSheko
rafal__lodz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem