View Single Post
stare 26-01-06, 01:19   #2
-=Seba=-
Klubowicz
 
Avatar -=Seba=-
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Skąd: Warszawa Wawer
Postów: 545
Domyślnie

Najwięcej to kosztuje czasu ale jak masz troszkę zacięcia do robótek ręcznych to dasz radę.
Ja miałem taką samą sytuację . Nabyłem droga kupna alarm samochodowy na akucji internetowej ( tutaj zależy od Ciebie ile chcesz poświęcić na to kasy ) musi mieć opcję sterowania zamkiem centralnym. Od razu mówię, że szukanie samego sterowania zamkniem poprostu nie ma senstu.
Jeśli już posiadasz jakiś alarm to będziesz miał 2

Następnie montujesz ww. alarm gdzie kto woli. Na priva mogę opisać dogodne miejsca bo deskę w FF I rozebrałem chyba w każdy możliwy sposób. Kolejny krok to wykręcenie schowka. Opisane cos nieco na głównej stronie klubu, w dziale zrób to sam ( radio ) . Z prawej strony masz pudełko strujące zamkiem. Wpinasz się w odpowiednie kable i wio koniec pracy. Ja sobie jeszcze pociągnąłem podświetlanie klamek

Oczywiście całą wiązkę kabli poza sterowaniem zamkiem tez można podłączyć. Mamy na forum kilku elektro-magików i zapewne podpowiedzą kolorki w wiązce np do odcięcia zapłonu itp. . Ja podłączyłem sam ale kupowałem zapasową paczkę bezpieczników

Cytat:
Napisał Mr. T
Czy koniczna jest jakaś ingerencja wewnątrz auta (zdjęcie boczków itp.) ?
Hmmmmm..... umiesz czarować ?
__________________

-=Seba=- pozdrawia
-=Seba=- jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem