View Single Post
stare 26-10-10, 23:35   #14
guernsey
Turysta
 
Avatar guernsey
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Skąd: Kraków
Ford Focus III
kombi
2.0 DuraTorq 163 KM DPF automat
luty
2012
KBC powiat bocheński (Bochnia)
Postów: 140
Garaż
Domyślnie

Kamildsan "Kupić używane radio za jakieś 200zł, płacić komuś za wymianę (nie mam pojęcia o takich rzeczach, sam tego nie zrobię) i mieć nadzieję że ta używana głowica się nie zepsuje? Nie bardzo."
Miałem na myśli, że kupisz z uszkodzonym wyświetlaczem, końcówką mocy, lub jakiegoś kaseciaka za kilka złotych
o tym, że nie przelutujesz głowicy, nie pomyślałem ale wiesz patrzyłem jakbym ja miał taki problem.
wiesz, piszesz, że kusząca oferta ale nie zaufasz, czy nie padnie za chwilę, takiej pewności nigdy nie masz, to sprzęt używany, przy nowym zawsze jest jakaś gwarancja, sam mam styczność z radiami samochodowymi od 94 roku i jak na razie miałem zawsze to szczęście, że nie miałem z nimi problemów. Z drugiej strony 200 zł to wcale nie mało, gdy nowy model w sklepie kosztuje od 200 kilku złotych z firm zananych typu JVC, Kenwood czy niebieski-punkt sam nosiłem się z zamiarem zmiany radia w escorcie, ponieważ miałem model 3000 bez RDS i co?? zmieniłem i samochód i radio w nim

pozdrawiam

Napisz co wybrałeś,
PS podwójny tuner zastosował jako pierwszy becker w połowie lat osiemdziesiątych, gdy to było super rozwiązanie, każde radio samochodowe, dziś by go miało
__________________
tato nie jedziemy samochodem, jedziemy Focusem kochane dzieci!

Ostatnio edytowane przez guernsey ; 26-10-10 o 23:38
guernsey jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem