View Single Post
stare 25-12-09, 19:11   #18
tomistr
Turysta
 
Avatar tomistr
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: Tarnowskie Góry
Ford Focus II
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 109KM manual
kwiecień
2007
Postów: 88
Garaż
Smile

Cytat:
Napisał Artur83 Zobacz post
Ale to, że jakiś cwaniak chce kogoś oszukać sprzedając śmieci za 800 zł to nie jest żaden wyznacznik jak się powinno postępować lub ile jest to warte. Jak ktoś jest jeleniem to się nabierze i kupi, a czy to będzie 05, 06 a nawet 07 w tej chwili, to już nie ma znaczenia, bo powinno być w najgorszym przypadku 08 lub najlepiej 09 i tyle. Po tym co przeczytałem myślę, że dalsza dyskusja z mojej strony nie ma większego sensu, bo jak Ty allegro uznajesz za jakąś bazę wiedzy lub odnośnik to dla mnie jest po ptakach, to jak walka z wiatrakami.



hehehe i Ty się dziwisz, że kolo je sprzedaje...on je sprzedaje, bo dobrze wie, że to syf, ale szuka jelenie. I nie... oczywiście, że nie są bardziej wartościowe, są gorsze i droższe niż te Yokohamy. Przeczytaj jeszcze raz, co Ci napisał kolega Piotrek parę odpowiedzi wyżej i zastanów się czy na warunki jakie Ci opisał jesteś w stanie przystać, czyli jazda 1 sezon lub naciągane 2 po mieście, bez wyjazdów np w góry. Jeżeli tak to kupuj i tyle, ale miej zawsze świadomość na czym jeździsz, przecież ta cena 100 za sztukę powinna Ci choć trochę uzmysławiać do czego te opony się nadają...

Pozdrawiam!
W żadnym wypadku nie uznaję alegro za jakiś wyznacznik, ale jak popatrzysz na aukcje to 90 % używek to są opony z 2003 - 2005 i ludzie to kupują, a cena taka bo faktycznie po nowym roku może tego nie będą mogli sprzedawać, wiec wolą sie pozbyć stanów magazynowych. Jak wczoraj byłem o 15 w carefour to tez sprzedawali choinki po 5 - 10 złoty zeby tylko sie ich pozbyc, co wcale nie znaczy ze były gorsze od tych sprzed 2 dni
__________________
Pozdrawiam MAJA
tomistr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem