View Single Post
stare 18-01-05, 11:47   #8
hayabusa
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Legionowo
Postów: 132
Domyślnie

wiązke mialem w samochodzie, wiec to jest chyba podstawa zeby podjac decyzje o montażu kompa, bez kabli bedzie duuuuuzo roboty + koszta
zeby sprawdzic czy jest, trzeba wyjac zegary, wiązka powinna byc przyklejona czarna tasma do belki wzmacniajacej, od tylu, mniej wiecej po srodku zegarów, dlugo sie jej naszukalem, za pierwszym razem jej nie znalazlem, takze radze to robic uwaznie


komputer udało mi sie zalatwić nowy, ale po znajomości (ASO) - 250 pln, do tego kupilem przełacznik od kierunków z funkcja INFO, nowy w ASO - 190 pln (mam zniżki, jest troche droższy) + do tego dochodzi ramka plastikowa dookola zegarów - nowa ASO - 350 pln, stara sprzedałem za 150 pln , czyli do tej pory mamy 640 pln, do tego trzeba doliczyc koszt termometru + zbiorniczka plyny do spryskiwaczy z czujnikiem stanu, te koszta bede znal za pare dni.
Oczywiscie, mozna wszystkie te czesci wyjac z jakiegos rozbitka, wtedy na pewno bedzie duuuzo taniej, ale ogólnie polecam ten upgrade, bardzo przydatny i mily dodatek, oplaca sie

pozdro
__________________
pozdrawiam,

Sebastian
"hayabusa"
Wolf 2.0 zetec
hayabusa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem